Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniciulka

Zerknijcie proszę!

Polecane posty

Mam do sprzedania suknie ślubną i nie wiem gdzie mogę ją jeszcze \"zareklamować\" :) pomyślałam zatem o tym forum. Bylabym wdzięczna jeśli podzieliłybyście się może jakimiś uwagami co do mojej aukcji...no sama nie wiem, bardzo teraz potrzebuję pieniążków, inaczej nigdy bym jej nie sprzedala bo od momentu kiedy ją przymieżyłam i zobaczyłam, że pasuje idealnie byłam w niej zakochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloressa
allegro? Komis sukien slubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aytorko...a gdzie ta aukcja co do ktorej sie mamy wypowiadać? Bo nijak nie widzę ani zdjecia, ani opisu, ani nazwet nazwy modelu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak- model dosć typowy, nie powinno być większych problemow ze znalezieniem chętnej do kupna, ale zimą to suknie się nie sprzedają najlepiej. Z wystawieniem na aukcji poczekałabym do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obie panie macie racje...no ale pierwsze koty za płoty :) - to moja pierwsza w życiu taka aukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caatherina
ta suknia cos pgrubia przez to ze jest taka napackana w okolicach gorsetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł bo nie widzę
konkretnie co pogrubia? Jak dla mnie sliczna, ale ja już po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje uwagi co do aukcji: - dobrze byłoby gdybyś podała np. swój mail, na który można wrzucić prośbę o dodatkowe zdjęcia. -brakuje informacji o wzroście- maxi jest nieprecyzyjne - możliwość przymiarki? -suknia jest czyszczona czy nie? lepiej,żeby była, bo inaczej ryzykujesz, że im później tym mniejsza szansa dokładnego doprania... -zdjęcia lepiej wyglądają z twarzami. Jeśli koniecznie chcesz być anonimowa, to jest w photoshopie możliwość \"rozmywania\" rysów twarzy, która jednak zachowuje kształt - wystaw we wszystkich możliwych miejscach- fora, slubnytarg, we dwoje, dwukropek.. Poza tym suknia ładna, choć nie w moim typie. Ale ja już po i też próbuję sprzedać. Tylko fakt- na razie nie sezon.. I może nie mam racji, ale jeśli to nie jest jakaś \"firmowa\" suknia to ciężko ją bedzie sprzedać za 1000 zł.. Ale powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 27
współczuję fotografa ślubnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zdjęcia nie są od fotografa! to nasze prywatne, robione aparatem przez moją siostrę. od fotografa mam jedynie album więc zdjęcia sukni muszę wstawiać właśnie od niej z aparatu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale po co ma mnie oglądać tyle ludzi na dodatek mi nie znanych? Nie lubię zamieszczać swoich fotek w ogólnie dostępnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggglkklljolkj
katarzyna84 > Ty chyba z Allegro nigdy nie miałaś doczynienia,albo nie umiesz czytac... Na KAŻDEJ AUKCJI jest wielce mylący zapis : "zadaj pytanie Sprzedającemu". Wielka z Ciebie znawczyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to tak w temacie
Przydałoby się żebyś podała swój wzrost - tak orientacyjnie czyli np: suknia na około 160 + obcas 10 cm, rozmiary konkretne: szerokość gorsetu na maksa ściśniętego, rozsznurowanego, ile w pasie, jaka miseczka... Bo "rozmiar 40" w sumie niewiele mówi. W każdym razie ja bym na to zwróciła uwagę będąc potencjalnym kupującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja z tą wiadomością do sprzedającego. Piszę o mailu, ponieważ w tej samej wypowiedzi sugeruję umieszczenie oferty na innych portalach. Ale oczywiście jak ktoś ma ochotę redagować ogłoszenie kilka razy.. I po co ta ironia? Dowód na to , że nie warto pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa właśnie że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×