Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehe troche zle zadane pytanie

Czy wypada całować sie na pierwszej randce??

Polecane posty

Gość greq
wole nie calowac na pierwszej randce bo mi od razu staje i dupeczka sobie pomysli ze zalezy mi tylko na seksie choc tak jest ale lepiej zeby ona o tym nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
tak tak jak facet caluje pierwszy to ok. jak babka to jest nieprzyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałem tak na pierwszym spotkaniu ona mnie z zaskoczenia co chwile całowała i to było dziwne bo nie dała mi się nawet wypowiedzieć co chciałem coś powiedzieć to nachalnie dawała mi całusy aż się nawet raz odsunąłem i to jej chyba się nie spodobało skończyło się na tym że nic nie rozmawialiśmy ze sobą bo ja się dziwnie czułem ona najwyraźniej chciała jednego bo wiecie.. już po paru dniach chciała pierwszego razu ze mną a jak ja powiedziałem że za wcześnie jeszcze to zrobiła mi awantur (pierwszy raz ) w takim momencie mnie obrzydzenie wzięło bo już wtedy wiedziałem ze ona chce tylko jednego i to szybko .. chciałem ją zabrać 3 dnia po pierwszej randce do kawiarni to co usłyszałem że ona nie chce żebym ja wydawał kasy na byle co... ja nie wiem jak z nią wytrzymałem 2 lata ale zdradziła mnie wiec schemat był do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie byla moja perwsza dziewczyna, z bylymi bywalo roznie, jak poznalem moja zone, musze przyznac ze wyladowalismy w lozku na pierwszej randce a znalismy sie 2 dni. Do dzisiaj wspominamy to szalenstwo, nikt z nas nie wierzyl, ze cos z tego bedzie. Ona byla w wieloletnim zwiazku, zostawila go, gdy sie przekonala, ze dla mnie to nie byla jednorazowa przygoda, dzisiaj tego nie zaluje, poszla ze mna do lozka ze zlosci na swojego partnera bo ja zdradzil, ze mna przekonala sie, ze moze byc cudownie, inaczej jak dotychczas. Dzisiaj mamy 13 letniego syna, znajomi do dzisiaj wspominaja, ze nie dawali nam szans, ale chyba spotkalo sie 2 wariatow I trzymamy razem do dzisiaj, w przeciwienstwie do innych, co po kilkuletnim "chodzeniu" brali slub. Roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxy

Jak facet tak szybko chce się całować , to mu na tobie nie zależy. Raz facet mnie pocałował na pierwszej randce, i to nawet dwa razy, a potem się nigdy nie odezwał. Drugi facet mnie pocałował na pierwszej randce, i się odezwał, ale znajomość się rozpadła, bo mu na mnie nie zależało, chodziło mu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×