Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija Ty jak zwykle niezawodna na całej linii 👄 a tak wogóle witam sie bardzo czule ze wszystkimi :) Ja teraz znowu nie popiszę z Wami, niestety. Mam pare załatwianek. A do tego tak się cieszyłam i chwaliłam, ze moje pociechy nie chorują, że sie przechwaliłam 😭 Synuś dziś z gorączką wstał, już zdążył zwymiotować. Na moje oko angina, niestety. Muszę go zapisać do lekarza, ale chce do takiej jednej pani sie dostac, a do niej to trzeba trafić - leczy prywatnie, ale nie bierze dużo za wizyte, a co najwazniejsze - nie faszeruje żadnym badziewiem, tylko tak rozsądnie, w miarę potrzeb. I jak sie łatwo domyślic zawsze są do niej kolejki. No i pochwalę się jeszcze, ze mój syn to jedyny w swoim rodzaju egzemplarz :) Jak rano powiedziałam mu, ze nie pójdzie do szkoły (gorączka, bóle mieśni itp.) zaczął płakać ....... bo nie będzie miał w tym roku 100% obecnosci w szkole !!!!!! Jest w piątej klasie i nie cierpi opuszczać lekcji !!!! Ewenement normalnie :) Dziś nie poszedł do szkoły pierwszy raz w tym roku szkolnym :) I pewnie jakbym mu kazała iść to by poszedł ..... Uciekam, u mnie słonko świeci na maxa, moze założę którąś z nowych kurteczek :) Już mogę, bo jedną w nocy wyczochrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam se kurna do lekarza, bo mi te plecy żyć nie dawały. Zapalenie stawów krzyżowych, czy lędzwiowo coś tam, nie zapamiętałam dokładnie ;) bo mi zmienili lekarza i teraz mam takiego młodego, że aż się wzruszyłam. no i wysłał mnie do laryngologa i idę na tomografię komp zatok. jak nie urok to sraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane tłuściutkie paczusie! Widze słysze i czuje że u was dobrze, wiec wszystko gra , a u mnie dalej ta dita i coraz lepsze samopoczucie i wygląd i nie chce mi sie z wami gadac grubasy!!!! Jak sie odchudzicie to sie zgloście może pomyśle nad dalsza współpracą z wami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 a u mnie piękna wiosna za oknem, mam tylko nadzieje że tak bedzie w sobotę i niedzielę, bo mam zamiar wybrać sie na wycieczkę i duzo przebywać na słoneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- słonko współczuję :o ja miałam zapalenie mięsni przy kręgosłupie pamietasz pewnie bo prawie wcale nie klikałam do was :o tylko ze po srodeczku i te konowały leczyły mnie przez 14 dni na serce:O Zatoki tez znam więc tule cie kochana MOCNO👄❤️👄 MAJKA- ty mi tu nie pitol bo ty laska jestes i inne to się mogą zchowac przy tobie na tym zjeździe :) Napisz mi kochcna jak sie twisterek sprawdza bo zastanawiam sie czy go kupic ??A co do synka to ty go do GINESA zgłoś :D ihiih spokojnie księgę miałam na myśli kolezanko a nie piweczko hihihih:D👄 ABS- podsyłaj tego słonka bo ja mam śnieg :( SZCZEŚLIWA- rybeńko jak ja ci zazdroszczę tego zacięcia mnie czasem dołeczki dopadają i siły brak do cwiczeń ale staram się zaciskac zęby i do przodu:)👄 SERUM- zgadzam się kochana że małe dzieci , mały kłopot a duze to duzy cos w tym jest cholercia :) Cieszę sie że z oczkiem juz dobrze i że malowanko juz mozesz robic :)👄 LOLA- a własnie że będzie 5 z przodu :) bo zęby zacisne i 4.5 kilosa zjadę :):p👄 MAFINKA- ty juz w samolocie czy w ojczyźnie ??👄 MAMA- kochana przyłańczaj sie do protestu MY W WAWCE CHCEMY WIOSNY🌼 i jak bedziesz w tej Łodzi to za mnie i Ory karniaki pij :)👄 Kochane ja uciekam na rowerek klikne wieczorkiem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek] do2do posyłam duzo sloneczka i 👄, mam nadzieje, że u Was sie wypogodzi a u mnie sloneczko nie zniknie boszzzzz, jak mi się chce spać:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 już się skończylo pospolite ruszenie:P, pewnie wszyscy opalaja sie na słońcu:P, a kto bedzie pisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc dzisiaj znowu byliśmy z małym u lekarza, tym razem już nie dałam się przepisać do innej i mały trafił do swojej pediatry. Dostawałam już histerii bo mały znowu dużo gorzej się czuł i praktycznie od soboty jedyne jego jedzenie to kakao. Okazało się że ma zapalenie dziąseł i strasznie biedak cierpi, stąd jego dziwne zachowanie. Szkoda że poprzednia lekarka ograniczyła się do postawienia diagnozy że to odra poronna i nie zadała sobie trudu żeby sprawdzić czemu dziecko nie chce jeść:( zaoszczędziła bym mu dużo cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, grunt, ze jest diagnoza. Teraz już bedzie tylko lepiej. Do2do, nie bij. Chciałam napisac, ale zawiesił mi sie komp. Boli mnie dzis łeb. A do tego Stary wraca i znowu się zacznie. Nie mam juz siły do tych podchodów. Marze o wiośnie i słońcu, a za okniem wciąż sypie... Z tego, co ostatnio czytałam, to chciałam powiedzieć Serum, że cieszę się, iz z jej okiem lepiej. Wiecej nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO dzięki za współczucie :) jak przyszłam, łyknęłam leki od doktorka, to się obudziłam godzinę temu, ja pierdzielę co on mi dał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH-👄❤️👄 TIJA- dobrze że już się wszystko ok z małym i faktycznie bidulek że tyle się wycierpial jednak nie ma jak pediatra który zna dziecko . KICIA- bidulko to czym cię faszeruja że ty tak snięta chodzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMIMOZKA-witam kochana👄 Widzę że jak ja mam chwilkę by klikać to wy uciekacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te plecy uzależniłam się od gorących kąpieli. Jedna rano, żeby założyć buty, druga wieczorem, żeby jakoś zasnąć. DO2Do jesteś? To jakieś zwykłe leki przeciwzapalne, ale zcieło mnie strasznie :) Przy okazji wizyty, okazało się, że ta pieprzona wysypka, którą mam zawsze przy przeziębieniu to nie jest uczulenie na leki! Lekarz mnie oświecił... czasem jednak warto pójść do lekarza, a nie leczyć się samemu 😠 zła na siebie jestem... a poza tym doktorek wysłał mnie na tyle badań, że aż się boję co z tego wyjdzie... A mówiłam, że nie trzeba nic mówić lekarzowi! Wmówi w człowieka chorobe i już! ;) DO2DO jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlowju Was wszystkie do bólu 👄👄👄 cosik zalatany tydzień mam , nawet nie ma jak popisać spokojnie .... Mimozka 👄 super, ze wróciłaś :) Jak zdrówko? Pimach 👄 bedzie dobrze, pisz tu, co Ci na żołądku leży, a sobie ulżysz troche👄 Tijuś 👄 buziołki dla synusia 👄 Kicia 👄 zdrówka życze :) I masażysty dobrego pod ręką, co by Twoje biedne ciałko rozmasował :) Szczęśliwa 👄 chudzinko :) Masz rację - Ty latem będziesz jak modelka po plaży zasuwac, a niektóre tutaj ... ( taka ja np ...) będę dalej użalać sie nad sobą :O Do2do 👄 Ty to zawsze dobre słowo człowiekowi klikniesz 👄 Abs 👄 WYPOCZYWAĆ MI TU NATYCHMIAST !!!!! Serum :) a czym to Twoje Szczęście tak Ci podoadło? :) Myszka :) Balowałaś dziś z sąsiadką? :) Mycha 👄 co to za nie pisanie ???????? Szkoła jest od piątku dopiero !!!!! 👄 Loluśka !!!!!! A Ty gdzieś się dziś zapodziała???? Czyżbyś na złość niektórym tu obecnym :P postanowiła pomeczyć jakis sprzęcior? 👄 Emma :) pamiętam o tym wklejeniu przykładowych jadłospisów, ale to już jutro zrobię :) Życzę słodkich spaciów :) Uciekam, bo jeszcze pompony dla mojej pomponiary muszę dzis zrobić 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, poczytałam WAS i jestem pod wrażeniem \"otwartości umysłów\" dajecie czadu dziewuszki:):):) Gratulacje upartości, zawziętości i spadku kilosów, nie piszę która ile, bo nie pamiętam dokładnych wag, ale GRATULUJĘ!!! A u mnie nic nowego poza tym, że sprawdza się-jaki Sylwester taki cały rok! Więcej komentować nie będę...:( A poza tym to JESTEM PIĘKNA I MĄDRA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA- no pewnie że jestes PIEKNA i MĄDRA tez 👄 MAJKA- ajlowku muj kochany 👄 KICIA- mnie to faszerowali na całego wszystkimi srodkami:) ale pamietam że bardzo pomagał mi MYDOCAL on jest na rozluźnienie mięśni i po nim mogłam przesypiać choc trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.............a ja już ni śpię od godzinki i postanowiłam sobie poklikać na wszelki wypadek gdyby później czasu brakowało..... A z tym moim nie spaniem .....to albo przesilenie wiosenne,albo gorsza obcja.....początki deprechy(ale sie nie daje i walcze)wczoraj metaxą z lodem tylko sie boje czy ta walka nie skończy sie jakimś uzależnieniem😭 MAJECZKO...........ten mój potwór wkurzył mnie tym że jak przyszła poczta i rachunek z telefony komórkowe ,a w tym sa też 3 telefony naszych kierowców wiec sprawdzam na co idą pieniążki wiec śledze bilingi,a to moje zrobiło podły podstep i wyrzucił wydruk z bilingami .......wiec sie pytam czy ma cos do ukrycia?????!!!!!Ale że umowa jest podpisana z właścicielem firmy ....czyli ze mną już zadzwoniłam i poprosiłam o duplikat.....tylko ze ja teraz musze pilnować pana doreczyciela.................niby taki bobel ,a człowiekowi życ nie daje i jak sie nie dowiem co tam było to nie spoczne!!!!!!!bo oczywiście jeden numer należy tez do mojego M wiec tym bardziej ciekawośc mnie zżera........!!!!! Zastanawiem sie czy aby zdrowe jest takie nakręcanie sie ?????Nigdy nie miałam powodów do tego żeby sie pilnie przyglądać mojemu M ,bo miałam do niego 99% zaufanie ,ale mysle że kobiety muszą być czujne w każdym wieku...................a tym bardziej jak facet przekroczy 40-stke mój (42) to przychodzi kryzys wieku sredniego i mogą wydarzyć sie cuda !!!!!!! Co by mu głupie mysli nie przychodziły do głowy to rano już wykorzystałam go do porannych cwiczeń. Popijam wode z cytrynką co by od rana jelita nawilżyć i przeczyścić. PIMACH 👄👄 dla ciebie i dla Antka.............pisz co ci na watrobie leży ,bo można z własnymi myślam zwariować........wiem ze nie kazdy moze i potrafi pisać na forum co go boli ,ale w jakimś stopniu to pomaga .......bo czasem ma się uczucie ze człowiek nie jest w stanie pomieścić w sobie odczuć i emocji które go ogarneły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszeczko, kawkę już piłam przed 6.00 Serum❤️ nic mi nie mów o wojnach ze starym bo ja od wczoraj mam ciche dni do takiego stopnia że nawet spojrzeń sobie nie rzucamy tylko traktujemy się jak powietrze!!! swoją drogą ciekawe czemu wyrzucił biling ten twój chłopina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________UWAGA____________________________UWAGA____________ WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI, OKAZAŁO SIĘ ŻE PAPARAZZI UDAŁO SIĘ ZROBIĆ UNIKALNE ZDJĘCIA NASZEJ DROGIEJ MAFINKI!!! FOTOGRAFIE DOTYCZĄ JEJ LOTU DO POLSKI!!! SZCZEGÓŁY NA NASZEJ KLASIE W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brygada RR :) Ja dziś znowu tylko wpadam i wypadam :) Moja dyrekcja upodobała sobie piątki na rady ped i dzis znowu mam nasiadówkę :O Co do naszych panów ... hhhmmmmmm ...... przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mówią ...... nie to, żeby zaraz jakieś coś, ale instynkt prześladowczy powinien być uruchomiony przynajmniej na pół gwizdka :P tak w razie \"W\" :P Serum, a nie masz możliwości kontrolowania rozmów na bieżąco, przez internet ? My mamy telefony w Orange i jest taka możliwość. Do wszystkich billingów jest stały dostęp. Tylko, że ja mam odwrotną sytuację - mam telefon z firmy męża, on zarządza wszystkimi telefonami firmowymi i to on może na bieżąco śledzić z kim ja pytluję :P No ale ja nie mam nic do ukrycia :) no może jedno ....... czasami za długie rozmowy z kuleżankami :P Ale jak na razie uwag nie słyszałam :) Ciekawe jak tam Mafinka :) pewnie juz wylądowała :) I juz sie całkiem pogubiłam kto w końcu na być na tej zadymie w Łodzi :) Buziołki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA szkoda słów, będę ja i MAFINKA wstydzcie się baby ale kij wam w oko, będzie więcej dla nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) to ty nie widziałaś jak Mafinka leciała??? Kicia ja bym chętnie przyjechała tym bardziej że stary mnie wkurwił i potrzebuję odreagować, ale nie uśmiecha mi się samotny pobyt w hotelu jak już pójdziecie do swoich domów z Mafinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×