Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

foxy_

Prezenttt....

Polecane posty

>>>> ekspedientka nie jest to pomylka. Tutaj jest artykul o tym na gazeta.pl (http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1 ,55402,6363801,Serwisy_aukcyjne_pomagaja_Polakom_w_targo waniu_sie.html) >>>> no ok, artykul artykulem, i spoko, nie sadzilam tylko ze mozna tyle miec klientow, az tyle roznicy do pozostalych, ale luzik :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aklintar
dali spot, który przeszkadzał bardzo w pisaniu....dobrze, że już go nie widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkatlaz
Czy ostatnio są jakieś fajne aukcje na fruli.pl? Chodzi mi głównie o jakieś ze sprzętem typu konsole ew. tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoej
no pewnie że są, przecież tam dziennie sprzedają się console i tv ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyn
hmm... "fajne aukcje", to pojecie wzgledne... dla jednego fajny jest ekspres do kawy dla kogos innego konsola:P Na fruli ostatnio tego jest duzo wiec sobie poszukaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
dla mnie fajny bylky jeszcze raz quad, taki jak na nowy roku byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurty
a generalnie co do sprzetu, to trzeba pilnowac tego co sie dzieje, z tego co pamietam to na dole strony jest spis nastepnych zaplanowanych aukcji z wyprzedzeniem, wiec mozna sobie zaplanowac czas i kase, a takie rzeczy jak tv, ps3, laptopy to sie powtarzaja regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radjo
powtarzają się często, ale wcale nie trzeba czekać i wpłacać kasy że takie coś wygrać - alternatywą są konkursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googool
no konkursy dają radę, teraz fajnie bo można niezłego laptopa wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkaaa
a duze sa roznice w produktach wystawianych na fruli i na innych podijarkach, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ouster
no ładnie musi podbij mieć krzywo pod sufitem że na swoim serwisie reklamuje fruli ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldzazirka
Troszkę nie fajnie im się zrobiło pewnie jak to zobaczyli no ale internet sprawia czasami psikusy i powoduje, iż dzieją się rzeczy na które nie ma się najmniejszego wpływu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekirda
Oj, potknięcie się podbij :-) No nic czasami zdarzają się rzeczy niewytłumaczalne dla nas samych:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkaaa
potkniecie czy celowy zabieg, ale fakt jest taki ze bardzo kolujacy klientow jednego z serwisow, a moze to łata na kryzys w podbij, skads srodki trzeba brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkaaa
a co tematu zakupow i dalej aukcji, to frutki teraz sprzedaja na allegro, i to taniej niz na serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpillrow
A co do różnic cenowych- sprawdzał ktoś już? Pytanie to było poruszone wcześniej przez "jarkaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
>>>>mpillrow A co do różnic cenowych- sprawdzał ktoś już? Pytanie to było poruszone wcześniej przez "jarkaa">>>>> wg mnie, to roznic takowych nie ma, a jesli sa to tylko zlotowe sprawy ktore nic nie wnosza, a z drugiej strony przeciez nie bedziemy porownywali ceny laptopa hp do asusa, bo to juz inne produkty sa, a ceny miedzy tym samym hp i tym samym hp, beda takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadyy
podbijam temat bo cos ucichł, a tu dzień ojca :D co pokupowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu ojcu kupiłam laptopa. Zrzuciłam się na niego z bratem, trochę mama się dołożyła. Trafiliśmy na promocję Acera aoa150bgk w mixelectronics. Kosztował 1200zł bez złotówki:) Stwierdziliśmy, że to będzie najlepszy prezent, ponieważ ojciec często wyjeżdża w delegacje i przyda mu się laptop, bo posiada tylko komputer stacjonarny. Bardzo się ucieszył. Nawet się nie spodziewał. Śmiał się, że dostanie znowu jakieś płyty CD albo perfumy czy kosztule - takie standardowe prezenty. My z kolei śmialiśmy się, że teraz przez kolejnych 5 lat już nic nie dostanie na Dzień Ojca, bo tyle nas to kosztowało :)))) Miło sprawić komuś prezent, który szczerze się podoba. Tym bardziej, że to był bardzo trafiony prezent i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja złożyłam się z rodzeństwem na ekspres do kawy :) znaleźliśmy starsznie fajny na moderni.pl., więc jeśli ktoś szuka prezentu w tym stylu, to polecam- poza naprawdę fajnym sprzętem mają rewelacyjne podejście do klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragoni
no to całkiem spore prezenty : ) laptop do dosc taka inwestycja a fajne laptopy mozna tez wylicytowac na aukcjach all pay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupryś
np. fruli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z bratem złożyliśmy się na piękny album ze zdjęciami. Właściwie to foto-książkę (http://www.superfoto.pl/fotoksiazka_fotoalbum.html), bo tak się to \"fachowo\" nazywa ;) Świetna sprawa i tata był bardzo zadowolony, bo teraz może sobie przeglądać fotografie rodzinne kiedy tylko ma ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdeer
no to całkiem spore prezenty : ) laptop do dosc taka inwestycja a fajne laptopy mozna tez wylicytowac na aukcjach all pay - na fruli była parę razy taka aukcja o ile mnie słuchy dobrze doszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yume
Hmm poprzedni raz grałam na fruli parę m-cy temu, teraz znów zaczęłam- cieszy mnie to, że nie był to serwis "na jeden sezon" ;) a co do prezentów- każdy je lubi dostawać a bardziej dawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupryś
był a kiedyś fajna aukcja tam laptopa- asus lamborghini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×