Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SADIRA26

Dr KELLER - SKOMSKA - Operacja NOSA

Polecane posty

KKKiiinnngggaaa mam niebawem zabieg u Keller podobny do Twojego, mozesz powiedzieć coś na ten temat? jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NowyNosek
Dzis wlasnie mialam zdjety opatrunek i wreszcie zobaczylam swoj nosek. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Oczywiscie nie liczylam na nos a la Nicole Kidman tylko swoj "lepszy model" ktory bedzie wspolgral z moim typem urody, i wlasnie taki efekt uzyskalam po operacji u dr Keller. Zlokwidowany garb, wymodelowany czubek, idealnie klasyczny prosty i symetryczny nos. Sama operacja byla dla mnie przyjemnoscia (mialam bardzo smieszne sny pod narkoza) a rekonwalesencja malo klopotliwa. Nie bylo mowy o bolu, jedynie spory dyskomfort spowodowany niemoznoscia oddychania przez nos. Spanie wysoko a poduszkach, nieschylanie sie, unikanie gwaltownych ruchow, to jedyne kwestie ktore przypominaly mi o przebytej operacji. Dzisiaj (9 dni po operacji) jestem zachwycona i juz czuje ze podnioslam swoja samoocene. Nie musze juz panicznie przegladac zdjec w poszukiwaniu swoich zdjec z profilu, albo wstydzic sie zaczerwienionego nosa na zime. Chce powiedziec, ze dr Keller Skomska wykazala sie wielkim profesjonalizmem, dokladnoscia, a przy tym troska o moja kondycje psychiczna i fizyczna. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, i jesli mialabym kogos polecac swojej najlepszej przyjaciolce, na pewno polecilabym dr Keller Skomska. Jest warta kazdego grosza. Pozdrawiam i zycze spelniania swoich marzen, w tym leczenia sie z wszelkich kompleksow. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atk_
Gratulacje, że u Ciebie operacja udała się w pełni. U mnie było trochę inaczej. Na szczęście inny lekarz zoperował mnie ponownie, tym razem trochę lepszą metodą i naprawdę starannie. Dlatego też nie wydam "każdego grosza" na tą lekarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbaty nos
do duzy nosek mam prosbe czy moglybysmy sie wymienic mailami chcialabym zobaczyc Twoje zdjecia przed i po ,mam ten sam problem co Ty mialas :duzy i garbaty nos ,nienawidze swoich zdjec robionych z profilu,mam kompleks juz jakies 17 lat .Wkoncu zdecydowalam sie na operacje,mam juz umowiona konsultacje u dr szczyta w-wa ale to troche za daleko Krakow bylby idealny pozatym czeka sie u niego 10 miesiecy na operacje .Bylabym wdzieczna za kontakt ze mna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbaty nos
przepraszam pomylilam sie do nowy nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbaty nos
Ludzie czy ktos jeszcze robil sobie nos u dr keller skomska? mam umowiona wizyte u niej na kwiecien ,ale nie wiem czy dobrze robie czy lepiej jechac do dr szczyta ,chcialabym zobaczyc jakies jej noski przed i po ,prosze piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersowa
Nie ja jedyna, ale mam problem z uszami i ciekawią mnie opinie osób które ten zabieg wykonały u dr Keller. Każda opinia jest na miarę złota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belmo
Hej, robilam sobie nos u Dr Keller i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i wie co robi . Uwazam ze mozna jej zaufac :) I niczego sie nie bac. Wiem, że jest pare zlych opini na jej temat..ale nie zniechecily mnie one aby oddac sie w jej rece i nie zaluje :P takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do garbaty nos i gdzie finalnie zdecydowałaś się pójść ? proszę opisz swoje doświadczenia jeśli już jesteś po. Wybieram się do dr. Keller - Skomskiej atk_ co było u Ciebie nie w porządku z noskiem i kto poprawiał Ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaou
A czy cennik na stronie dr Keller jest aby napewno aktualny? Cos tanio w porownaniu do dr Zawisza na przyklad. On operuje nos od 7000 w gore, ona w granicach 5000-6000 zl. Jestem zdesperowana, musze po prawie 40stu latach wreszcie zrobic cos z tym wstretnym, wielkim nosem, ktory mi pol zycia zniszczyl :(( Moj wybor padl na dr Keller. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Piszcie cos jeszcze, prosze, o tej pani doktor. Pozdrawiam wszystkie biedactwa marzace o korekcji nosa, a szczesliwym dziewczynom po jego korekcji gratuluje :))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka0777
a jak odmówi operacji to zwracaja pieniądze za konsultacje?? czy 100zł stracone ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem zainteresowana korektą nosa, zwróciłam uwagę na dr Keller-Skomską, czy może wypowiedzieć się ktoś komu robiła nosek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego właśnie na nią zwróciłaś uwagę . Rozwiń temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dużo pozytywnych opinii jeżeli chodzi o chirurgów z Krakowa, szukam na śląsku i w Krakowie, bo jednak odległość po operacji ma znaczenie. Niekoniecznie podróże do Warszawy czy Poznania mają sens jeśli znani lekarze też mają negatywy. Myślałam także o dr Zawiszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczaneczka
o tej pani doktor jest dużo pozytywnych opinii sama się nad nai zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja jestem umowiona juz za mesiac na konsultacje z Pania dr.Keller, wczesniej bylam na konsultacji u dr.Malek ale cena jaka mi zaproponowala zwalila mnie z nog bo az 10tys, moze wie ktos jakie sa teraz ceny u dr.Keller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według jej strony http://www.doktorkeller.pl/ korekcja nosa jest w granicach 5-6 tysięcy i "Cena obejmuje koszt zabiegu, znieczulenia ogólnego, opatrunków, wizyt kontrolnych." Sam zastanawiam się czy ją wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze sa aktualne, a przekonam sie za jakies dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znać, jak się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zajrzec na forum beauty w polsce, tam dziewczyny pisały, że teraz pełna korekcja nosa kosztuje 8 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeszłam całkowitą korekcje nosa u dr Keller 2 tyg temu. Polecam oczywiście : ) a co do ceny : 8000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olisia90 powiedz mi jak dlugie sa terminy na operacje u pani doktor? Czy od konsultacji uda mi sie zrobic operacje w przeciagu 2-3 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też robiłam nos w 2014 roku, jestem już 9 miesięcy po i mój nos jest taki sam jak był a nawet mąż mówi, że jest gorszy bo grubszy. Pani dr. Keller-Skomska najpierw mówiła, że efekty będzą widoczne po 3 mies.potem, że po pół roku a minęło 9 i nic..... Jak byłam na ściągnięciu opatrunku poznałam tam osobę która robiła uszy, wymieniliśmy się nr, tel, aby porozmawiać o efektach i po pół roku ta osoba powiedziała, że nie jest zachowana symetria, że jedno ucho odstaje itd. Nie jestem w stanie pokazać zdjęć z przed ani po operacji bo Pani dr, robiła tel. komórkowym bo im się bateria skończyła w aparacie, po już nie robiła bo po co. Dla mnie szkoda było tych pieniędzy, szkoda że poszłam tam i nie dołożyłam pieniędzy i nie poszłam do kliniki z prawdziwego zdarzenia. Zobaczcie jak u Szczyta porobili zdjęcia nie komórką a jakimś aparatem rentgen. z każdej strony omówił wszystko ze szczegółami. Tutaj po zabiegu zrobiła mi się cysta w zatoce nosowej laryngolog powiedział, że to po tym zabiegu i gdyby nie to ,że miałam bóle głowy i zrobiłam tomograf to bym z tym ciulstwem chodziła. A dużo by tu pisać wiem, że pani dr, jest miła sympatyczna ale nosy róbcie u kogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. nie wiem za bardzo, bo na konsultacji byłam w kwietniu, ale operację chciałam mieć w wakacje. Wiec nawet nie pytałam o wcześniejsze terminy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I szczerze.. bardzo dziwne jest to wszystko co piszecie. Doktor jest bardzo kompetentna i naprawdę zainteresowana pacjentem. Oczywiście.. sama operacja nie jest przyjemna, ale opieka w klinice bardzo dobra. Jestem 1,5 miesiąca po operacji i z efektu jestem zadwolona.Nos wiadomo.. dalej jest spuchnięty,ale jeśli miało się duży, garbaty nos, to nawet gdyby został taki jak teraz byłoby cudnie :) ja nie planowałam się zmienić w barbi. Chciałam tylko żeby był mniejszy oraz niegarbaty - ALE PASUJĄCY DO MOJEJ TWARZY : ) Ludzie jak mnie spotykają to uważają, że zrobione to jest dobrze, bo nos nie jest malusi modelkowy, bo wyglądałoby to u mnie komicznie. Zresztą lekarka zapewniła już na początku - "ja nie jestem Bogiem, i należy pamietać, że 100% nosów jest asymetryczna". Dlatego ja wiedziałam co mnie czeka i jestem zadwolona : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska17
Do Olisia90...mam prośbę chciałabym się coś więcej dowiedzieć na temat operacji nosa... czy mogłabyś podać jakieś namiary na Ciebie... Mam ten sam problem co ty... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olisia90
aleksandra_w0@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary39
Ja miałam poprawek u dr Pabiańczyka. Upływa juz prawie 2 miesiąc od zabiegu i jestem zadowolona. Po poprzednim zabiegu nos był krzywy a czubek byl za dlugi wiec postanowilam jeszcze raz podejsc do tematu i nie chce zapeszac ale mysle ze ostatecznie bedzie super. A sam lekarz jest bardzo ok poswieca duzo czasu na rozmowe i wszystko powoli tłumaczy jak laikowi tak ze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×