Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolepocia

Cięcie Cesarskie-wskazania okulistyczne

Polecane posty

Witam, Mam pytanie odnośnie zaświadczenia od okulisty. Otóż od 3 lat leczę się na jaskrę oraz wahania ciśnienia śródgałkowego u prywatnego lekarza okulisty, który w związku z tym, iż jestem w ciąży wydał mi zaświadczenie do przeprowadzenia porodu poprzez cięcie cesarskie ze względu na ryzyko dla moich oczu, jakie może powstać podczas parcia przy porodzie naturalnym. Moje pytanie jest takie, czy mając takie zaświadczenie od prywatnego lekarza okulisty zostanie ono zaakceptowane w państwowym szpitalu czy powinnam udać się do lekarza który ma umowę z nfz by potwierdził jego diagnozę. Czy państwowy szpital może odrzucić takie zaświadczenie od prywatnego lekarza? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
ja myślę,że to bez znaczenia.mój gin mnie wysłał przed porodem do okulisty i nic nie mówił że nie mogę iść prywatnie. ważne że okulista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapytaj w szpitalu gdzie będziesz rodzić albo ginekologa swojego- ja miałam od okulisty tez ale nie pamiętam czy z gabinetu prywatnego czy państwowego- bo chodziłam tak i tak. Dodatkowo miałam wpisane w karte ciąży również przez mojego gin- z uwagi, na obecność guza przysadki- było wyjaśnienie o leczeniu endo i do tego jako uzupełnienie zaświadczenie od okulisty, bo guz uciskał już na nerw wzrokowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zaświadczeniu nie jest przecież napisane, że to prywatny lekarz. W mojej sytuacji przedłożyłam zaświadczenie u lekarza prowadzącego, dokonał stosownego wpisu w karcie ciąży, aby w razie nagłej akcji porodowej było wiadomo, że jestem do cc. Tylko, że on jest ordynatorem. Twój powinien postąpic tak samo, dodatkowo możesz porozmawiac z ordynatorem w wybranym szpitalu. Nie powinien miec przeciwwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×