Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

to się nazywa sprawiedliwość dziejowa :D :D :D ale dzięki za poradę, bo miałam dziś w planach okno jedno, i już zachodziłam w głowę, jak ja wejdę na taboret. A teraz już wiem, łyknę se ketonalu, to nawet bez taboretu dam radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola🌻 wybacz mi 😘 jak chcesz to pójdę do tego programu i przeproszę Cię z telewizją. Mam nadzieję że na mnie się nie wkurzyłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie dwie sie kloca tam trzecia korzysta :D ale malpa tijka nawet nie zauwazyla jak jej dowalilam tak sie z lolka kloci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA a ja cię i tak kocham, możesz mnie torturować labo no nie wiem.... ale ja i tak! ❤️ Bo ja mam serce wojownika i zawalczyłam i wygrałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia;) okradłaś mnie z tego co mi się za dzisiejsze pospolite ruszenie słusznie należało., Teraz mam focha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:b 29; :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ;:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:& #9829; :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ;:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeeeeeee no zeby mnie wkurzyc to trzeba sie troszke postarac dla♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - bo to trzeba mieć tutaj :classic_cool: a nie tutaj 🖐️ :D nie gniewaj się 👄 dedykuję tę stronkę TIJI i LOLI, bo tak dzielnie walczyly. I tobie MYCHA też, za te maślane, które zostały zgniecione przez tryby historii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo łyknę następną i znów będzie płacz bułeczki moje słodziutkie :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha:)Twoje buły maślane zauważyłam, ale miałam właśnie solówkę z Lolą , a teraz możemy po polemizować Kicia dzięki za dedykację i wierzę że strona nr 300 będzie moja. WIARA JEST MOJĄ SIŁĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobki, czy wy czasem nie knujecie czegoś na gg?? chcecie mnie pozbawić korony czy korony razem z głową? :P pisać pisać, bo se pójdę okno myć i bawcie się same wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witajcie , jakie mile zaskoczenie z rana, az dwie strony zapisane, narszecie sie trochę ruszyłyście, apropo \"cieżarówek\" jeszcze raz ktoś tak napisze to Bryyyyyyyy, :P, Tija , poprostu ❤️ niezłe zamiaszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo SZCZĘŚLIWA widzę cię na gadulcu! tak się odchudziłaś, że do nas to już nie zaglądasz??? a może taka chuda jesteś, że cię nie widać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MYSZKA ❤️ nie wydaje się wam, że dyskusja jest nieco JAŁOWA?? :P taka MOWA TRAWA, zaraz powiecie, że to moja wina, bo tylko miejsce i tlen zabieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dostałam pałera. to chyba po tym ketonalu albo dlatego, że miałam robić coś innego :P konspekty czekają i okno i parę innych sprawek malutkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, przeskoczy to dziadostwo czy nie??? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - to tylko takie pieszczotliwe zdrobnienie od "kobieta ciężarna" :) nic złego, zapewniam :) przynajmniej z mojej strony ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) na co ty liczysz słoneczki? szczęśliwa do nas nie zajrzy, bo nam tu ściemnia, że chudnie a tak naprawdę to ma już tak tłuściutkie paluszki że nie jest w stanie w klawiaturkę klikać:p ABS:) sama nie lubiłam jak ktoś o mnie mówił ciężarówka, a teraz niestety powielam ten schemat. sory😘 Mycha ja Cię ajlawiu do bólu i żałuję że nie napiję się z Wami w tę sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA - teraz już ie pamiętam kto to powiedział, ale jak go spotkam to :P co za chamstwo takie rzeczy opowiadać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę innych dziewczyn zatłuściło się razem ze Szczęśliwą i też im wstyd do nas pisać,albo czekają aż im doślą klawiatury na zamówienie z większymi guziczkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×