Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

To wy macie dobrze, bo jak ja mówię wieczorem że jestem głodna to mój pyta co ma mi w takim razie zrobić do jedzenie i to wcale nie z troski tylko żeby mi pokazać moje małe potknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jaką dietę będziecie stosować? Bo ja np. na 5 dniową się nie piszę, wprawdzie czułam się po niej lekka jak piórko, ale tak jak ktoś mnie ostrzegał, chyba Tija, w Święta nadrobiłam z nawiązką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam serek wiejski i Wase,jogurt naturalny i coś muszę wymyśleć na obiad, może cycek? na początek nie będę jadła chleba, ziemniaków i masła, a co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba pojadę najbardziej sprawdzoną, czyli ; max1200kal, nie jem po 18.00 i duuuuuuuuuuuuuużo bujania tlszczu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ostatnio na wadze nic nie schodzi a przecież stosuję tę dietę:( wszystko przez te święta i przez to że ostatnio lubię przed snem coś przegryźć :p ale centymetry i tak maleją cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JA TEŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejżałam swoją pocztę mailową i znalazłam tam coś takiego, zaraz Wam wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pislam na forum stosuje prosta kuchnie- polska. Nie cierpie gotowac a jestem zmuszona bo mam rodzine:) Mam bardzo proste menu - i jej to co przygotuje dla moich mezczyzn. Mam 5 zadad: Jem 5 posilkow dzienie Nie popijam w czasie jedzenia- godz po badz godz przed. Nie jem miesa z ziemniakami-tylko z surowkami badz jarzynami. Pare osob na forum zaczelo wymieniac rozne zasady i zrobil sie zamet. Chleb bulki ( kazdego rodzaju) tylko z pomidorem ogorkiem kiszonym swiezym paryka. Ostatni posilek o godzinie 18 tej. Potem pije herbaty - soki badz wode( jak to i na co ma ochote, Po tygodniu juz sama zobaczysz ze -Twoj orgaznizm sam zacznie sie upomonac o pewne zmiany- i nie bedzie tolerowal jedzenia np miesa czy to smazonego czy gotowanego z ziemniakami i sosem:) Jadam zupy kazde- ale bez ziemniakow!!!! Zawsze rano zjadam pieczywo- tak poprostu moj organizm potrzebuje- moze u Ciebie bedzie akurat inaczej. Pije kawe hertbate od czasu do czasu lampke wina Jadam slodycze lody ciacha:) i nie tyje! Teraz podaje menu w kilku wersjach Sniadania: Chleb badz -bulka( kazdego rodzaju)z pomidorem ogorkiem badz paryka lub wedlina( laska kielbasy na goraco badz zimno+pomidor lub bialy twarozek ( 250 dag) + pomidor( moze byc ogorek swiezy) lub duzy jogurt II sniadanie banan+jogurt( duzy badz maly) lub 2 jajka na twardo+pomidor badz znowu jakas jarzyna lub zolty ser(20 dag)+salatka ( wedlug uznania)+ lub sledz smazony+surowka 2 kotlety mielone na zimno( z poprzedniego dnia- np)+ogorek kiszony Obiady zupa jarzynowa( bez ziemniakow) -kazda zupa!!!! lub kotlet schabowy( normalnie smazony bez widziwiania)+surowka badz salatka lub ryba smazona(jw) + surowka lub frytki ( z tyci tyci iloscia soli+ketchup) lub kalafior ugotowany+maselko lub fasolka szparogowa+kotlet z piersi kurczaka lub sledzik z jogurtem zamiast smietany( tez sie nic nie stanie) +suroka Podwieczorki porcja budyniu lub porcja kislu lub porcja lodow lub ciacho lub tabliczka czekolady lub puszka owocow np brzoskwinie lub jablko + pomarancza( badz nektarynka badz kiwi itp) Kolacje zazwyczaj juz Ci sie nie bedzie chcialo jesc -alepodaje zestaw kielbasa na goraco- kazdy rodzaj+pomidor( badz inna jarzyna badz surowka np z obiadu) lub maly serek topiony( 100g) +rzodkiewki peczek lub jajka na miekko 2x+jogurt maly lub szynka wp gotowana 6 plasterkow+jakas zielenina badz salatka lub porcje dwie male galatu lub to co Ci zostalo z obiadu:) Jak sama widzisz nie widziwiam z jedzeniem- jem proste rzeczy i szybko zrobione. Kazdego nie mal dnia jem cos slodkiego i nie tyje-od kilku mcy:) Zdarzaja mi sie dni ze zaszaleje , ale wtedy od razu moj zoladek daje sie we znaki( wdecia itp) Mam prosbe - nie podchodz do tego jak do diety- bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Ja sama stosowalam rozne- glodowalam , katowalam sie i zawsze byl efekt jojo. Wprowadzilam te zasady na codzien. Wyobraz sobie ze w tydzien ( bo tak sie wazylam 1 raz w tygodniu zawsze rano po oddaniu porannego moczu) waga jest prawidlowa ubywalo 2,3kg. Nie wiem jaka Ty masz nadwage- ale kazdy organizm chudnie inaczej-moga byz zastoje potem w spadku wagi- alesie tym nie zrazaj:) daj organizmowi sie przestawic- a sama zobaczysz efekty po mcu,bedziesz miala jak w banku 7 kg- jak nie wiecej:) Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow!!!! Wierze ze dasz rade- bo to naprawde nic trudnego-a najwazniejsze ze nie chodzisz glodna i Cie nie zsie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadania: kromka chlebka( gance gal jakiego) +pomidor lub ogorek ( swiezy badz kiszony) lub papryka jajka 2 na twaro+rzodkiewki jogurt owocowy duzy 6 plasterkow szynki wp badz drobiowej +popmidory badz inna jarzyna kielbasa na goroca( wedlug uznannia)+surowka budyn twarozek( 250dag) z pomidorem+szczypiorek+sol+pieprz+ maly jogurt naturalny( zamiast smietany) 8 plasterkow zoltego sera( nie wazne jaki gatunek)+pomidor+ogorek sw 8 plasterkow salcesonu z cebulka+ocet jablkowy badz naturalny Sniadanie 2 duzy jodurt naturalny badz owocowy banan+jablko banan z jogurtem naturalnym 2 szklanki soku owocowego gestego+jakis owoc porcja kisielu surowka wedlug uznania- duza miska badz salatka Obiady zupa caly talerz ( bez ziemniakow) kazdy rodzaj - jest ich full:) piers z kurczaka+brokuly kotlet mielony 2 szt+salatka z pomidora( zamiast smietany jogurt nat) schabowy+buraczki gotowane( duza ilosc) watroba drobiowa badz wieprzowa+salatka badz surowka gulasz - +salatka badz surowka gotowany caly duzy kalafior z odrobina buleczki tartej i maselka ryba - filet smazona badz w folii+salatka wedlug uznania sledz zamiast w smietanie to w jogurcie+jarzyna kopytka same bez dodatkow jedynie z odrobina maselka badz buleczki tartej ziemniaki w mundurkach z piekarnika Podwieczorki puszka ananasow lody porcja bez doddatkow jedno ciacho wedlug uznania frytki ( same tyci tyci soli i ketchupu) inne 2 duze owoce Kolacej: Ja jadam rzadko kiedy- to juz zalezy jak sobie robie dobierzesz menu- moga byc resztki z obiadu-itd Moze byc butelka soku owocowego( 075l) serek waniliowy badz inny smak Max do godziny 18 tej osotani posilek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadki: Ryba w folii- np pstrag( w srodku z marchewka -pietruszka -selerem - maselko( 1 lyzeczka mala) - wszystki jarzyny surowe pociete w paski- posolic malutko i sporo pieprzu. Brukselka gotowana- do tego jajo na twardo Kalafior gotowany+ filet z kurczaka Buraczki gotowane +schobowy Zeberka+surowka Miska salatki z kapusty pekinskie+pomidor+cebula+oje(1 lyzeczka)+papryka( obejetnie jakiego koloru aby byla surowa Sledz w smietanie:) Sledz smazrony + ogoerk kiszony badz inna jarzyna taka jaka lubisz Kurczak gotowany np pałka - badz 2 pałki- mizera Frytki ( same bez soli i ketchupu) Makaron na sucho do tego bukiet jarzyn ugotowanych( malo ciekawy zestaw ale nie tuczy :)) Barszczyk czerowny - lub innna zupa bez ziemniakow i smietany!!!!czysta Placki ziemniaczane( 3 szt)duzeeeeeeeeeeeeeeeeee:) Kopytka 20 szt duzych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kielbasa smazona+ saltka wedlug uznania Mysle ze Ci wystarczy - ja osobiscie nie jestem mistrzynia w kuchni- preferuje proste jedzenie- typowo polskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ja narazie się tylko przywiitam ❤️, jak was troche poczytam, duzo napisałyście:D, to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ABS - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze ze nie musialas zaczac nowego roku postanowieniem o odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 🖐️ waw! jaki zapał widzę z samego rana! w poniedziałek! widzę, że nie mam innego wyjścia jak się podłączyć do tego chóru! ja wprawdzie 68,5, a bałam się, że po świętach to będzie ze 75, ale i tak cel jeszcze bardzo, bardzo daleko :( no więc 3...2...1... START!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po świętach...buziole dla wszystkich gorące i narazie tylko tyle bo roboty w bród.....przyłączam sie do dietowania, koniec żarcia !!!! Dietuję mż nie wiecej jak 1000 kcal i bujam tłuszcz z Tijką...moje brzuszysko przerosło wszelkie oczekiwania, poza tym Najlepszego Dziewczynki w Nowym Roku !!!!!!!!!!!! Kocham Was, ale musze popracować...no i przede wszystkim Was poczytać, tak dużo naskrobałyście :-) dodam tylko że jestem głupia, ale o tym póżniej w każdym razie świeta za nami...szkoda :-( człowiek czeka i czeka a potem szast prast i po bólu, tylko sadło zostaje :-( okey zapieprzam bo mnie wywalą a z takim debetem jak zrobiłam nie byłoby to ciekawe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bez wyjątku :) Ale od rana dyskusja :):):):) Fajnie:) Kurcze, to juz ten 5 stycznia? Zapowiedziany kolejny początek odchudzania? A ja myślałam, że to dopiero za tydzień jakoś będzie :P No ale mówi się trudno :O:O:O Trza się przemęczyć 😭 To ja też się dołączam - MŻ + dużo picia + ćwiczonka jakieś ( O ZGROZO !!!! ) Dziewczynki, robimy motywacyjnie jakąś tabelkę, czy moze każda w stopce cos umieści ? Albo w jakimś tajemnym dzienniczku swoim? :P Tak tylko pytam niezobowiązująco :) Tijuś, dziecko drogie 👄 zamawiam u Ciebie trochę zapału do ćwiczeń , bo ten u mnie jakoś zdechł :P A Ty tak pięknie ćwiczysz !!!!!!! Aż zazdroszczę !!!! I kochana, z tego co pamiętam kiedyś Kitka pisała mi, że na stepku lepiej nie zwiększać czasu ćwiczenia tylko TEMPO, im szybciej - tym lepiej, aerobowo. A jeśli chodzi o wypowiedzi mężów to i ja coś dorzucę ..... Mężuś zafundował mi fajne bara-bara .... leżę sobie po ...... prawie odlot łapię .... a on do mnie ... \"i co, gdzie się przyjemniej zmęczyłaś - ze mną czy na steperze? \" :P Miałam mu powiedzieć, że ostatnio porównania nie mam, bo step od dawna w kącie stoi :P Ale oszczędziłam mu , bo by następnym razem na stepa mnie odesłał zamiast ..... :P I jeszcze jedna wypowiedź mojego szczęścia ..... na sylwka zrobiłam sobie nową eksperymentalną fryzurę .... od dołu loki, a z góry gładkie i wyżej natapirowane w taką kopułkę. Pytam męża jak wyglądam, a no - \"jak Kleopatra ...... \" ... Myślę sobie - kurcze, ze starożytnością mu się już kojarzę :P .... I pytam dalej - \"taka stara?!! \" Mężuś popatrzył chwilkę jakby zmieszany, pomyślał ... i powiedzial : \"... No wiesz .... Bardotka była śliczną kobietą, a w roli Kleopatry to już wogóle ... \" ...No miał szczęście :P:P:P Udało mu się tym razem wybrnąć :P I nawet stwierdzam, ze mi od jakiegoś czasu nie mówi nic o nadmiernych kilogramach (sam ma nieco za dużo :P .... i od dawna marzy o paru kilosikach mniej :P ) Tylko czemu tak często łapie mnie za moje sadełko? Kurnia, jakby mi mierzył centymetry tłuszczu :O Donia !!! wielkie dzieki 👄 za Twoją wklejkę !!!! Tego mi było trzeba !!!! Żeby mi ktoś napisał, że mogę jeść, nie ćwiczyć i schudnę !!!!! I jakieś do tego normalne jedzenie zaproponował :) To ja pazerna nie będę i tak jedynie 3-4 kilo na miesiąc poproszę :P Dzięki dziewczyny za komentarze w NK :) Normalnie 😍 I ośmielam się zwrócić uwagę, że znowu całej mnie nie widać z bliska :P:P:P Ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A u mnie zapierdal jak u ORY .....mam 17 str.spisu z natury i około 700 poz.Dwie godziny otwierałam pocztę która uzbierała sie podczas mojego niebytu w firmie....czy ludzie i instytucje nie mają nic innego do roboty jak listy słać i rachunki!!!!!! Oczywiście jestem od dzisiaj z wami na diecie HURRRAAAA .....(ciekawa jak długo????) Dzisiaj mój M zrobił mi niespodziankę......siedzi w pomieszczeniu biurowym obok i jak dzrzwi są otwarte to go słyszę........i o godz.10.08 przychodzi wiadomość....patrze M ....a tu napis Kocham Cię...........Złapałam karpia i dwa razy sprawdzałam czy nie pomylił się!!!!! ale wtyka łep przez dzrzwi i sie uśmiecha....to znaczy że jednak nie......ale to do niego nie podobne ...wiec co to ma znaczyć???? No nic koniec marzeń .....DO ROBOTY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł A ja piję kawkę już po pracy, ciężko było wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka😘 tempo to ja już podkręciłam tak że bardziej chyba się nie da, gdyby ten steper nie miał kopuły na której mogę się podeprzeć to by mi się nogi pomieszały i bym spadła od tej prędkości. Samo to że w tym czasie spalam 700 kalorii mówi samo za siebie, jak na nim zaczynałam to spalałam 280kal w 40 min, a przecież już miałam jakieś doświadczenie na stepku. Mimo to waga stoi, ale rozumiem że to jakis zastój, który zaraz minie i dalej kiloski będą leciały w dół. A zapału kochana to ja Ci mogę oddać ile chcesz tylko obiecaj że jak mój minie to Ty będziesz mnie motywować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum no bosko takiego meila dostac, milutka niespodzianka. Poczytałam i też coś wtrącę mój mąż też zauważył,że sadełka trochę urosło, często zwraca mi ostatnio uwagę. ,, Trochę Ci się przytyło."Przed sylwestrem mówię mu ,że od 5 się odchudzam, a on na to to trzeba było na sylwestra się odchudzic, żeby dobrze wyglądac w dużo odsłaniającej sukience. A sam mi taką kupił. Cholernik jeden.No nie zabic takiego? Ory ja to dopiero jestem głupia, jaka stara taka głupia. Wczoraj Wieczorem nawpieprzałam się czekolady, bo towarzyszyła mi myśl że od dziś zero słodyczy to zrobiłam zapas w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija to mięśnie ważą i dlatego na wadze nie widac. Ważne to,że centymetry się zmniejszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma :) niby wiem że mięśnie, ale i tak mnie to wkurwia że na wadze nie tracę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko pij herbatę a jak ta nie pomoże to następną. Pierwsze dni będą straszne bo trzeba skurczyć żołądki ale damy radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×