Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

czy mozna zajśc w ciąże???

Polecane posty

czy mozna zajsc w ciąze w 25- 26 dniu cyklu??? może ktoś słyszał o takich przypadkach....moja koleżanka zaszła w ciąże podczas miesiączki więc już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zaszłam
po termminie @ , spozniala mi sie wiec wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszłam dokładnie 26 dnia cyklu :) i to od razu podwójnie :) normalne cykle miałam 35 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie dostałam. Bolał mnie brzuch jak na okres tak po dwóch tygodniach, nawet kiedyś w nocy w stałam zjeść nospę i się "opatrzyć" :P bo myślałam, że miesiączkę dostanę lada chwila, tak mnie bolało. A po dwóch dniach zrobiłam test i wyszła blada druga kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Piszę do Was ponieważ mam problem!!!Otóż 9 lipca 2010 roku kochaliśmy sie z mężem do konca bez zabezpieczenia wszystko bylo ok we wtorek 4 dni po współżyciu bardzo zaczął boleć mnie dół brzucha i boli az do dzisiejszego dnia w czwartek zaczełam plamić(biała wydzielina z czerwonymi paseczkami)i tak dwa dni tylko to plamienie nie bylo przez cały dzień tylko pojawiło sie raz w ciągu dnia.Robiłam test ciążowy bo muslalam ze jestem w ciąży ale niestety test wyszedł negatywny:( w niedziele tak zle się czułam ze myslalam ze bede wymiotowac ale jakos przeszlo i dzis mam to samo,więc wybralam się do lekarza przedstawiłam mu swoją cala sytuacje i niestety brak ciąży powiedział mi ze takie objawy moga tez sie pojawiac przed miesiączką.Okres mi się zbliża za dwa dni.Napiszcie mi czy lekarz może wykryć ciążę tak wczesniej? i przez takie objawy jakie mam to wogóle moze wskazywac na ciąże?Proszę o rade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×