Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana 293u7182

imie Bruno - ladne?

Polecane posty

Gość niezdecydowana 293u7182

jakie macie skojarzenia?nie jest zbyt twarde dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirusy trojany
Bardzo modne ostatnio. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 293u7182
ale nie jest zbyt wymyslne?moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 293u7182
ale chyba lepsze niz 20sty Kubus w klasie albo Filip, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ania_ania_ania_
FAJNE ALE MOJ SYN BEDZIE MIAL NA IMIE TOMASZ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirusy trojany
Nie bo tyle samo jest Brun...Brunów?:O Poza tym jak to zdrobnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
"imię pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słowa brun („brunatny”), które dawniej stanowiło nazwę niedźwiedzia brunatnego. Nadawano je chłopcom, aby byli tak samo silni i wytrzymali jak niedźwiedź." Ja bym nie nazwała tak syna - nie podoba mi się ale to Twoje dziecko i kiedyś ten synek bedzie mężczyzną więc wówczas imie moze do niego pasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz krzywdę dziecku takim imieniem ;( Miałam kolegę, który miał na imię Ariel - biedny był w szkole. Dzieciaki mu dokuczały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKLAAAAAAAAAAAAAAAA
Bruno - świetne imię, z klasą, bez zdrobinień - naprawdę rewelacja!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 293u7182
hmmm dzis wybieralismy z mezem..no i podobaja nam sie imiona: - nie popularne, jak np Filip, Kuba, itd - nie stare, jak np Stas, Jas - nie wymyslne, jak np. Brajan, - nie zbyt orginalne, jak np. Mscislaw, Tristan, itd ale takie inne... hmmm...podam przyklad...Iwo, Hugo, Bruno... co o nich myslicie? Chcemy by dziecko nie bylo kolejnym z listy modnych imion, ale nie chcemy mu zrobic krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu chlopczyka
imie Bruno jest piekne,szlachetne i brzmi jak z dobrego romansu,ale... czy twoje nazwisko jest obce? Bruno Berg..tak ale Bruno Kowalski? :( obcobrzmiace nazwiska,albo bytnosc za granica daje prawo do oryginalnych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu chlopczyka
hugo iwo bruno... piekne mamy kołłataja mamy wiktora hugo(sory to nazwisko) mamy iwanhoe narodowego bohatera jakiegs celtyckiego czy anglikanskiego ale czy nazwisko jest obce mi sie to kojarzy z kims z bcym nazwiskiem mi sie pododba Benedykt i Leopold:( ale moje nazwisko jest typu kalinowski nowinski i dupa nie moge dziecku pozwolic swiecic jak zarowka w klasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 293u7182
hmmm jakby to powiedziec, by powiedziec a nie podac nazwiska na forum.nasze nazwisko jest pochodzenia czeskiego i konczy sie na ....o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiu chlopczyka
krzys albo maly kubus...oj jakie sliczne:D wiem ze milion jest ale sliczne i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana 293u7182
dzieki za rady, wezme wasze opinie pod uwage i podyskutuje z mezem. a wlasnie, czym sie kierowac przy wyborze imienia? - moda? (ja chce jak najmniej chodliwe, bo dzieci moich kolezanek maja tak samo na imie) - opinia rodzicow? (bo mojej mamie imie X zle sie kojarzy, a jego mamie imie Y) - zdrobnieniem? (czy bedzie sie ladnie zdrabniac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekd6666
Moj brat ma na imie Bruno .... Bruno a Brunon to roznica . Bruno ... pieknie ... zdrobnienie brunis albo brunus a brunonek tez mozna .... ale o wiele lepiej brzmi bruno niz brunon. On akurat nazywa sie Bruno Dudkowiak . Ma piekne imie . Moja siostra znowu ma na imeie Paula Dudkowiak . Nie paulina tylko Paula a to jest roznica . Ja znowu mialem byc Radek . Ale przy rejestrze czy czyms wpisano mi Radoslaw . Ale podobaja mi sie takie imiona . Niedlugo bede mial synka i coreczke . Poniewaz spodziewam sie z zona blizniakow . Dla chlopca dam Bruno , Alex , lub Alan , a do dziewczyny Nicola , Paula , Natascha lub Wiktoria . Jednak jezeli bedzie Wiktoria to chlopcu damy Wiktor :) . Wiktor to takie piekne imie takie tez powazne.... nie myslcie teraz o tym jak bedzie to dla malego dziecka ... myslcie co bedzie dalej gdy dorosnie ... Ariel to mi sie kojarzy gupio . ae np. Bruno , Radek , Laura , Wiktor czy Wiktoria . Brzmi niezle . Wiec mysle ze Bruno to dobre imie , a ludzie sie przyzwyczaja . Moj brat uwielbia to imie i jest mu z tym dobrze ... Natomiast imie Korneliusz czy Kordeliusz to nie jest zle przy zdrobnieniu Kornel . Nie dawajcie tylko jakis Jakubow ... itd... bo tego jest nasrane ... No i np. franciszek ... jak jest maly to fajnie franus ... a potem ? Franek ! Zal.... ! Albo Maria ... ;/ Marysia .... zalskie ... Wiec uwazam ze bruno to immie orginalne . Nie ma ich duzo .... Bedzie sie wyrozniac... sa fajne zdrobnienia dla malego i tez powazne dla dosroslego . Bo wielu rodzicow nnie bierze pod uwage jak potem beda mowic na to dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
też zastanawiam się nad imieniem Bruno dla syna, mąż jest już przekonany na 100%, a ja cały czas myślę czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
mi się podoba, nie wiem jak z popularnością, jest odrobinę oryginalne ale nie przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
dzięki za odpowiedź:) wg rankingu imion nadanych w warszawie w 2010 r. Bruno jest na 56 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachichi
no to w porządku, jak Wam pasuje do nazwiska to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie kojarzy
z psem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hal aj ken tejk?
Mialam wielki problem z imieniem dal corki... Maz chcial-Klaudia lub Julia... A ja-Milena, Martyna, Sandra. Po dlugich bojach stanelismy na Natalii Drugi marzy mi sie chlopczyk- i maz juz wie- bedzie ERYK.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynia
KsaVier jest ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×