Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melcia90

podoba mi się 18 lat starszy facet, który jest moim nauczycielem!!!wypada?

Polecane posty

facet jest niesamowity ale praktycznie mógłby być moim ojcem... często flirtujemy...:D czasem jest naprawdę gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka polna26
skąd ja to znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem że koleś dostałby wilczy bilet gdyby coś się wydało....a ja jestem w klasie maturalnej....kicha do: stokrotka polna26 skąd Ty to znasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzy się znaleźli. Dziewczyna ma problem, a wy tego nie traktujecie poważnie. \"pedał_zawodowiec\" - czy Ty, człowieku (jeśli mogę Cię tak nazwać, nie ubliżając innym), masz w ogóle uczucia?! Co złego w tym, że facet jej się podoba... Miłość jest ślepa. Poza tym, tak jak już melcia wspomniała, ona z nim nie sypia, tylko flirtuje... Społeczeństwo nam idiocieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .elle.
No faktycznie, ma gigantyczny problem, podoba jej sie nauczyciel:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co... po prostu uważam, że takie fora są po to, by pomagać ludziom, a nie ich dołować... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, uważam, że jeśli tylko nadarzy się okazja, powinnaś spróbować. W końcu, jeżeli zrobicie coś, czego oboje będziecie chcieli, to oboje będziecie winni. Skoro jest starszy, to na pewno potrafi myśleć i podejmować decyzje. Pamiętaj! Do tanga trzeba dwojga... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co fakt on mnie nie uczy tak normalnie...mam z nim tylko dodatkowe zajęcia na których nie ma ocen....:D pewnie to dlatego mogę mieć z nim taki dobry kontakt...w tym przypadku nie chodzi o \"władzę\" tylko o to jaki on jest....na początku jak go zobaczyłam to pomyślałam \"ej no halo kto w ogóle kurde jest???\" jakoś tak mi się na pierwszy rzut oka nie spodobał...ale po kilku spotkaniach na tych zajęciach już wiedziałam, że jest super....ale nie sądziłam, że aż tak go \"polubię\"...:) cudownie mi się z nim po prostu gada, żartuje, przebywa:) jest niesamowity i w ogóle nie odczuwam tej różnicy wieku. mam pewne problemy ze zdrowiem a on tak uroczo się martwi:) i mamy wspólną pasję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fak
Tak, typowe- nauczyciel i zadurzona w niej nastka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×