Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwiamilka

MILANEX z ZAWIERCIA

Polecane posty

Zna ktoś firme MILANEX z ZAWIERCIA ? Co o niej sądzicie ? Ktoś miał z nia już do czynienia ? czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrm
współpracuje z nimi już 2 lata hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka12345
"mrm " napisz cos wiecej o tej firmie , boje sie wpłacic 25 zł by nie zostac oszukana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrm
to 25 to jest najmniejsza kwota jaka wpłaciłem bo w wielu firmach jest to od 35 nawetdo65 zł ale tez trzeba sie narobic jesli dadza propzycje adresowania kopert na bazie matrymonialnej to sie opłaca jesli zas tylko na zgłoszenie to nie bo wtedy trzeba zamieszczac ogłaszenie i polowac na naiwnego który zechce współpracowac wysyła sie informator i juz 10 zeta do przodu a jeśli nie to nie całe 1.30 czasem mniej od jednej koperty łatwo przeliczyc ile ich trzeba wysłac by miec to 1200 na mc żyć sie z tegoza bardzo nie da ja pracuje dorabiam gram i jeszcze sie w to bawie jesli sie zacznie to traktowac powaznie to puszcza nerwy z dystansem acha najwazniejsze zawsze przelewem i z dopisem ze to kaucja zwrotna i ksero tego oswiadczenia bo w innym wypadku dupa mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna
a dlaczego du... mokra??? nia mial pan zadnych kontroli uokik i zadnych wezwan na policje z powodu tej pracy??? bo sama dostalam taka propozycje. i aie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje od lutego, zarabiam i nie narzekam,zaryzykowalam i wplacilam te 25zl, w tym tygodniu zarobilam 375zl-kazdy grosz sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzika
prosze o szczera informacje na temat tej pracy,szukap pewnego chałunictwa i boje sie wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna
nie ma uczciwej pracy typu skladanie dlugopisow czy adresowanie kopert. swoja wypowiedz dokladna dalam na kafeteri wczesniejszej gdzie wszystko dokladnie napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna
adresowanie kopert to jest jedna wielka piramida finansowa za ktora grozi od 6 mies do 8 lat pozbawienia wolnosci.jest to bogacenie sie kosztem biednych naiwnych ludzi, w sposob perfidny i oszukanczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Sraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta777
dostalam wlasnie propozycje od firmy milanex i nie wiem co zrobic, jedni pisza ze to oszusci a drudzy ze da sie na tym zarobic. zupelnie nie wiem co robic, jeszce nie wplacilam 25zl ale mam zamiar.... prosze o szczera wypowiedz od kogos kto sie na tym zna lub pracuje przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta777
wlasnie co do tej firmy to dzwonilam do tej kobiety i powiedziala ze ja musze wplacic tylko 25zl i reszte oni przysylaja sami: znaczki, koperty itp. i dostaje wykaz od tej firmy adresy ludzi do ktorych musze to wyslac i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jaja są kwadratowe
dalej nic do was nie dociera ? takie bezrobocie , a oni dają zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna25
Cześć Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Gdy uzbierasz minimum 1zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 49 533 pln czyli całkiem sporo. Tutaj podaje Ci link do strony: sejfik.com Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie. Pozdrawiam ania [url=http://sejfik.com/pages/index.php?refid=fajna25]http://sejfik.com/pages/images/sejfik1.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaa87
Ktos wspolpracuje z ta firma ??? te 25 zl wysyla sie odrazu ??czy po uzyskaniu odp jak bede przyjeta i na co wysyla sie kase na konto czy na adres???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogan
jak to na forach bywa-nie idzie niczego się dowiedziec o konkretnej firmie bo ludziska nie piszą na temat tylko o innych firmach lub zbyt ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka2533
w tej firmie nie oplaca sie pracowac.jak do nich dzwonisz to mowia ze to adresowanie kopert ale nic nie wspominaja ze robisz za posrednika ktory szuka innych naiwnych ludzi.o ile sie nie myle to mmr(czy cos w tym stylu) napisal ze sie oplaca.guwno prawda.czemu nikt nie powie ze jak chcesz u nich pracowac to najpierw musisz za 114 zl zamowic u nich 200 jaskolek(pisma typu szanowni panstwo) i 30 umow.nastepne 30 umow jest dostepne za134 zl.nie warto ryzykowac tym bardziej ze jesli w ciagu 3 miesiecy nie zlozy sie zamowienia automatycznie jest zrywana umowa.a skad wiadomo czy w ciagu tych 3 miesiecy zglosi sie do ciebie tych200 naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franita
Ja pracuję dla tej firmy od marca i jestem bardzo zadowolona ,z miesiąca na miesiąc zarobki mam coraz większe nawet przekroczyłam 2000tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz1985
pracuję dla Milanexu 1 miesiąc ,praca bardzo przyjemna firma płaci dodatkowo 2 rodzaje prowizji w ubiegłym tygodniu zarobiłem 490zł straszne bezrobocie jest w moim mieście ale mi się poszczęściło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota jagodzińska
ja pracuję dla Milanexu i też zarabiam jak ktoś ma dwie lewe ręce do pracy to nie będzie nigdzie pracował i zarabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz1985
DOROTA JAGODZIŃSKA JEŚLI NIE JESSTEŚ KŁAMCĄ , PODAJ NUMER NIP LUB REGON FIRMY MILANEX !!!!!!!!!! INACZEJ NAZWĘ CIĘ WREDNĄ CI_PĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam 8888
o widzę że na forum robi się gorąco opinie są podzielone na dobre i złe.czy się komuś to spodoba ja też pracuję dla MILANEXU. Nikt mnie nie oszukał dostałem umowę na rok i pracuję zarobki też są dobre w zależności od chcęci i zaangażowania.Można zarobić 2000 a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorado202
bardzo fajnie pracuje mi się z Milanexem jestem z nimi od września ubiegłego roku. Nikt mnie nigdy nie zawiódł ,zarabiam. Firma płaci jeszcze dwa rodzaje prowizji. Ludzie chcieliby pracować i zarabiac a boja się zainwestować parę groszy jakie jest 25zł i ktore zwraca się zaraz po rozpoczęciu pracy.Zacząłem we wrześniu pracować i po dwóch tygodniach zacząłem już zarabiać pieniądze.Teraz z miesiąca na miesiąc jest coraz większy zarobek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina1988
Moja koleżanka namówiła mnie na pracę w Milanexie.Sama pracuje już chyba rok i bardzo sobie chwali ,dzięki jej namowie również zaczęłam pracować ,wpłaciłam 25zł ktore zwróciło mi się już po 2 tygodniach teraz zarabiam ładne pieniądze których nie miałam jak pracowałam w normalnym zakładzie.Może mnie wyzwiecie ,może wyśmiejecie ale polecam tą pracę ,szczególnie osobą które tak jak ja zostały zwolnione z pracy i nie mają pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziak 1234
Kiedyś zaglądałam na to forum bo szukałam pracy byłam bezrobotna bez zasiłku ,widziałam wpisy na temat Milanexu ale zdecydowałam się zaryzykować .Pożyczyłam od sąsiadki 25zł wpłaciłam ,dostałam umowę i pracę.Pracuję już pół roku i jestem bardzo zadowolona praca spokojna,czysta sama sobie ustalam godziny.Z miesiąca na miesiąc zarabiam więcej.Faktycznie można zarobić 2000zł a nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko
że te wszystkie wpisy z 2011 roku są od jednej osoby :) polewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×