Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość madelinne

A jakie sałatki robicie na święta?

Polecane posty

Gość madelinne

przepisy poproszę :) bo ja zawsze od kilku lat jedną taką zwykłą, wielowarzywną: ugotowany seler, ziemniaki, marchew i pietruszka, gotowane jajka, ogorki kiszone, jabłko, por i majonez, no i groszek z puszki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święeeetaaaa
ja też tą samą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinimini
zawsze robię sałatkę z igieł świerkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Zuzia
nie robię sałatek. Jeśli mam ochotę na zielsko, to do obiadu przygotowuję np zieloną sałatę z fetą, albo jakąs inną surówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkaaa
ananas z puszki pokroic w kawalki seler konserwowa ze sloika puszka kukurydzy szynka drobiowa pokrojona w kostke majonez wymieszac, mozna dodac cos zielonego ew papryke kolorowa, ale tylko troche ja to uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia kąfacela
a jak się robi tę słodką z miodem? i tę śledziową? ludki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boża krówka w kropki bordo
Przede wszystkim sałatka warzywna, śledziowa i może z tuńczyka zrobię, bo lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjna jarzynowa: jajka marchew ziemniaki seler pietruszka ogórek groszek majonez, musztarda, sól, pieprz Brokułowa Brokuły pierś z kurczaka feta ogórek zielony majonez, śmietana, sól, pieprz Z tuńczyka Ryż kukurydza jajka papryka czerwona cebula majonez, sól, pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeeeee
i dobra jest ta brokułowa? mam na nią chrapkę (a jak się kroi ogórka?) no a sledziową jak się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeeeee
ja sobie narobiłam chęć na tę brokułową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa: dowolne owoce (jablko, manadrynka, ananas - swiezy lub z puszki, kiwi, brzoskwinia, etc.), orzechy wloskie, sos (miod, sok z cytryny, odrobina cynamonu, czasem tylko syrop klonowy); wszystko wymieszac i od razu jesc :) sledziowa: sledzie (filet), mieszanka bonduelle mekasykanska chyba (z kielkami) majonez pol na pol z jogurtem, przyprawy (sol, pieprz), ew. cebula, sledzie pokroic w kwadraty (3-4 cm), dodac warzywka, sos i wymieszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sledziowa moja
skladniki: Sledz, ziemniak ugotowany,burak ugotowany, biala fasola z puszki, olej, musztarda, sol pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rzeczywiście zapomniałam tuńczyka dopisać :) Ja daję kawałki w sosie własnym :) A ta brokułowa może nie wygląda super, bo jak się rozmiesza, to robi się zielona, ale w smaku mi bardzo pasuje. Ogórek w kostkę, ale taką więkrzą ja przekrawam wzdłuż na pół i jeszcze raz na pół i kroje w kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kolorowa
sałatka z ananasem i tunczykiem:torebka ryzu,puszka ananasów,por,2 puszki tunczyka,150g twardego sera żółtego,kukurydza,papryka,łyżka majonezu,sól,pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrdddsa
Jarzynową: marchew, pietruszka, seler, ogórki kiszone, jajka, groszek, majonez i pieczarkową- pieczarki, jajka, szczypiorek, majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kurczakiem curry- ugoować 2 torebki ryżu, 2 piersi usmażyc w curry, pokroic w kostę, dodać pokrojoneg ananasa z puszki, kukurydzę, majonez,sól, pieprz, czosnek. owocowa - koktajl owocowy z puszki + kukurydza + rodzynki + orzechy + majonez ziemniaczana - ugotowane ziemniki w kostę + ogórek konserwowy + pora + sól + pieprz +majonez + czosnek z kapusty pekińskiej - kapusta, papryka czerwona, pomidor, sól, pieprz, majonez, czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku robie z kuskusem. kuskus kukurydza z puszki czerwona papryka (świeża) ogórek (świeży - wyrzucam gniazda nasienne by sałatka nie podchodziła wodą) szczypiorek sól/pieprz majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi sie sni
a czy do tej sałatki: ananas z puszki pokroic w kawalki seler konserwowa ze sloika puszka kukurydzy szynka drobiowa pokrojona w kostke majonez można dodać ryż czy nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie taka
szynka ,pomidor papryka ogorek,ser zolty i tortille majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie np marchew
jem ja pare razy w tyg, starkowana z lyzka majonezu, albo tez dobra ziemniaczana, ze szczypiorkiem, gorczyca troche curry i pol na pol majonez i jogurt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyyyyyy
'starkowana" ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzyyzz
2 zupki chińskie -łagodna i ostra zalac 1 szklanką wrzątku i odczekac aż makaron wypije całą wdę i wystygnie pierś z kurczaka pokroić w kostkę posypac przprawą curry i solą i podsmażyc na zloto z cebulką w kostkę dodac wystudzoną pierś do makaronu i połaczyc z majonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wedzonym kurczakiem
kurczak+jajko+kukurydza+majonez. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyros
piers z kurczaka podsmazona w kosteczke+przyprawa do gyrosu, kukurydza, salata pekinska, pomidor, ogorek, majonez, keczup. ukladac warstwowo w dowolnej kolejnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Głowa w chmurach
Dobra ta sałatka z kuskusem? Próbowałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja jednak
albo nie tylko na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×