Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Aqua-femin to są tabletki przeciwdziałające zatrzymywaniu się wody w cielsku. Biorę je od nona 2 tyg i właściwie główny test przejdą kiedy dostanę@ ale faktem jest że nie wstaję tak spuchnięta jak kiedyś poza tym naprawdę lepiej się czuję i nie wiem na ile to moja sugestia a na ile działanie tych tabletek, ale powinnam w tej chwili zachowywać się jak wariatka bo jestem przed @ i o tym czasie zawsze w moim domu mocno iskry leciały http://www.allegro.pl/item550657138_aqua_femin_najtaniej.html tu poczytacie o tym cudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krowy...... tak sobie pmyslalam,ze jakbym usunela kicie i tijke to 200 stronka bylaby...........MOJA MOJA MOJA.....buah buah haha mafinka juz pewnie w samolocie....ta to pewnie z ta swoja tusza to bilety na caly samolot wykupila heheheh mycha ty nie chodz po plazy bo cie greenpeace z powrotem do wody bedzie chcialo wepchac..... a w ogole to czesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam powiem że mnie dzisiaj jakis dołek złapał i ni cholery nie chce zostawić:O:(:o łepetyna dalej peka i bynajmiej nie z kaca tylko tego cholernego wiatru :O TIJA- dzięki za te tabletki 👄 mi sie tez czesto zatrzymuje woda w organiźmie :o więc chyba skozystam:) BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH KOBITEK IDĘ SIĘ POŁOZYC👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lola:p Twoja prowokacja jest nieudana, ja jestem królową topiku i tylko ja potrafię spowodować pospolite ruszenie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ja przed @ też tak mam że mogę wysprzątac wszystko jak leci, energii duuuuzo. I na kłócenie się ze wszystkimi jeszcze wystarczy. Prawie każda już do obiadku się przygotowała, a ja wróciłam z pracy a tu mięso w zamrażarce ( bo zapomniałam wyciągnąc) i na razie nie ma gotowania, coś kiepska ze mnie gospodyni.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, ha Lola Ty małpo nie prowokuj........ idź się połóż lepiej... Tijka a Ty jak tak zapierdalasz z tym sprzataniem to wpadnij do mnie.... bo u mnie jakoś nie lśni... :) # :) # .... głodna jestemmmm aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama:D a ile płacisz??? bo ja biorę za sprzątanie 25zł na godzinę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama idz sie nazryj i idz sie sama poluz......pewnie ciezko ci dzwigac taki kałdun.......heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ty pipo Ciebie to chyba dzisiaj ryjek swędzi, przyjedź do Torunia to Ci michę oklepię, a potem wyruszymy na miasto i zabawimy się tak jak jeszcze tego nasz topik nie widział:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mnie nie swedzi ty torbo .......a jak chcesz sie zabawic to przylec do mnie....tylko nie wiem czy jambo jety kursuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty lepiej powiedz że sama nie przylecisz bo boisz się, że pod twoim ciężarem to żadna maszyna nie wytrzyma. Jednak jak już się zdecydujesz na podróż do polski to pamiętaj żeby siadać gdzieś po środku bo jak siądziesz na boku to samolot jedno skrzydło będzie miał na dole a drugie u góry:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochasz już mnie ruro, to idę do sklepu kupić kapustkę do klusek kartoflanych, które w ramach diety robię na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacić ??? :).... Tijka..najpierw pokaż co potrafisz :)... no ostatecznie mogę Ci kielicha polać....ale wtedy na bank ta woda zatrzyma Ci się GRUUUBASIE!!!. Lolka nie kompinuj dziewczyno.... dupą zasloniłaś ni swiat ... nawet słońca nie widać...:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie łepetyna dale napierdal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeszcze kotlety trzaskałam dobrze że deski nie połamałam ale na czyms trzeba bylo się wyrzyć:o Musze przyznac że wy tez tak po sobie dziasiaj jedziecie jak by przy kompach wasze dzieci siedziały a nie wy :D więc prosze mi tu sie nie obrazac tylko w tej Łodzi duzo fotek klikac i na nk wklejać co bysmy mogły wszystkie nie obecne poczuć atmosferkę tego picia :):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:D ja bym z chęcią pojechała do Łodzi, ale nie uśmiecha mi się samej w hotelu nocować jak dziewczyny do swoich domów się rozjadą. Śzkoda że tak wszystkie się wykruszyły z tego wyjazdu bo moja sytuacja się wyklarowała i ja bym mogła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) jakbyś nadrobiła wczorajszą lekturę to byś wiedziała dlaczego tak bardzo nieznoszę tej Paskudnej grubej Loli i Mychy i Kici i wszystkich innych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DONIA👄 TIJA- ja że by nie te chrzciny to tez bym mogła :) a tak chrzest jest 22.03 o 9 .oo to bym dojechac nawet nie zdazyła :O ale mam nadzieje ż eto nie ostatnie spotkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- czytałam ale chyba nie skumałam hihii:p z tym dopiekaniem sobie to żartowałam :) no chyba że wy tak na serio:O to cholerka nie w temacie jestem hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
Dzien doberek Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Mam ogromną prosbe, zagłosuj na mojego synka w konkursie na dwie fotki podane w linkach, z góry dzieki http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogle to sie pochwalę ze mam 5 z przodu :D:D:D:D:D nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________58,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________73kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D wnick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________73kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WAS NABRAŁAM :D:D:D:D 5 JEST ALE PO 6 MAM 65.5kg :D:D GRUNT ZE SIE 69 KG POZBYŁAM :d I MAM NADZIEJE ŻE BEZPOWROTNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:D ty pipko a już Ci prawie uwierzyłam i purpurowa byłam z zazdrości:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki TIJA👄👄👄 nie spodziewałam sie że az mi 4 kiloski zlecą chyba cwiczonka swoje zrobiły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×