Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowicjuszka ksiegowa

jutro pierwszy dzien pracy boje sie

Polecane posty

Gość nowicjuszka ksiegowa

Jutro moj pierwszy dzien pracy w sklepie meblowym. bede sie zajmowac ksiegowoscia. i choc z jednej strony sie ciesze to z drugiej boje sie. Czy ktos z was pracowal badz pracuje w ksiegowosci np prowadzi ksiegowosc jakiejs firmy? Opowiedzcie jak w praktyce to u was wyglada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temporary Pocieszyciel
A jakie zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój sie jak ja z marysia poszłam pracować do Ogóra zrobiłyśmy 4 stówki manka.ale potem było juz wylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka ksiegowa
Nie wiem jeszcze jakie zarobki bo szczerze mowiac nawet nie bylo wiadomo czy mam byc przyjeta. okazalo sie, ze tak i jutro chyba wszystkiego sie dowiem. Glupio zabrzmi ale zarobki az tak bardzo mnie nie obchodza. Chce sie dowiedziec na czym polega w praktyce praca w ksiegowosci, czy jest ciezko, jak latwo wszystko sie przyswaja...no wszystko. co trzeba robic, obowiazki eccc. W teorii wszystko wiem bo jestem po ekonomii ale jak to wyglada od kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spooooooko
spoko na poczatku napewno nie dadza ci nic ciezkiego do zrobienia. a lekkiej malo absorbujacej pracy w ksiegowosci jest sporo i na ogol wszystko musi sie zgadzac a jak sie nei zgadza to sie szuka bledu az sie zgodzi ;))) niestety taka jest szara rzeczywistosc. ale z czasem jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×