Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ****xxxx***

Co kupić na mikolajki

Polecane posty

Gość ****xxxx***

co kupic swojemu chlopakowi na mikolajki chcialabym cos innnego niz tandetnego misia czy cos w tym stylu macie jakis pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje propozycje :ramka z Twoim lub Waszym zdjęciem ,książka nawiązująca do hobby Twojego faceta, bokserki , perfum (jeśli znasz jego gust ),krawat , spinki do krawata ,może coś wybierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrrrrna chata
no tez mam ten problem, ale kazdy kogo sie spytam, doradza takie banaly ze szok...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy ktoco lubi, czym się zajmuje i jakie ma hobby jeśli wszystko wiecie to nie powinnyście miec problemu wszystko też zależy od kasy ja w tym roku kupiłam mojemu narzeczonemu nawigacje samochodową dobrze wiem że chce sobie kupić - ale teraz nie może sobie pozwolić na to propozycje mogą być różne dla aktywnych facetów proponowałabym - karnet na siłownię lub na basen jeśli ćwiczy w domu to kupić jakieś przyrządy domowe mogą być również łyżwy jeśli jeździcie na nartach jakich drobny dodatek np. gogle, czpka, rękawiczki zwracajcie uwagę na wszystko i kierujcie się zainteresowaniami drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×