Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SADIRA26

Dr KELLER - SKOMSKA - Operacja NOSA

Polecane posty

Gość SADIRA26
Tak tak wiem... A poza tym jeśli ktoś jest jeszcze mniej znany to tym bardziej się stara, aby się rozsławić w branży! Myślę, że Keller to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Tam się reklamuje taka klinika http://www.artplastica.pl/galeria-korekty-nosa ale też wg mnie lekarze, któzy robią jednakowe nosy wszystkim to jakieś nieporozumienie... zwróć uwagę na to, że każda kobieta ma prawie jednokowo zaokrąglowny nos i podniesiony do góry. Głupio to wygląda tak jak jakaś muminka z kreskówki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Swoją drogą fajnie by było jakby były jakieś wizualizacje tych operacji przed samym zabiegiem. Wiem, że w Krakowie robią taką wizualizacje do biustu w jednej z klinik. Też planowałam kiedyś taką operację, ale się trochę obawiam. Czasami mój biust mi się podoba czasami mógłby być lekko większy ;))) W sumie mam rozmiar biustonosza 75C ale wizualnie wyglądają na B (przy wzroście 170cm i wadze ok.57kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Do Sadira: Nie wiem na jaki numer ty dzwoniłas do tych klinik żeby skonsultowac się z doktor Keller Skomską ale ja dla pewności zadzwoniłam do tego ośrodka diagnostyczno- leczniczego Zakonu Bonifratów i rzeczywiście powiedzieli mi że doktor w tej chwili operuje. Także w tej klinice napewno ona pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
nie pamietam juz ale chyba była to estetica. dobrze wiedziec ze jest na bonifratów. dzieki za wiadomosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej Kinga i jak byłaś na konsultacji?? Jak wrażenia? Widziałaś jakieś fotki PRZED/PO? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
No czesc Sadira! Ja już jestem po zabiegu. Miałam robiony w Estetice. Dla ciebie mam wiadomośc widziałam tam dziewczyny które były po zabiegu na noski i chyba były zadowolone. Co prawda nie widziałam ich przed zabiegiem więc za wiele nie mogę ci powiedziec jakie była różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Aha ale konsultacje miałam w Szpitalu Zakonu Bonifratrów a zabieg w Estetice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogogog
Cześc a jak reagowali wasi znajomi i rodzina na wasza zmiane nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Hej! Już jesteś po zabiegu? A jaki to zabieg?? Jak ta lekarka? Jakie wrażenie robi? Nie pokazywała żadnych zdjęć/katalogów z operacjami? Jak w tej Estetice jest? Jakie koszty ?? No musisz mi wszystko opowiedzieć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Ja miałam robiony zabieg na uszka. Nie musisz się niczego obawiac. Doktor Keller Skomska jest miłą kobietką. Widziałam że w Estetice non stop przychodzili ludzie rejestrowac się na zabiegi. Ja na razie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Płaciłam 3000zł. Jak byłam na konsultacjach to były tam cztery dziewczyny po zabiegu na noski u doktor Keller na zmianę opatrunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
A jak długo trzeba czekać od konsultacji do zabiegu? Ile kosztuje sama konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADIRA26
Wow 3 tys to sporo jak za zabieg samego ucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Ja zadzwoniłam do niej i wstępnie ustaliłam sobie termin zabiegu było to około tydzień przed konsultacją a za dwa tygodnie miałam już zabieg także ogólnie czekałam około trzy tygodnie. Za konsultacje płaciłam 100zł a konsultacja trwała około 15 minut. W sumie to każdy lekarz chyba tyle bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
No w sumie teraz jak się tak zastanowiłam to dużo zapłaciłam ale wydaje mi się że Keller Skomska to dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKiiinnngggaaa
Na stronie Estetiki masz cennik tych zabiegów. Nos jest w granicach od 5500zł-6500zł także sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka podbijam watek! Wszystkich ktorzy mieli zabiegi u p dr Keller Skomskiej prosze o pomoc,chce zrobic korekte nosa i mam dylemat jakiego chirurga wybrac, nie ukrywam ze w gre wchodzi glownie krakow. Czy ktos mial robiony nos u tej panie dr?? Podzielcie sie opiniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzynos
Nie polecam! Zadzwonilem pod numer (komorkowy?) podany no stronie www i odebrala jakas malo profesjonalna osoba. Powiedzialem jej, ze interesuje mnie korekta nosa. Nastepnie dowiedzialem sie, ze dr Keller-Skomska przyjmuje na konsultacje u Bonifratrow od 16:00 - termin nie jest potrzebny, trzeba tylko pojawic sie. Okej. Poszedlem i stracilem czas, bo okazalo sie, ze termin jest potrzebny na konsultacje! Dziekuje bardzo. Kompletny brak profesjonalizmu. I ja mam tej osobie zaufac z tak skomplikowana operacja jaka jest korekta nosa, jak Ona nie potrawi nawet prawidlowo poinformowac mnie o procedurach konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda.....
bo sama bylam nia zainteresowana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadira26
Hmm.. a ja zadzwoniłam pod nr kom ze strony Dr Keller i odebrała też z głosu mało wiarygodna osoba, po czym przedstawila się jako Dr Keller.... ;\ Poinformowała mnie o wizytach na Bonifratów. Zadzwoniłam i umówiłam się na konsultację. Koszt 100zł. Zobaczymy jakie będę miała wrażenia na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj znac
jak poszlo. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzynos
Sam jestem ciekaw jakie beda wrazenia. Jest watek o dr Keller na forum Beautywpolsce.com i sa tam same pochlebne opinie. Mam termin zaklepany u dr Szczyta, ale jest bardzo odlegly i nie mam ochoty tak dlugo czekac. Co do cen dr Keller, to dowiedzialem sie na forum Beauty, ze ceny podane na stronie www nie sa aktualne. Rok temu, pelna korekta kosztowala 7800 a korekta czesci chrzestnej 5800. Ciekawe jakie teraz sa ceny. PS. "potrafi" a nie "potrawi" (w poprzednim poscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duzy nos.....
Kurcze ja tez mam zaklepany termin do dr Szczyta ale musze czekac az do lipca 2010. Tez weszlam na beauty w Polsce i tez widzialam dobre opinie o niej. Szkoda, ze nie mozna wejsc do galerii zamknietej zeby zobaczyc jakies jej prace, bo przyznam, ze widzialam tylko 1 nos robiony przez nia i byl bardzo ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duzynos...
piszac o niej mam caly czas na mysli Keller-Skomska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergerac
Zainteresowani musza zadzwonic do Bonifratrow i umowic sie na konsultacje z dr Keller-Skomska. Wlasnie dzis mialem moja. Pani bardzo mila i rzetelna. Konsultacja odbywa sie bez pospiechu. Moja akurat nie trwala dlugo bo nie bylo wiele do powiedzenia, ale pan przede mna konsultowal sie z 40 minut. Niestety dr Keller-Skomska nie wyrazila zgody na operacje ale to dlatego, ze mam zbytnio skomplikowany nos. Doktorzy Skupin, Wojcicki i Zawisz tez juz mi odmowili operacji. Jedynie dr Szczyt wyrazil zgode i u niego juz mam termin zaklepany. Jednak tak jak u innych ktorzy w tym watku sie wypowiadali, trzeba czekac do polowy nastepnego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bergerac...
A mozna wiedziec dlaczego Twoj nos jest skomplikowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atk_
Nos jest za bardzo skomplikowany być może dlatego, że pani doktor nie potrafi zrobić wszyskiego (a szczególnie cudu). Są lekarze, którzy obiecują gruszki na wierzbie, ale efekty ich operacji są różne. Mi trochę (niewiele) poprawiono pracę pani doktor Keller i z moich doświadczeń wynika, że w Krakowie nie ma najlepszej chrurgii plastycznej. A swoją drogą, dobrze to świadczy o pani doktor, że nie chce podjąć sie tej operacji nosa, jeśli nie jest pewna, że sprosta oczekiwaniom w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atk_
...pani doktor Keller u mnie nie zastosowała najlepszej metody przeprowadzania operacji. Chyba lepiej udać się do innego lekarza - efekt może być lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×