Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana 293u7182

imie Bruno - ladne?

Polecane posty

Gość gość
Mój syn się tak nazywa - imię rewelacja! Twarde, mocne, kojarzy mi się z silnym, postawnym mężczyzną. Pasuje do malucha - Bubuś, Bruniasty, Brunek, jak też super dla dorosłego (takie... poważne, strach podskoczyć :) ). W zalewie popularnych imion wyróżnia się - na korytarzu w przychodni, na placu zabaw jest jedynym Brunonem wśród Kubusiów, Filipków, Jasiów i Kacperków. Pasuje do polskiego nazwiska zakończonego na "-ski" i do długich nazwisk. Jeśli komuś kojarzy się z psem, to dokładnie to samo można powiedzieć o innych ludzkich imionach - nie mamy wpływu na to, że ktoś nazwie konia, krowę, psa czy kota Baśka, Maciek, Aśka, Franek, Kama, Kaja, Sonia, Sara, Agata itp (wszystkie te imiona spotkałam wśród pupili). Bruno - dla mnie super! Moje imię też wydawało się niespotykane wśród Ań ( w podstawówce było 6 w klasie na 24 osoby !), Kaś, Aś, Magd, Ol, Al itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię cóż... dosyć poważne ;) ale warto pamiętać o odmianie: zarówno Bruno, jak i Brunon odmienia się: Brunona, Brunonowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie ładne choć ja bym nazwała syna Piotr, drugiego syna Kamil, a trzeciego Bruno, ale nie mam żadnego więc sobie mogę mysleć. Choć jakbym powiedziała dlaczego to mężuś by mnie nie chciał znać, bo to są imiona moich dawnych miłośći...ah....!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Bruna
Mój syn Bruno ma 7 lat. Nigdy nie słyszałam, żeby jakieś dziecko się z niego naśmiewało. To tylko dorośli są na tyle głupi, żeby to robić. Imię kojarzy mi się z psem... Żenada... Takie argumenty do mnie nie przemawiają. Rodzice wybierajcie imię dla swojego dziecka z myślą o tym, że jednak większą część życia jest się dorosłym, a nie dzieckiem. A opinią innych się nie przejmujcie. Niech oglądają więcej reklam:-) będą mądrzejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy inni będą się wyśmiewać zalezy od dziecka a nie od imienia, Bruno-ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na imie Basia, jest taka mąka, a sąsiad babci miał kozę o tym imieniu. moja ciocia miała psa Filipa, a koleżanka szczura Janusza i kota Zofię. bez sensu na to patrzec. jest płyn do naczyn Ludwik i worki na smieci itp Jan Niezbedny, a rodzice nadają te imiona dzieciom bez problemu. mamy w drodze synka i rozwazamy imie Bruno. :) a nazwisko " -ski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie-takie meskie. Ja tez dam tak na imie synkowi ( jak bede miala) Nie jest wymyslne ale tez nie jest takie popularne. A jak bede miała córke to bedzie Sara lub Sonia. A co do skojarzeń to kazde imie mozna z czyms lub kims skojarzyc dobrze lub zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno SUPER! Wole takie niz Kubus, Krzysiu, Adaś,Marek i inne Mateuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Jak bedzie dorosły i do tego przystojny to tak fajnie bedzie brzmiało BRUNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam miesięcznego wnusia Bruna i jest cudny, wiele imion brali młodzi pod uwagę i jak wypowiedzieli imię Bruno od razu wiedzieliśmy, że to to .. a nazwisko ma piękne i kończące się na ski, więc pięknie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne i nie takie wymyślne ale też nie oklepane. Kojarzy się z fajnym przystojnym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann555555555
Dziwne i wydumane. Mnie się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Bruno. W swoim życiu spodkałem 2 Brunów. Jest to orginalne imię moja pani od polskiego sie nim zachwyca. Osobiście bardzo lubię swoje imię i wszystkiw osoby które mówią ze nadając dziecku na imię Bruno je skrzywdzą NIE MAJĄ RACJI bardzo dużej liczbie dorosłych jak i moich rówieśników podoba się to imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kojarzy z brudasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O Makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

mój synek, dziś 7-letni chłopiec ma na imię Bruno, nikt się z niego nie śmieje, on sam lubi to imię, w grupie zawsze wiadomo o kogo chodzi

zgadzam się, ze imie musi pasować do nazwiska, jak ktoś ma na nazwisko Kowalki to imę Bruno nie będzie pasować

imię jest coraz bardziej popularne, jak syn się urodził nie było opcji kupienia kubka czy magnesu z jego imieniem, teraz jest wszędzie, 

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bruno jest popularnym imieniem obecnie.  Okolo pierwszej 40-stki.  Problem z tym imieniem polega na tym, ze nawet rodzice nie wiedza jak to imie odmieniac, ale biora to imie, bo takie orginalne.  Takze odpuscilabym sobie to imie poniewaz popularne, niemieckie i ludzie kalecza jego odmiane.

Polcem malo spotykane imiona polskie takie jak Ziemowit, Bogusz, Radosz, Lubomir, Gromisław, Mirogniew itp.  Nie bardziej orginalnych imion w naszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ładne. W przeciwieństwie to tych gruboszy i innych podanych wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość gość napisał:

Bardzo ładne. W przeciwieństwie to tych gruboszy i innych podanych wyżej.

Uwielbiam ta pania Polke.  Pewnie Niemcy jej rodziny nie wybili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

Bardzo ładne. W przeciwieństwie to tych gruboszy i innych podanych wyżej.

Zazdroszcze ci, ze twoja rodzina przezyla Niemcow.  Tez bym chciala, zeby Twoi grubosze byli moim problemem w preszlosci, a nie hitlerowcy z imionami takie jak Konrad czy Bruno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×