Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

A to moje marzenie...

Polecane posty

Gość normalnie mowisz
to auto wygląda jakby miało downa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wymyslac nick
szkoda, ze u nas traktowany jest jako szczyt wyrafinowanej elegancji a w stanach jest to zwykly, przecietny samochodzik dla nastolatkow ... ceny wtedy tez bylyby calkiem inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama masz downa, Pomarańczo! :P To autko jest po prostu wyjebiste i jedyne w swoim rodzaju... Widziałam już ich kilka na mieście, ale w kolorze czarnym to po prostu coś fantastycznego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem co robić mam
jezeli twojim marzeneniem jest rzecz materialna to masz pusty umysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz sie na siebie
a coz to za twor 'twojim' ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ja Ci tak dobrze radzę, a Ty mi jedziesz? Poza tym zakład o co chcesz, że z nas dwóch jestem znacznie częściej w operze, kinie i teatrze. Niestety, nawet ja nie żyję samymi doznaniami duchowymi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka "autorka", znasz ją przecież... :P A poza tym to żałuj, moje przyszłe autko jest absolutnie boskie, zobacz sobie na googlach: Chrysler PT Cruiser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Produkowany od 2000 do chwili obecnej." No więc sądzę że będzie taniał z wiekiem. Ale oczywiście mogę się mylić. Samochód ładny tyle mogę przyznać ale moje marzenie jakie jest podałem. O jego istnieniu dowiedziałem się ujżawaszy go na ulicy Jasnej w Warszawie.. to była miłość od pierwszego wejrzenia. ;):P Wcześniej widziałem to auto gdzieś jako model studyjny.. czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje marzenie Myrevin tetni nowoczesnoscią :) woz cosmos .... moj ryczy za przeszloscią :) z tego co wyczytalem w gazecie placem dla probnych jazd byly ulice San Francisco , na najbardziej pochylej ulicy start bullitta przypominal odpalenie podtlenku azotu a przyspieszenie porownywalne 500 konnymi wozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kabel... Nie ma nic złego w tak odmiennych marzeniach. Fordy mustangi mnie się chyba wszystkie podobały. A R8 to po prostu świeże "uczucie". :classic_cool: W jednym fordzie Mustangu alarm i immobiliser kiedyś montowałem. W czasach jak pracowałem jako elektryk samochodowy. Miał 3,8 litra pojemności, automatyczną skrzynię biegów(pięć co na tamte czasy w europie to było novum i jak wyczytałem potem w takim katalogu a samochodach to była wersja dla ubogich. Wersje wypasione miały i 4,5 litra silniki. A rozgadałem się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, a tak schodząc na ziemię to zadowoliłabym się nawet nowym Renault Clio III... Czarnym oczywiście. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Dave... Stoję na ziemi. Moje marzenie sprzed 20 lat mogę dziś nabyć za 500 zł i to na chodzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, więc czemu tego nie zrobisz? No owszem, możesz powiedzieć, że w sumie Ci niepotrzebny, ale kurcze po coś harujesz te X godzin tygodniowo nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu stoję na ziemi, obawiam się że dodatkową przyjemnością byłby częste leżenie pod autem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×