Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatka...

CHCE MIEC DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość a grzeczny był
nie drzyj się, bo uszy bolą 😴 i idź sprawdź czy cię w kuchni nie ma, bo pierdolisz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
istnieje jeszcze opcja, że rodzice skoro dorobili się kasy to mają odrobinę oleju w głowach ( :O ) i ... jakoś to będzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast dziewczynie wytlumaczyc na czym zecz polega to tylko mi dogadujecie!! dzieki wielkie a dzidziusia predzej czy puzniej i tak bede miala , chocby z bazaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ips
I krzyżyk na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzeczny był
z Bogiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
ten z bazaru będzie lepszy ;) na prawdę - uwierz :) (np jak będziesz chciała jechac na wakacje to go do szafki włożysz ;) ) a na marginesie prow tak 1/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka... " wiem co to znaczy dziecko, rezygnacja z wlasnych przyjemnosci , niewysopane noce ale mi wlasnei o to chodz, poswiecic sie wlasnei dla niego , mam ta swiadomosc ze jest cieszko, ale wlasnei o to mi chodzi ze to wszystko dla niego , dla tego "mamo ' i dla samego faktu ze jestem jego mamusią " Nie wiesz co to znaczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nigdy nie miałaś dzieci i tylko wydaje ci się,że wiesz, co to znaczy. Ja wstawałam do dwójki moich dzieciaków i wierz mi, nie tesknię do tego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×