Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirtika

rozmowa kwalifikacyjna

Polecane posty

Gość mirtika
bele kto przperowadza te rozmowy i w ogole nie sa dostosowane do doswiadczenia zawodowego zawartego w cv, takie same pytania wszystkim niezaleznie od tego gdzie wczesniej pracowali, i w dodatku pytania sciagniete ze stron interentowych na teamt najczesciej pojawiajacych sie pytan na rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie takie głupie
Ptania o osaigniecia, porażki itp. nie muszą dotyczyć Twojej obecnej pracy. Ogólnie, mozesz powiedzieć ze ogromnym wyzwaniem dla Cieibe jest godzenie pracy z nauką i jakims hobby, bez kórego nie możesz się obejść... Wymaga to ogromnej mobilizacji, samozaparcia i dobrej organizacji czasu.... A jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na tego typu pytania, świadczy to o tym, że jesteś osoba mało kreatywna, a Twoje horyzonty myślowe ogrniczaja się do "tu i teraz"/ Powodzenia na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirtika
pytanie o to jakie mialam najwieksze wyzwanie w pracy czy co bylo moja porazka kojarzy mi sie sciesle z pelnieniem obowiazkow zaowdowych, kiedys odpowiedzialam ze najwiekszym wyzwaniem byl wyjazd za granice i praca wsrod ludzi roznych jezykowo i kulturowo ale nie wiem czy zostalo to zaakcepotwane przez komisje rekrutacyjna, byly bardziej zainteresowane o to czy kiedy pracowalam jako hostessa udalo mi sie cos duzego osiagnac albo czy doswiadczylam jakiejs porazki w postaci malej sprzedazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę pracę licencjacką w podobrym temacie :) Zapraszam do wypełnienia ankiety docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSez7Us3Qbu8wDfdkFA-Kwn0MCjwsC6BmctFZ0FG34_eVMNh_A/viewform?usp=sf_link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×