Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

czesc dziewczynki! rzeczywiście udzielam się ostatnio niewiele, ale jakos tak czasu brak ostatnio. Ale obiecuję poprawę. Jeszcze chodzę w dwupaku. Do końca został mi miesiąc, ale ja już nie mam siły. Waże 80 kilo (!!!!!!!!!!!!!) i ledwo sie ruszam. Nogi mam jak serdele. Brak słów Trzymta sie lachonki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł👄 Kasiunia Ty sie kobietko odpręż, i nie przejmuj tym co ci przybyło, masz miesiac.... odpczywaj i jeszcze raz odpoczywaj👄. areszta Lasek to co?? łikend?? tiaaaa.... mafinka popisze do siebie my z niej ponabijamy.... tiiaaaaa..... Kicia daj znać co z egzaminem:) ............ pije kawunie w samotności....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) Nie w samotności, nie w samotności :) Też piję. Ale ja niedawno wstałam dopiero :) KUźwa !!!!! mam 2 dni z rzędu, kiedy moge wreszcie pospać !!!!!!! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak było :) I szlak z tym strasznym bólem głowy .... przynajmniej jakaś odmiana po chodzeniu na rzęsach z niewyspania :P Kasiunia :) Mafinka ma racje !!!! odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj !!!! 👄 Kicia :) Ty się ratatuj przed 3 z egzaminu :P To książek mi !!! I to już !!!!! 👄 Tija 👄 A co reszta robi ? Sprząta, czy już się opier....la przed tv? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka👄 ja wstałam, wypiłam kawe i oczy mi sie zamykały.... ale nagle słysze Majka siorbie kawe...:D masz dzis wolne?? moze zafunduj sobie jakies domowe spa albo cuś:P bo chyba przepracowana jestes 😍... bosze ale mi sie spać chce po tej kawie.... bez sensu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa Mafinko :) dziś wolne, a jutro na 14 do pracy dopiero :) I dzis faktycznie szykuje mi się domowe spa ..... sralnia, pralnia i sprzątalnia :P właśnie parzę 2 kawkę :) chceta ze mną? ale ostrzegam - do kawki nie mam nic słodkiego. Jak dla mnie na szczęście, bo chyba powoli słodyczowa bakteria się u mnie uaktywnia .... Póki co jak bardzo doskwiera zwalczam ją kanapką z dżemerkiem :) Albo owockami :) Ale to nie to samo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się w końcu tu zalogować. Kicia:) trzymam kciuki Ciężarówki 😘 Normalnie piszę w skrócie bo jak mi znowu wpierdoli moje wypociny to wyrzucę kompa przez okno Dziewczyny, jak już tak popijecie się w tej Łodzi to uważajcie żeby was żaden pies nie załatwił tak jak tego chłopa z filmiku który przesyłam http://www.youtube.com/watch?v=XaJ_zZSuwrQ&feature=related :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc Lachonki 👄 przepraszam ze mnie ni ma ale chlopina mi sie pochorowal i opieki oraz towarzystwa wymaga... trzymta sie cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ście sie bobki napisały od pierona prze cały dzien :D A ja dostałam 4 z egzaminu :) dzieuję wam za wsparcie, bo bez niego to bym nawet do sracza nie doszła DZIĘKUJĘ :) a wlaśnie wróciłam z .... hmmm... pożegnalnego dancingu, że tak to nazwę. Ja pierdzielę, zakochałam się w Lublinie. Muszę tu kiedyś wrócić! I w związku z tym idę 😴 bo jutro jednak jeszcze zajęcia mam :) dobrej nocki gwiazdeczki 💤 AHA!!!! Zapomniałabym!!! ja pierdolę, jaka jest u was pogoda???????? :classic_cool: BO TU JEST ZAJEBISTA ŚNIEŻYCA!!!! KRAJOBRAZ JAK Z BAJKI O KRÓLOWEJ ŚNIEGU!!!DRAMAT, ŚNIEGU PO KOSTKI!!!!!!!! dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachonki Kicia:) gratuluję czwóreczki❤️ Mycha:):):)domyślam się że twój J ma 37,2 i grabarza wzywa:D chłopy tak mają Wczoraj moje kochanie zabrało mnie na potańcówkę z okazji dnia kobiet, a dzisiaj ciągnie mnie do aqua parku :p jak ja to wytrzymam na kacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET........moje kochane kobietki[kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ............................................................................................. ............................................................................................. co słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona się uparła, żeby ją Heniu zabrał na dancing. Długo jej tłumaczył, że to bez sensu, że go to nie bawi, ale wreszcie ustąpił. Poszli. Wchodzą do lokalu... - Dzień dobry, panie Heniu! - wita ich w progu portier. Żona zdziwiona. W sali podbiega natychmiast kelner. - Dla pana ten stolik co zwykle? Żona jeszcze bardziej zdziwiona. Mąż tłumaczy, że pewnie go z kimś mylą. Podchodzi kelner. - Dla pana to co zwykle? A dla pani? Żona zaczyna się wściekać. Zaczyna się występ. Striptizerka ma właśnie zdjąć ostatni element odzieży i pyta kto z sali pomoże jej w tym. - He-niu! He-niu! - skanduje sala. Tego już żonie było za wiele. Zerwała się i wybiegła z restauracji. On za nią. Wsiedli do taksówki i jadą do domu. Ona całą drogę robi mu wyrzuty. W końcu kierowca taksówki odwraca głowę i mówi: - Co, panie Heniu, takiej brzydkiej i pyskatej dziwki tośmy jeszcze nie wieźli. Rozmowa psiapsiółek: - Słyszałaś? Marta i Łukasz się rozwodzą? - Myślałam, że to taka zgodna para! - Bo jest zgodna. Okazało się, że oboje lubią ssać pałki. Spotykają się dwie prostytutki jedna mówi do drugiej -kupiłam sobie skunksa -skunksa?? dlaczego -zajebiescie robi minetkę -a co ze smrodem? -dwa dni rzygał potem sie przyzwyczaił :))) Idą wieczorem dwie zakonnice po parku. Nagle zauważyły, że jakiś facet za nimi idzie. Myślą \"zbok\"!!! Jedna mówi: - Choć się rozdzielimy i za godz. spotkamy się przy tamtym pomniku. Po godz. pierwsza już siedzi pod pomnikiem, a drugiej jeszcze nie ma. W końcu przybiega i mówi: - Dogonił mnie!! - I co?? - pyta pierwsza - Podniosłam kieckę. - A on?? - On ściągnął spodnie. - I co?? - No co, mi chyba łatwiej biegać z podniesioną kiecką, niż jemu ze spuszczonymi spodniami... Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało wycieczkę do Warszawy. Po powrocie kobiety poszły do spowiedzi. Każda po kolei opowiada o wycieczce i każda mówi, ze zdradziła męża. W pewnym momencie ksiądz się zdenerwował, walnął ręką w konfesjonał i zawołał: - Cholera, jak jest dobra wycieczka to księdza nie zabiorą! ▬▬▬ «•*•»▬▬ .Dlaczego każdy facet ma dwa jaja ? Bo z trzeciego wykluł się ptaszek... ▬▬▬ «•*•»▬▬ Po pełnej uniesień nocy on wychodzi do łazienki i myje ręce.Po powrocie zastaje ją siedzącą i zamyśloną. - Wydaje mi się że jesteś z zawodu lekarzem - mówi ona. - To prawda - odpowiada on ze zdziwieniem. - Skąd wiesz? - To proste. Za każdym razem przed i po myłeś ręce. - Skoro jesteś taka spostrzegawcza, to jaka jest moja specjalność? - Myślę, że anestezjologia. - Jesteś genialna. W jaki sposób to odgadłaś moja droga? - Wiesz, po prostu nic absolutnie nie czułam. Pani prosi do odpowiedzi Jasia. Chłopiec nie może poradzić sobie z zadaniem, więc zaczyna pluć na ręke i wycierać ślinę w głowę. Pani się pyta: - Jasiu co robisz? A Jaś na to: - Słyszałem wczoraj wieczorem jak tatuś mówił do mamusi: -\"kochanie pośliń główkę to napewno ci lepiej pójdzie\" ▬▬▬ «•*•»▬▬ W wiejskim kościele spowiada się rolnik. Ma problem z wyznaniem ostatniego grzechu: -No i jescze ... waliłem konia na strychu... -No i dobrze! Po co tak wysoko wlazil- odpowiada ksiądz! ▬▬▬ «•*•»▬▬ Jedzie blondynka w wełnianej czapce na motorze. Policjant zatrzymuje motor się pyta: Czemu pani ma wełnianą czapkę a nie kask? Proszę pana, ja zrobiłam taki eksperyment: z 50 piętra zrzuciłam wełnianą czapkę i kask. Kask się połamał a czapka była cała. Młode małżeństwo po wizycie u lekarza siedzi w poczekalni. Po chwili lekarz wzywa samą kobietę i mówi: - Pani mąż cierpi na bardzo rzadką przypadłość, która jest związana bezpośrednio z codziennym stresem. Jeżeli nie będzie pani postępowała według moich wskazówek, mąż umrze. Proszę pamiętać, aby dostał każdego ranka zdrowe śniadanie do łóżka. Musi pani być dla niego miła i dbać o jego dobre samopoczucie. Obiady powinny składać się tylko i wyłącznie ze zdrowej żywności, podobnie kolacje. Niech pani nie dzieli się z nim złymi wiadomościami, wszelkie problemy powinna pani sama załatwić. Proponuję, aby po domu chodziła pani w samej bieliźnie, to go uspokoi i zrelaksuje. Wszystkie robótki domowe proszę wykonywać sama, bo zdrowie męża jest najważniejsze. Większość czasu mąż powinien spędzić w łóżku, oglądając telewizję. Ach, i jeszcze jedno. Proszę uprawiać seks siedem razy w tygodniu, dwa razy dziennie przez dziesięć miesięcy. Mąż z tego wyjdzie. W drodze do domu zaciekawiony mąż pyta żonę o to, co powiedział lekarz, a ona: - Niestety, wkrótce umrzesz. Facet pyta żonę: - co byś zrobiła gdybym wygrał w totka? - zabrałabym połowę kasy i opuściłabym cię. - Facet na to: - to masz te 7,50zł i wypad…! ~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~. -Czym sie rózni żarówka od blondyny? -Żarówka ciągnie napięcie, a blondyna na kolanie!!! ~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~. Chlopak w aptece kupuje prezerwatywy, przebiera w nich, dobiera rozmiary i po kolei wymienia różne smaki: - Poproszę truskawkową, bananową, o i malinową też poprosze... Na co stojaca za nim 80-letnia babcia: - Panie!!! Będziesz się Pan pie****ił czy kompot gotował???? ~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~.,.~*\'*~. Mąż i żona w trakcie stosunku. Nagle żona zaczyna: - Ty juz mnie chyba nie kochasz ... - Jak to Cię nie kocham?? Przecież bzykam Cię powolutku, żeby popiół z fajki nie spadl Ci na mordę! Dziekan jednego z amerykańskich uniwersytetów wzywa do siebie studenta i mówi: - Wczoraj znajdowałeś się na terenie żeńskiej bursy. Według regulaminu naszego uniwersytetu musisz zaplacić 10 dolarów kary. Jeśli znów ci się to przytrafi, następnym razem zapłacisz 15 dolarów, a za trzecim razem - dwadzieścia. - Panie profesorze, cenie sobie pański czas. Porozmawiajmy rzeczowo: ile kosztuje abonament na cały semestr? Hrabia po dłuższym pobycie za granicą wraca do swoich posiadłości. Na dworcu czeka na niego zaprzęg koni i wierny sługa Jan. - No i cóż tam zdarzyło się nowego we dworze podczas mojej nieobecności, Janie? - Nic nowego Jaśnie Panie... no może tylko to, że Azorek zdechł. - Azorek?! Mój ulubiony pies? Jak to się stało? - Ano nażarł się końskiej padliny, to i zdechł. - A skąd we dworze końska padlina? - Konie się poparzyły, to zdechły. - Jak to konie się poparzyły?... Od czego? - Od ognia, Panie, jak się stajnia paliła. - A kto podpalił stajnię? - Nikt, od płonącego dworu się zajęła. - Na miłość boską, to i dwór spłonął? Jakim sposobem? - Ano po prostu. Świeczka przy trumnie teścia Pana Hrabiego się przewróciła i firany się zajęły. - Och! A czemu mój teść umarł? - Bo Jaśnie Pani uciekła z tym oficerem, co się z nim od trzech lat spotykała. - Spotykała się od trzech lat?! To przecież nic nowego! - Właśnie mówiłem, Jaśnie Panie, że nie zdarzyło się nic nowego. Na poboczu drogi kobieta w mini wypina pupę wymieniając koło w samochodzie. -Zatrzymuje się policjant i zwraca jej uwagę: - Rozumiem sytuację, ale stoi pani niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu i rozprasza pani innych kierowców, a ja nawet nie widzę trójkąta. - Bo ja, panie władzo, mam wydepilowany. Pewna para w średnim wieku z północnej części USA zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę, i zamieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop, pojechał więc o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy na poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: - \"Do: Moja ukochana żona Temat: Jestem już na miejscu. Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maile do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco\". :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałeczki moje kochane❤️ Więc ja wam slę ogromniaste buziolki z okazji swieta naszego i po goździku przesyłam hihihihi❤️👄❤️ A co u mnie .....KAC GIGANT !!!!!! w piatek nawiedzili nas znajomi i o 3 poszli do domku a wczoraj bylismy na urodzinach kumpla 30 mu stukneła i owaliłam cała butle wina i pół drugiej a dzisiaj ..... zostawię to bez kome.... bo dopiero teraz czuję się lepiej :) ale jak ktos pije a nie je bo sie odchudza:p to takie sa skutki:O no nieliczac paru ogórków konserwowych i grzybków marynowanych hihihi:D Dziewczynki uciekam do wanny i jeszcze chcwilke sie w tv pogapię i uciekam spać :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zajebiste dowcipasy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie piszcie tyle bo nie nadążam czytać ;) ja już w Kraku dowcipy bomba :D :D :D chyba do jutra się żegnam, bo dzisiej dzień kobiet, a mój men się chyba troche stęsknił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy kocur z trudem przebijajacy sie przez zaspy, z wysilkiem odrywajac swoja zmrozona meskosc od lodu krzyczy na cale gardlo: - No i k**wa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pie**olona wiosna do k**wy nedzy? Co za poj**any kraj?! Gdzie dziewczyny, przebisniegi, swiergolenie skowronków?! Chocby cwierkanie wróbli, chocby krakanie wron - gdzie to k**wa wszystko jest?! A odwilz kiedy wreszcie przyjdzie? Snieg z nieba napie**ala jakby ich tam w górze poj**alo... Niby ponoc wiosna juz jest, k**wa - lgarstwo i oszustwo na kazdym kroku, k**wa ... A ludzie slyszac kocie krzyki usmiechaja sie do siebie i mówia lagodnie: - Slyszysz jak sie drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz... Byle do wiosny ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Lachonki!! :) Smacznej kawki życzę .... \\_/)......:):):) Ogladałyście może Kitkę w sobotę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcynecki 🖐️ Jak tam po Dniu Kobiet? No i jak nie patrzeć niedzieli? Ja jestem w szoku, w Lublinie śniegu full, a w Kraku wiosna! WIOSNA :D a jak u was? Odezwijcie się, bo chyba jeszcze śpicie po weekendzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was żabeczki słodkie 👄sorki ze sie nie odzywalam ale grypa mnie dopadla i mialam przymusowe lezenie zraz sobie poczytam to co przez ten czas napisalyscie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich:), u mnie padal śnieg teraz słoneczko bardzo leniwie wygląda za chmur, a miała byc juz wiosna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, w olsce to nie dziwne , ale u mnie przeciesz tu prawie nigdy śnieg nie pada a już napewno nie o tej porze a tu śnieg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ************************************************************************************** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg_________69kg ____ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55kg Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60kg Mycha______31______160cm________72kg________67kg_____54kg Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65kg Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68kg Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________73kg_____69 kg * wpisałam swoją piątkową wagę 0,5kg mniej.....mało ale i tak jestem zadowolona...:) co piątek będę się ważyła tak jak kiedyś....no i oczywiście MŻ...:) tydzień po Świętach Wielanocnych mamy wesele ... i raczej pójdziemy na nie :):):)...kieckę mam z wrześniowego wesela...troszku przyciasną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzyłam na tabelke , 🌼🌼🌼dziewczyny gratulacje wielkie!!!!!🌼🌼🌼 a dla tych co myslą aby troche zrzucić przesyłam moj zapał, bo mi narazie nie bedzie potrzebny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja ekspresowo bo w praniu i prasowaniu siedzę a za raz po młodego lecę bo ma rekolekcje :) dodam tylko że czuję się o niebo lepiej niz wczoraj :D ABS- dawaj , dawaj ten zapal przyda nam się napewno :) a jak ty sie czujesz:) i powiedziałas juz dziecia że będą mieli rodzeństwo ? cholercia ja ex prezesowa przegapiłam bo wino piłam na urodzinkach kolegi a przyznam szczeze że byłam ciekawa co tam wyczynia ale na youtube nie ma :o jak któras widziała to niech da znać bom ciekawa:p:D Oki spadam po młodego nara👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wsiem 👄 bez wymieniania 👄 U mnie na zmiany deszcz ze słońcem. Poza tym @, bol głowy i żadnych zmian wagowych ... w dół znaczy 😭 Kuźwa, chodzę od 3 tygodni prawie codziennie na stepie, odmawiam sobie jedzenia smakołyków i bebzoch jaki był taki prawie jest ..... No i okazało sie, ze podobno straaasznie chrapię :O :P Mama -gratulacje !!!! Ja tez bym zmieniala tabelę jakby mi choćby pół kilo spadlo .... a tak to mi spada .... ale na kolana :P To chyba tyle jak na razie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze jedno ..... Lolka, pieronie !!!!! bo Cię pirdutnę !!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA - ❤️ chodziło mi o to, że wszyscy jeszcze śpią, wszyscy oprócz ciebie :) nie miałam nic złego na myśli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×