Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 a tym ze rodzina sie bedzie wieksza owiedzieliśmy dziecom w piatek , a w niedzielę dowiedzieli się dziadkowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼a co to wszyscy śpią , jak mi się chce spać, poprostu zasne na stojąco😭, a jeszcze 2 h w pracy a potem do fryzjera, bo musze wyglądać jak człowiek, wiec żadnych szans na położenie sie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie widzialam........ aleśmy olały prezeske.......by to chudy byk....... majka ja cie normalnie zastrzele..........😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie Kitkę oglądam bo na 2 leci :) ale powiem wam że tak nas katowała dietami i ile to nie schudła a ma takie oponki na plecach że ...szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- to dzieciaki i dziadkowie pewnie szczęsliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się skończyło :) ex prezesowa usrała hasełka nie zgadli i kasiory nie ma ...może dla tego sie nie chciała przyznać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2do:) ja też oglądałam dzisiaj naszą ex prezes i zgadzam się z tym co powiedziałaś, że na plecach to ona miała baleron a nie oponki. Niestety nie obejrzałam do końca bo u Drzyzgi były 14-letnie mamusie i chciałam zobaczyć żeby wiedzieć kiedy mam z córką o tym rozmawiać:p. Okazuje się, że już chyba powinnam bo najmłodsza miała 13lat jak zaszła i jak sama mówiła przez 8 miesięcy zabezpieczała się prezerwatywą zanim wpadła. Nie przymierzając miała 12lat jak zaczęła. Teraz biedna ma 14 i dwoje dzieci, bo urodziła bliźnięta. No, ale co się dziwić skoro jej mama miała 28lat kiedy została babcią:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - niektórzy to wcześnie zaczynają, ja pierdzielę :D :D :D Laski, właśnie wróciłam do domku, objadłam się i idę spać. taki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, nie piszcie wszystkie na raz, bo zabokował się topic, widzicie, to tak jak wszyscy na raz chcą wejśc w drzwi. Nie wejdą, tylko się korek zrobi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam program, ale klapa. chyba jeszcze się nie zdarzyło,żeby jakiś zespół nic nie wygrał. Usprawiedliwiam się dlaczego nie pisałam ,bo jakoś tak nie mam natchnienia, chcę wiosny i ogólnie mam jakiegoś doła.Widzę,że cienko z tym pisaniem jest na tym topiku, może się rozkręcimy jak pojawi się więcej slonka. to pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mafia :P Mafinko, to nie przytyk do Ciebie kochana, tylko do wrednych bab :P Do2do :) Mój mąż przez przypadek trafił na odcinek fortu jak akurat występowała nasza ex p...... Był to jedyny odcinek, który widział. A że pamietał jak kiedyś mówiłam, ze ma występowac moja znajoma, więc się o nią spytał. Skomentował tak : \"faktycznie, wygląda na odchudzającą się 30-tkę \" Kicia :) Dobre to było :) korek jak cholera :P Abs :) pewnie wszyscy szczęśliwi :) Tija :) to ja ze swoją zbliżającą się 40-chą już stara zgrzybiała babcia jestem :) I mam w swoim dorobku 3 wnucząt, ale na szczęście państwowych. Moja najmlodsza wychowanka urodziła mając 16 lat, a ją mama urodziła jak miała 18 .... A ja się dziś dowiedziałam, że w maju prawdopodobnie będę miala organizowane 20-lecie matury ..... I jak ja się ludziom na oczy pokażę ?????? 😭 Lola.... bardzo proszę ... możesz mnie dobić ..... niech i to .... :P _________________ , , ....../ `---________----___|]░ ▒▓▓█D ...../_==o;;;;;;;_______.:/ .....), --.(_(__) / ....//(..) ), ----\" ...//___// ..//___// .//___//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym chętnie i dużo pisała, ale po tygodniu wpierdalania zapasów nie mam się czym chwalić i jestem w depresji. Zauważyłam jak to u mnie działa, kiedy wpadam w jedzeniowy trans to przestaję się ważyć, bo wiem że nic dobrego mnie tam nie spotka. Dzisiaj jednak się przełamałam i weszłam na wagę:p no i???? 76kg dzisiaj pokazała. Jestem załamana.... jak mogłam przez tydzień przytyć 3kg??? No ale dosyć użalania!!! dzisiaj 1000kal na stepie i moje kochane brzuszki. Nie jadłam nic od 16.00 i nie mam już zamiaru:p, a od jutra wracam na dobre tory i koniec tego obżarstwa. W końcu WIOSNA IDZIE PANIE SIERŻANCIE !!! Teraz poużywajcie sobie na mnie do woli, jaka to ja słaba jestem i jak łatwo się poddaję :(:(:( byle schabowe mną rządzą, o serniczku nie wspomnę.!!! Lola:) liczę na konstruktywny opiedol od Ciebie i reszty dziewczyn[:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma !!!!!! A Ty gdzie paskudo uciekasz ???!!!!! wracać mi tu na ten tychmiast !!!!! Jak tak każda będzie olewać to faktycznie padniemy :O A do mnie dziś odezwała sie Ciastek:) Pamiętacie ją? Kiedys już pisala do mnie, ale tak jakoś rozeszło sie po kościach. Zachęcałam, zeby zajrzała na topik. Ale ma strasznie dużo pracy i mało czasu w związku z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) Ty to masz chociaż wytłumaczenie, ze nie chciałas dopuscić do karygodnego marnotrastwa jedzeniowego ... A ja?????? Nie mam nic na swoją obrone 😭 Liczę na to, ze moje majowe spotkanie pomaturalne zmobilizuje mnie do działania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) jak ty tak będziesz mnie opierdalać to ja szybko do 94kg znowu zawędruję. Ta co robi??? zamiast mnie zbesztać jak tylko potrafi najlepiej to mnie jeszcze usprawiedliwia:p A wracając do tematu wczesnego macierzyństwa, to sama miałam 19 lat jak rodziłam Wiki i było to o dużo za szybko, ale 12 latka w łóżku z facetem, nie mieści się w moim światopoglądzie Dziewczynki wracajcie na topik, dam Wam trochę tulipanów, przebiśniegów i krokusów 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak was kocham pewnie sie domyslacie jak mi przykro z powodu prezesowej................................................................ błe hehehehehe majka fajny gan tijka ...wpieerdol i do lochu......nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez se zobaczylam kawalek w necie.... moze potem reszte obejrze... ale wiecie to, ona nie powinna pokazywac nic oprocz twarzy... Tija ty sie nie pitol tylko wez sie kurwa do roboty, bo ty moj idol jestes, ja sobie nie zycze zebys ty tyla!!!!!!!!!DOTARLO???????? Majka ...... nie wiem o co chodzi ale i tak cie kocham😍 ide kompu bo zaraz super serial :D:P wreszcie po 3 dnia szalenstwa czuje głód...... bezcenne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SZACOWNE PANIUSIE :D to ja kawunie > dopijam i do szkoły z młodym lecę bo ma rekolekcje .chłopinka mi dzisiaj ucieka do Poznania więc poklikam nocką :D👄 PS.co do ex prezes to miała jeszcze wyjatkowo tłuste włosy wrrrrrbleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:D to fakt, włosy miała też tłuste Piję kawkę i jem śniadanie, ale ty już pewnie z młodym w szkole \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM👄 Umnie leje jak scebra............dosyć już mam tej pogody i tego mojego wegetowania....ocznego!!!! Nie mam weny do życia ,a co dopiero do pisania bllleeee.Jade dzisiaj na kontrol do lekarza .....mam zajebista blizne i nie chce zginąć ...czeka mnie drugi laser ....i to 17-03 ,a po nim jestem na tydzień -półtora wyłączona z życia .........i co z moim wyjazdem/???!!!!ŻYC MI SIĘ NIE CHCE......do dupy to wszystko !!!! W sobotę skręciłam noge w kostce....myślałam ze sie posram z bólu ....noga jak balon....trzy dni w bandarzu elastycznym.....kuźwa na pochyłe drzewo to wszystkie kozy włarzą. Mam nadzieję ze termin sie zmieni i bedzie ok.....dzisiaj mam wizyte i będę urabiać pana doktora.....spierdolił operacje jak sie patrzy to chociaż niech termin zmieni tylko ze to akurat w moim przypadku nie jest korzystne ,bo czym dłużej czekam tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) dzisiaj mocne postanowienie poprawy-ciąg dalszy. Na śniada na śniadanko- serek wiejski z papryką, ogórkiem kiszonym, rzodkiewką, pomidorem i siemieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwiatuszki 🌻👄 Jesteście przecudnie paskudne :P Ciekawe co jeszcze wypatrzycie u ex-p :) dziewoja pewnie czkawki pozbyć sie nie moze :P :P 👄 Do2do :) 👄 Tija :) Ja też mam ostatnio smaka na twarożek z rzodkiewą i cebulką :) PYCHOTKA!!! Serum :) No to faktycznie straszliwego pecha masz. A te oczka to najbiedniejsze !!!!! Jestem na punkcie oczu przewrazliwiona, bo sama miałam problemy, a teraz problemy ma mój syn - co jakiś czas rzęsy wrastają mu w oczy, a do tego ma silny astygmatyzm.... 1-2 razy w roku mocniejsze szkła i tak bedzie aż przestanie rosnąć .... jakakolwiek operacja wchodzi w rachube dopiero jak skończy 22-23 lata, a i wtedy jedynie korygująca, a nie usuwająca wadę. Całe szczęście, ze są teraz szkła plastikowe i nie musi nosic denek od szampana. Mafinko :) Wczoraj chodziło mi o skojarzenie mafia-Mafinka :) A tak w ogóle to czemu sie nie odzywasz? Lola znęciła sie nad Tobą na śmierć ? :P No właśnie ,,,, Lola .... już mnie utrzeliłaś, czy Ci się wymskłam ? :P Mycha 👄 a Ty gdzie??? Od Jacentego się zaraziłaś ????? A nie ..... zaraz ..... pewnie w doktora się bawicie :P no to owocnego leczenia życzę :) 👄 Miłego dzionka 👄 u mnie deszcz i grad za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo Kicia :) już myślałam, że jak spałaś to Cię ukradli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich🌼 za moim oknem poprostu katastrofa pada wieje aż starch patrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a co do przyszłego członka rodziny , to obyło się bez zbytniej euforii, dziadkowie przyjeli to słowami "będziecie chować", a dzieci zaczeły sie kłocić czy to bedzie chłopiec czy dzieczynka, a na końcu staneło na imieniu, a tu już czeka nas wielka batalia, szczególnie o imie dla dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka :Dkumam juz:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tija :D Serum ty moja bidulko👄 Kicia 👄 jestes na gg?? Abs 👄 Do2do👄 ex p..... hmmm naprawde mam nadzieje, ze jej dzies na ulicy nie spotkam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO! Dziewcionki! Jestem, ci co mnie ukradli, zaraz mnie oddali. Na co im takie pyskate próchno?? :D Chodzi o spotkanie. MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, MUSICIE, się zdecydować, bo ja muszę dać ostateczną odpowiedź ile miejsc potrzebuję. SERUM - gwałć lekarza, niech coś wymyśli, może idź już dziś na ten laser, to do 20.03 ci przejdzie? ;) DO2DO - co z chrzcinami??? TIJA - kiedy żegnasz brata? ORY - odezwałabyś się czasem. Jak tam mąż? Puści cię? ;) MYCHA - ty mam nadzieję, się nie wykręcasz??? SZCZĘŚliwa - to samo! Nie słyszę żadnych wykrętów! MAMA - chyba też nie zmieniłaś zdania????????? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A może ktoś jeszcze chce dołączyć? Zapraszamy! Czekam z niecierpliwością na wasze decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×