Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...może i głupie pytanie ale

Czy prezerwatywa może pęknąć od odrastających włosów łonowych?

Polecane posty

Gość acccca
postępuj według instrukcji, nie kupuj gumek za 3 zl tylko minimum hm 5zl i będzie dobrze..najważniejsze jest dobre posługiwanie się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...może i głupie pytanie ale
ok dzięki za dobre rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie nie używam już dość długo, ale nigdy, naprawdę nigdy unimil - uwierz mi, dwa lub trzy razy mnie zawiodły, a zapewniam Cie, że nie było w tym winy ani mojej, ani mojego partnera. Z durexami ani razu nic się nie wydarzyło, a był okres, że dość intensywnie je przetestowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
czy dobre to się dopiero okaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie to muszą być włosy łonowe by prezerwatywy dziurawiły...:o chyba jakieś zmutowane..... acccca>>> monitor oplułam po przeczytaniu twoich wypowiedzi :) hehe lateksowa twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
temat tak wpłynął na mój nastrój..:P zmutowane włoski... " wyobrażam sobie taką scenę: ona lezy w łóżku...i mówi.."kochanie..mam ochotę..zapraszam.." - oj kochanie, jestem zmęczony....dziś nie mam ocho..aaaa!!!! < w tym momencie zmutowane włoski łonowe chwytaja go i wciagają pod kołdre>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
zapomnaiłem zaznaczyć..że jesli chodzi o moje rady to NIE PONOSZĘ ŻADNEJ KONSEKWENCJI !!! jstem jak spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością:P słuchacie mnie tylko na własne ryzyko..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat na Joemonster
jw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×