Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvvunia

Ślub i wesele Czerwiec 2010 zaczynamy planować !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość puszekokruszek1981
wedlug mnie to jeszcze za wczesnie. nawet ksiądz nie chciał z nami gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
jaki miesiac jest najlepszy do zorganizowania wesela???? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate08sm
ja uwazam ze tak 2 lata wczesniej jest najlepiej planowac bo wszystko to co zwiazanie ze slubem trzeba dobrze załatwic sala,muzyka,kamera... my zaczelismy w listopadzie 2008, a slub mamy w czerwcu 2010 takze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_29l
nie uważam żeby było za wcześnie, ja mam termin na maj 2010 i będąc w grudniu 2008 w kilku lokalach właściciele rozkładali bezradnie ręce na terminy letnie na 2010, było wolnych kilka niedziel ale ja nie chciałam w niedzielę, więc nie tak łatwo znaleźć fajny termin, no chyba że ma to być przyjęcie dodam że salę mam zaklepaną, orkiestrę też, kamerzystę, ksiądz oczywiście marudził że daleko, że po co tak wcześnie ale się uparłam bo chciałsm wybrać godzinę jakąś normalną, która będzie mi odpowiadała a nie taka jaka już zostanie typu 12 czy 13, szukam teraz fotografa mam kilku na oku ale się zastanawiam powiedzcie mi czy u Was też wszystko jest na waszej głowie czy przyszli małżonkowie Wam pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie fotografa, to polecam naszego- sprawdzony, niedrogi. www.wielki-dzien.pl MAJĄ WŁASNA MAKIJAŻYSTKĘ.... OKOLICE ŚLĄSKA i ŁODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulina
Najbardziej rozbroilło mnie pytanie jaki miesiąc jest najlepszy. Moja babcia brała ślub w grudniu w latach 70 gdzie było -30 gdzie kościół nie był ogrzewany.. również nie była jakoś ubrana specjalnie ciepło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSYLWUNIA
Ceść ! Dziewczyny a zespol juz macie? Podajcie cene ,a my zagramy.Oczywiscie wyślemy Wam demo tel 601764-843 E-mail sylwia-dom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO KIELCE
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO KIELCE
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanny
Zapraszam do wynajmu Fontann Czekoladowych są one wspaniałą atrakcją na wesele. Kontakt eszczygielska@czekoladowefontanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra-głowa
Polecam zespół Smooth z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukdor
witam, mam dane dla osób zainteresowanych dekoracjami weselnymi . Są fantastyczni, robią całe dekoracje sal , kościołów ale również bukiety slubne dekoracje samochodów i inne kompozycje na wesela , są naprawdę super. My po naszym weselu nawet zamawiamy - może to smieszne - ale wszystkie kompozycje na wszystkich świętych, mieliśmy pogrzeb to zrobili nam wieniec że szczęka opada. Namiary: 512-297-896. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embacz
Piękna i niezapomniana oprawa muzyczna podczas ślubu i innych uroczystości skrzypce, Kraków Paulina Sobczyk witam serdecznie, Dzięki muzyce wydarzenie nabiera kolorów tęczy, dodaje magia, a chwila staje się wyjątkowa. Muzyka pachnie miłością, mieni się tysiącem kolorów. Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubów i innych uroczystości kościelnych, mam bogate doświadczenie, ciekawy, urozmaicony repertuar (muzyka klasyczna, filmowa, rozrywkowa). Wykonuję oprawę muzyczną solo (skrzypce) lub z towarzyszeniem organów. Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten dzień, jakim Państwa ślub, musi być doskonale zaplanowany w każdym szczególe, dlatego też dołożę wszelkich starań, by uczynić go jeszcze wspanialszym, a przede wszystkim niezapomnianym. Muzyka nadaje uroczystości elegancji oraz niepowtarzalnego charakteru. Dźwięk skrzypiec wzrusza, w najpiękniejszy sposób wyjawia miłość. Współpracuję również z wieloma profesjonalnymi muzykami, z którymi wykonuję oprawę muzyczną obiadów weselnych i innych imprez okolicznościowych. Serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej www.studiomotyl.pl Tel. 601 35 26 35 Kraków skrzypce, Kraków, oprawa muzyczna ślubu, skrzypce na ślubie, skrzypce na ślub, komunia, zaręczyny, ślub, pogrzeb, skrzypaczka, muzyka na ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk 23
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. W takim zamieszkaniu nie było czasu zaplanować dekoracji. Ustaliliśmy, że niektóre zadania przekażemy osobom bardziej doświadczonym , i to była bardzo dobra decyzja. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, świece, kwiaty stroiki- marzenie Wszystkim Parom Młodym polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×