Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ginztonikiem

po jakim czasie facet powinien się odezwać jeśli mu zależy?

Polecane posty

Gość ginztonikiem

byłam w sobotę z facetem na pierwszym spotkaniu od poznania się (poznaliśmy się wcześniej przez znajomych na imprezie) i w sobotę poszliśmy najpierw do pubu a potem do klubu potańczyć. rozstaliśmy się ok. 3 w nocy, każdy pojechał do siebie. w klubie trochę się całowaliśmy i mizialismy, to wszystko. podczas spotkania cały czas mówił o następnych spotkaniach itp, wydawał się zauroczony. tymczasem jeszcze się nie odezwał od soboty :o co myślicie, ma mnie gdzieś czy bierze "na przetrzymanie"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie odzywali się zawsze jak byłam w drodze powrotnej do domu ustalając co z dniem następnym i następnego dnia dzwonili maksymalnie koło południa.... ale nigdy nie "miziałam" się z nimi podczas pierwszej "randki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
tzn. jak byłam w drodze powrotnej też do mnie napisał jeszcze, że życzy słodkich snów itp. ale teraz to nic i nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całowałaś się na pierwszej randce w klubie?? To już wiesz czemu nie zadzwonił Do mnie też zawsze odzywali się jak wracałam do domu, więc od soboty to już chyba po zawodach, odpuść, zapomnij i nie miziaj się tak zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
hmm nie sądzę żeby całowanie się na pierwszej randce było czymś nie tak :o z takich randek miałam fajne związki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem staroświecka, ale nie chciałabym być z facetem, który wpycha mi język do gardła na pierwszej randce... Z moim obecnym pocałowaliśmy się chyba dopiero po miesiącu !!!!!!!!!!!!!!!! :D (to mogła być przesada) szok Kocham go najbardziej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja widze twa twarz
ja sama odzywalam sie do faceta zaraz jak skonczylo sie spotkanie, wiem,z etak sie nie powinno robic, ale emocje wziely gore:D ogolnie tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
i jak na tym wyszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja widze twa twarz
ale nie robilam tak po kazdym spotokaniu, 2 x mi sie zdarzylo. ogolnie jestemy teraz w martwym pkt, ale to raczej nie z tego powodu:D a raczej dlatego, ze nie potrafilam byc soba na spotkaniach. pamietajcie, badzcie soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko nie słuchaj
tych bredni bo aż żal:o że niby nie można się od razu całować:o ja poznałam super faceta na imprezie(kilka imprez wcześniej juz go wypatrzyłam:P ) i od razu się całwoaliśmy:p i w sumie to był 1 facet z jakim to tak szybko poszło, jego nigdy nie widziałam z nikim żeby się tak zabawiał ani moje kumpele, które znały go z 2 lata tez nie więc chyba tez nie byłam setną, którą tak od razu całował:p i od razu w drodze do mnie pisał, czy dotarłam i jestem bezpieczna i takie tam, ale spotkanie nie było tak od razu bo niestety chłopak miał wypadek:o choc na spotkanie umawialiśmy się na kolejny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, żeby to, ze się z nim calowałaś mialo jekikolwiek wpływ na to, że się nie odzywa. Pocałunki to dośc subtelna pieszczota - nie widze nic złego w tym, kiedy dwoje dorosłych ludzi, którzy się sobie wzajemnie podobają i dobrze się ze sobą bawią, całują sie na pierwszym spotkaniu a co do języka wciskanego go gardła - czy to pierwsza randka, czy dziesiąta, ogólnie jest to kiepskie zagranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa masakra
Skoro się całowałaś i "miziałaś" z facetem na pierwszej randce, to co będzie na drugiej (o ile będzie xD) zapomnij! Chłopak sobie pomyślał: 'super, całowała się ze mną itd. tamtej nocy była moja, ale pewnie każdy ją może mieć' zadaj sobie teraz pytanie po co ma się do ciebie odzywać skoro na pierwszym spotkaniu już się przelizaliście? szanująca dziewczyna wie jak się zachować - tak się nie robi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
ja się do tego na pewno pierwsza nie odezwę, jak nie zadzwoni ani nie napisze to niech spada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chłopak sobie pomyślał: 'super, całowała się ze mną itd. tamtej nocy była moja" całując się z dziewczyną facet myśli "była moja"??? :D To my chyba o piętnastolatkach rozmawiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
HAHAHAHAHA ROZSMIESZACIE MNIE!!! Wielkie cnotki się znalazły, nie udawajcie takich świętoszkowatych... No sorry ale nie sądzę aby akurat całowanie miało tutaj jakiś wpływ!!! Jak mi się facet podoba na randce to się z nim całuję, proste. Po co mam robić coś wbrew sobie i się powstrzymywać? Tak się tu oburzacie jakbym co najmniej poszła z nim od razu do łóżka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja widze twa twarz
i tak tez Ci radze, nie odzywaj sie pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG, naprawde przesada z tym calowaniem sie na pierwszej randce...osobiscie nie widze w tym nic zlego. W kazdym razie nie dziwiloby mnie to, ze on sie nie odzywa od soboty, pewnie wpadl w kierat pracy/studiow/szkoly i nie ma do tego glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak sie nie całuję ani nie "miziam" na pierwszej randce to jestem cnotka?? wybacz...cnotką nie jestem na pewno, ale skoro ktoś pyta to odpowiadam i mówię, jak ja myślę....... a wracając do tematu--- może jest zajęty, ale wg mnie jakby mu zależało, to by się już odezwał.... ale może przesiaduje popołudniami na kaffe i będzie czekał jakiś przepisowy tydzień ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! az strach tu cos napisac bo wielkie oburzenie wszystkich "świetych" hahaha.chcialabym was zobaczyc w akcji.ja sie calowalam na pierwszej randce i jestesmy razem juz rok:) po pierwszej randce wrocilam do domu okolo 5 rano,a o 9:00 juz zadzwonil (!) zeby sie umowic na kolejna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała kobieta123
Może ma taki styl, że odzywa sie kiedy chce zaproponowac następne spotkanie. Od soboty w nocy to jeszcze nie az tak długo, niedzielę odsypiał zarwana sobotnia noc a dzisiaj pewnie zajęty w pracy. Jesli mu zalezy to dzisiaj wieczorem się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
wcześniej odzywał się do mnie tak raz na 2-3 dni, więc statystycznie rzecz biorąc, ma jeszcze 1 dzień na odezwanie się :P jeśli nie, to widocznie ma jak część tu na kafe jakieś dziwne teorie dotyczace całowania się na pierwszej randce :D a to nawet lepiej gdyby się wtedy nie odezwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
NO I RZECZYWIŚCIE DZISIAJ NAPISAŁ :D bardzo miły sms no i... przesyła buziaki :P :P :P czyli jednak warto się całować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginztonikiem
DO WSZYSTKICH CO PISALI ŻE CAŁOWANIEM SIĘ NA PIERWSZEJ RANDCE PRZEKREŚLIŁAM WSZYSTKO. Otóż nie :D Chłopak ostatnio ciągle się odzywa, aranżuje spotkania i chodzimy razem na randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×