Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

😭 Do2do nie chce mi dac pół eklerki😭 Laseczki halo!!!!!!!!!!!!!! piszemy...... sama pije kawe....😭...blee kawka... w samotności😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łelkam :) Kicia :) ucz się Skarbie, ucz, bo nauka .... bla bla bla .... i zostaniesz woźnym :P A tak swoją drogą nauczyciel, który z racji różnych okoliczności życiowych staje się nagle uczniem - zachowuje się przekomicznie :) Kombinuje tak, że gdyby był swoim nauczycielem dawno sam sobie (swojemu uczniowi znaczy) strzeliłby w łeb, bo na jedynkę szkoda byłoby wkładu :P Do2do :) ale ten Twój chłopak chorowity !!!!! Moze zrób mu jakieś kompleksowe badania ? 👄 Ory :) ale Ty dzis prześliczna jesteś !!!!! 👄 Mycha :) 👄 gonisz mnie? Pewnie po tym fitnesie już mnie prawie masz :) Mafinko :) Miałaś pisać do siebie !!!! 👄 Tija :) wszystkie zapasy zjadłaś ? :) Donia :) Wysuń choć łapkę :) 👄 Serum to ma dobrze .... :) Abs i pozostałe Mamuśki :) 👄👄👄 Pimach :) super fotka, ale brzusio mały :) Kasiunia :) hop hop!!!!! dawno nie pisałaś !!!!Obielixowa :) Szczęśliwa :) ile jeszcze tej dietki Ci zostało? :) Lolucha !!!!! 👄👄👄 Myszka 👄 Mama 👄 I dla reszty, kogo pominęłam nieświadomie wieeelki buś 👄👄👄 A u mnie za oknem pogoda marcowa - wczoraj słońce, dzisiaj deszcz :) No ale trudno się mówi, wyjdę na dwór, ja za słońce dziś robić będę :P Bo trzeba twardym być, a nie miętkim :) I takie mam na dziś postanowienie .... wbrew wszystkiemu ... I na złość kilku takim wrednym i zawistnym :P Nie dam się !!!! :P Póki co ..... :P Choć powoli załamka mnie dopada ..... bo waga, choć pilnuję żarełka ( a w każdym razie nie jem tyle ile bym chciała :P ), jak stanęła tak stoi ... mimo prawie codziennego potu na stepie :O i centymetrów nie ubywa 😭 A teraz uciekam . Mam wizytę u kosmetyczki. Daaawno już nie byłam i muszę się na wiosnę choć ryjek doprowadzić do porządku. No i przy okazji może parę ploteczek usłyszę :P 👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻👄👄👄🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gwoli poprawienia nastroju ..to ja jestem piękna.... Wy jestescie piękne, i wogóle świat jest piękny... Fasolkowe dziewusie 👄 ABS wstawaj szkoda dnia ;-) a WSZYSTKIM POZOSTAŁYM BUZIOLE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 sposobów na wieczną młodość : 1. jedz dużo owoców i warzyw 2. dużo sportu 3. żadnych imprez i alkoholu 4. drogie kremy, joga i maseczki z ogórków 5. ale najlepszym sposobem na wieczną młodość jest ................................... gdy ktoś zapyta o wiek ...... (byle się tylko nie czerwienić) ........ KŁAMAĆ !!! KŁAMAĆ !!! KŁAMAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- wysyłam cała kochanieńka ❤️-{&} cała eklerka TWOJA!!! MAJKA- Młody mial taki żel do smarowania ( po usunieciu zeba) mietowy chłodzacy by go nie bolało i niestety ten żel czesto powoduje choroby gardła i angine bo doczytałam na ulodce bo poprostu mrozi i to od tego :O ORY -witam 👄 A co myslicie o zespole który wam wklejłam ???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sposobów na młodość:D:p to ja obstawiam DUŻO BIAŁECZKA I DOBREGO SEXU hihihihiihihi:D....a co będę zbreźna od rana:p wkońcu mam końcówkę @ to mogę sobie troche pomarzyć ihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do ojj kochanieńka:P cała ma za dużo kalorii:P ja przytuje a ty nie:P:P o ty:P:P wlasnie zrobiłam placuszki..... o jesssssooooo niebo w gębie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszytkich❤️👄 ja maa za oknem wiosenna pogodę, słoneczko świeci, i jestem tak zagoniona pracą że dopiro zauważyłam że juz południe, i oczywiscie zaczyna mi burczeć w brzuchu bo zbliża sie pora obiadowa:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 👄 no u mnie tez szarawo za okienkiem:-( majka dawaj przeganiamy te chmurzyska! jak ja ci zazdraszczam tej kosmetyczki!!!! marzy mi sie jakas cudowna maseczka... kicia-trzymam kciukole-zdasz spiewajaco i ja tez bym chrupnęła eklerka, abo w ogóle cokolwiek wyskokowego! do2do ja tesz kcem:-) a co ten twoj synek znowu choruje???moze faktycznie majka ma racje z tymi badaniami?? serum-milego weekendu sam na sam:-) wiecie ja dopiero wstałam z ,oim kurduplem ide po kawusie bo tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na naleśniki , ale kto je zrobi :(, bo najlepsze na świecie robi moja mama, choc ja tez robie nie najgorsze, ale mamusine naleśniczki z twarogiem polane syropem z jagód domowej roboty ....głodna jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼właśnie zjadlam obiadek i odpoczywam w paracy oczywiście, po 15 biegnę po maleństwo do przeczkola , p-otem spowrotem do pracy i do 17 potem biegnę do fryzjera,a naleśniki się same nie zrobią:( obeliksowa🌼oprócz mdłości po każdym posiłku, uczucia że zaraz zasnę na stojąco wrażliwośc na zapachy szczwególnie na kawe i perfumy..Fuu, to czuje się świetnie moje maleństwo kończy już 7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ 🖐️ nooo, jutro wyniki, bo był pisemny. Kuźwa, niestety nie stykło mi czasu na składnię, więc jednego zadania nie zrobiłam wcale. I wicie, cholera, co???? Następny egzamin mam 23.03 we WARSZAWIE! Pojebało ludzi! Przecież ja będę po strasznie pijanym weekendzie! :D Aha, a propos, niestety mieszkania nie będzie, bo ci co tam są, przedłużyli do 24.03. Bedzie hostel-pensjonat. Ale będzie ok. no, trochę mi szkoda, bo byłoby taniej i większy luz, ale trudno. Może to i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki nie smucic się, przykleic uśmiech to buźki. wiosna bliżej niż dalej. Abs gratulacje!! Serum fajnie Ci w tym Sopocie, nie? A ja dziś w dobrym humorze, bo pobiegałam po sklepach upatrzyłam sobie parę rzeczy, w myślach zestawiłam i planuje po niedzieli wyruszyc na wielkie zakupy, HURRA!!! M był zdziwiony,że prawie nic nie kupiłam, ale muszę przemyślec parę rzeczy. do 2do niezły ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? zmęczona jestem jak wół po dniu orki :O oczka mi się kleją a wy gdzie? lasencje moje? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie radość z mojego przybycia?? nikt sie nie cieszy??? no wiecie co.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorry, tu nie ma tv, ale mam kupę filmów na kompie i puściłam sobie \"ratatuj\" :) ja jestem jak dziecko, ulubione kreskówki to mogę i po sto razy oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×