Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evvvunia

Ślub i wesele Czerwiec 2010 zaczynamy planować !!!!!!!!!

Polecane posty

Gość evvvunia

Hej dziewczyny założyłam ten topik dla tych które wychodzą za mąż w czerwcu 2010 roku :) wpisujcie sie czy macie juzz coś zaplanowane czy jeszcze uważacie że za wcześnie ???? czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argeria
argeria dekoracje ślubne kraków i okolice argeria@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
chyba was zrebi;/ dwa lata wczesniej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
no wlasnie jak chodzilismy za salą to nikt nie byl zdziwiony! duzo terminow juz pozajmowanych! wiec radze sie spieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbb
princessa liczyć nie potrafi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajkalakaj
princessa idz sie utop...ty i twoje wywody na kafe 💤 .....w ogole to ty nie masz co robic ze caly czas tu siedzisz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wstepnie chcemy maj 2010 (rok wczesniej odpada ze wzgledow rodzinnych). na razie bimbam i nic nie robie. mam pare miejsc na oku, powoli zaczne sie rozgladac za pare miesiecy. na razie wstepnie rozmawiamy, jak sobie wyobrazamy ten dzien, gdzie i takie tam. za wczesnie troche na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
a co. niemoge tu siedziec? praca na laptopie i szefowa sama sobie to powod dla ktorego czesto tu siedze:/ i dla mnie dwa lata wczesniej to glupota sie juz przygotowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
glupota...??? no ciekawe! jesli chce sie miec wszytsko tam gdzie sobie wymarzyliscie to 1.5roku to najwyzsza pora. no chyba ze ktos chce miec wesele byle gdzie i obojetnie jakim zespolem! w tej sali ktora ja mam byla wolna tylko jedna sobota czerwca na 2010rok a w sierpniu zadnej! ale coż zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuje
teraz to juz na 2 lata wczesniej wszystko pozajmowane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkladnie....
dokladnie :( wiadomo jakby sie poszukalo i pobiegalo to moze na 2009 cos by sie znalazlo ale w sumie np w naszym wypadku jest tak ze sie nie spieszymy :) bo po co chcemy skonczyc szkole itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zazdroszczęę
my też chcieliśmy wziąć ślub w czerwcu 2010, ale niestety moje dwie kuzynki i jedna kuzynka mojego narzeczonego nas wyprzedziły. też biorą w 2010 i żeby nie obciążać tak rodziny w jednym roku to przesunęliśmy na 2011 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahajj
praca przy laptopie i szefowa sama sobie buhahahahahahaah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
jak by sie chcialo zalatwic na 2009 to juch chyba tylko na okres zimowy bo jest malo wesel w tym terminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
a propo spieszenia sie macie racje! nie warto zalatwiac wszytskiego na szybko i na ostatnia chwile. wiec duzo nerwow zaoszedzi znalezienie sali wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
nie widze w tym nic smiesnego.odpowiedzialam na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juyjyk
ojjjj zmykaj zmykaj stad jesli masz prawic jakies moraly kiedy mozna planowac sluby i wesela ...... nie Twoj interes kazdy robi jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co z tego, ze kuzynki biora w 2010? nie rozumiem problemu. Gdyby to byla siostra/brat, to mozna poczekac pare miesiecy, ale nie przesuwac slub o rok, bo kuzynka wychodzi za maz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w sierpniu 2009... z za salą i orkiestra rozglądaliśmy się już końcem stycznia 2008...czyli też 1.5 roku wcześniej i z orkiestrą był problem.. ja uażam że każdy robi jak uważa za sluszne;) gratuluję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamammatatata
w dzisiejszych czasach to najpierw sie zalatwia sprawy zwiazane ze slubem i weselem a pozniej sie szuka faceta/kobiety na cale zycie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D my mielismy szczescie bo....rezerwowalismy w pazdzierniku 2007 na lipiec 2008 i wszystko zalatwilismy!!!!!!a ten rok byl strasznie oblegany, tyleeee wesel, my bylismy z mezem na 9 weselach w tym roku:dciekawe ile bedzie z tego rozwodów:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines 1111
my także planujemy czerwiec 2010. ale ja mam o tyle dobrze, że to wesele będzie na wsi, a tam wiadomo...mniej wesel. ale i tak chcemy wszystko zacząć załatwiac tak od wiosny, czyli rok wcześniej, teraz jestesmy na etapie planowania co i jak ma wyglądać itd... ale bede tutaj z wami na tym forum :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaval
Witam ja rownież z moim narzeczonym bierzemy ślub w czerwcu 2010 roku, mamy już salę zaklepaną, zespól i kamerzyste:-) i narzie tyle. Ale apropo czy to za wcześnie czy nie? to powiem że NIE, kilka terminów na wesele było już zajetych a zespół który chcileismy wziać był już zajety na ten dzien, wiec..... pozdrawiam:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam slub w czerwcu tego roku i w muszę przyznac, ze przezyłam niewielki szok w związku z przygotowaniami :-). W zeszlym roku po zareczynach zarezerwowalismy termin w kosciele, sale i dj. Za reszte przygotowan zabralismy sie od poczatku tego roku i....gdzie sie nei ruszylismy to wszyscy nas straszyli terminami, ze za pozno, ze to, ze tamto ;-). Kto tak napędza tą machine ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze czerwiec 2010 to nie za dwa lata tylko za rok i 4 miesiące!!! a po drugie to wcale nie jest zawczesnie. W mojej okolicy sporo sal ma juz połowe terminów zajetych na wakacje 2010. A na 2009 to juz terminów nie ma prawie wogule! Ja mam juz zamówiona sale i zespół własnie na czerwiec 2010 i jestem spokojna. Nie mam zamiaru sie potem stresowac ze nie moge zgrac wolnych terminów zespołu sali i kamerzysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
zapraszam do tematu: "kto na 2010':):):) tam jest nas juz wieeecej! i dopisac sie do listy mozna!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszekokruszek1981
my byliśmy w tym tygodniu w kościele zarezerwować termin, bo tak wszyscy mówią, że są bardzo odległe - to ksiądz nas wygonił i kazał przyjść pod koniec roku. restaurację też zarezerwowaliśmy - narazie 2 terminy grudzień 2009 i czerwiec 2010. ten grudzień to tak na wypadek, gdyby udalo nam się cośzmajstrować wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×