Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a jeszcze raz ja :P Emma :) chyba Ty ostatnio pytałaś o stepka. Szczegóły chodzenia są na NK. Jeśli chodzi natomiast o głębokość kroczków to sama nie raz się nad tym zastanawiałam. Do zmniejszania wymiarów kroki mają być dość płytkie i szybkie. A wybijanie kroków na liczniku to odrębna historia. Liczniki to chyba najsłabszy punkt stepów - często się psują jako pierwsze. No i działają na baterie, a żywotność tych ostatnich też jest dyskusyjna. Zależy od firmy i tego, jak długo są w sprzęcie. Nawet nowym. Na swoim obecnym stepie chodzę 5 tygodni (dzis zaczęłam 6) - 5 razy w tygodniu po 45 min. I na początku kroki pokazywało raczej dobrze, potem prawie wcale nie wybijało, teraz wybija, ale nie wszystkie. A przecież mam już jakąś wprawę w chodzeniu i chodzę (tak mi się wydaje) zawsze mniej więcej tak samo. Na poprzednim stepie chodziłam 3 tygodnie codziennie i potem jeszcze kilka razy. Też po 45 min. A kroków w tym czasie pokazywało mi mniej. A chodziłam raczej tak samo. Stosuję więc zasadę - poprostu chodzę :) Nie patrzę już praktycznie na licznik, tylko na swój zegarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŹDZIĄGWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie udawajcie , że wszystkie śpicie :P w Wasze czochranie się też nie wierzę :P hehehehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LALKI:) Nie mogłam wcześniej. bo mi kafe się blokowało - te na pierducie były takie aktywne:P SERUM murzynku:) Ja też myślę o solarium i może sie wybiorę, no DO2DO bardzo współczuję - dziwny jest ten świat... i okrutny:( MAJKA a TY mnie oświeć czy w 15 min. robiąc ok. 1000kroków podwójnych można spalić 150kcal, może za płytkie te kroki robię albo za szybko. Wiem, że na licznik nie ma co patrzeć ale musze jakąś orientację złapać... MYCHA napisz jak impra się udała? Dziś nie mój dzień na ćwiczenia, więc idę spać😴 DO DZISIAJ:) PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie z wami przywiatć moje kochane i zaprosić na kwunie dlaczego nikt nie napisze jak było na spotkaniu MYCHA obudz sie wreszcie 🌼👄👄 to dla was smerfetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 MAJKA............ja po prostu muszę jeszcze chronić moje oczy przed solarium ,a te małe okularki nic mi nie dają wiec przykrywam całą twarz.....ciekawe jak będe wyglądać po paru opalankach z białą twarzą jak nie zrobie makijażu!!!!! Dzisiaj mam o 16-stej wizytę u pana doktora i już sie boje czy nie pojedzie po mnie laserem tak jak dwa tygodnie temu,bo będe miała pare dni wycięte z życiorysu..... Ja co prawda juz po kawce ,ale co tam ide po drugą......chyba pomysł z postawieniem w biurze automatu do ekspreso był trefny ,bo wypijam o wiele więcej kawy niż kiedyś ,a to napewno mi nie służy...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) Kicia :) Do2do :) Mimozka :) Serum :) Tija :) Mycha :) Abs :) Szczęśliwa :) Mafinka :) Pimach :) Emma :) Mama :) Lola :) Ory :) Donia :) Kasiunia :) Obeliksowa :) Piksels :) ....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... kurcze ....................................... tyle piękna na raz z jednym miejscu ............................ to jest czad 👄 Witajcie Skarby :) ja dziś tylko na momencik, bo pracuję do wieczorka i nie wiem, czy przed pracą będę miała czas kliknąć jeszcze. Ale poczytam Was wieczorkiem :) Myszka :) Serum :) nie przesadzać z kawą :) ona wypłukuje jakieś tam wazne cośki z organizmu. I kiedys mówili w tv, że dla właściwego nawodnienia organizmu (te sławne 2 litry dziennie) pijąc 1 filiżankę kawy trzeba ją uzupełnic 2 filiżankami wody, bo inaczej bilans wodny jest ujemny. Mimozka :) z tymi licznikami i przelicznikami jest bardzo różnie. W ogóle przeliczanie stepów na kalorie jest automatyczne, a tak naprawdę spalone kalorie zależą od paru jeszcze innych rzeczy. A ilość kroków? To też zależy od stepa i licznika. Na moim poprzednim robiłam w 45 min średnio 4500-5500. Tempo średnio 100 stepów na minute wydawało sie oki. Tak w każdym razie uważała nasza była prezesowa. Ale na moim obecnym stepie robie więcej kroków w tym samym czasie chodząc wg mnie tak samo. Poprostu inny licznik i tyle. Jest niezmienna zasada - krotki płytkie i szybkie- czyli aerobowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tylko sie witam. Nie jest dobrze, mąż szaleje. Ale Antek ok. Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka :) jeszcze jedno . Pamietaj, zeby ustawić stepka na dość małe obciążenie - tzn, żeby robienie kroka nie bylo siłowe - pedał ma chodzić lekko. Wtedy mozna przyspieszyć. Ilość kroków to sprawa druga - najważniejsze jest Twoje osobiste tempo- chodzić trzeba bardzo energicznie, ale bez dużej zadyszki. Znaczy tak, zeby można było jednocześnie w miare normalnie rozmawiać. Takie rady w każdym razie udzielała mi K. I nie chodzi o zwiększanie w nieskończoność czasu chodzenia, ale tempa. Ja sie trzymam 45-48 min.I widzę po sobie, ze chodząc systematycznie od kilku tygodni jest mi łatwiej trzymać szybkie tempo w miare długo. W którymś forum NK są rady K. na temat chodzenia na stepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach 👄 wyluzuj ...... wierzę, ze nie jest do końca tak jak Ci sie wydaje 👄 I nawet jakby co - Ty i Antek jest najważniejsi !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zapominaj o tym nigdy !!!!!!!!!!!!!!! Wiem, że łatwo tak pisac, ale jestem z Tobą 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na momęcik wklwjam wam wszystkim trochę wiosny :) ______$$_$$ _____$$$$$_______$____$$ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$ __$$$$$$$$$$$$___$_$ __$$$______$$$$__$_____$$$$$ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$ _$$$___$$____$$__$$$$$$$$$$$$ _$$$__$$$$___$$$$$$______$$$$ __$$___$$____$$$___$$____$$$ __$$________$$$___$$$$___$$$ ___$$______$$$____$$$___$$$ ____$$$___$$$_________$$$$ __$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$$$ _$$____$$$$$$___$$ $$$$_$$$_$_$_____$$ $$$$$$$____$$$_$$$ _$$_____$____$$$$$ _______$______$$ _______$ _______$_______$ ________$_______$ __$_____$_______$ ___$____$______$_$ ___$_$_$______$_$__________§§§ _$__$__$_____$$$______$___§§$§§ __$$$_$_____$$$______$____$$?§§§ _____$$____$$$______$___$$???$$$§ _____$____$$$_______$___????$$$$§§ _____$___$$$__$_____$_oo??$$$$$$$$ ____$___$$$_____$___$_ooooooo$$$$$ ____$___$$$_______$$_$ooooooo§§§§§ ___$___$$$_________§§oo$$$§§§$$$§ ___$___$s$$$$????oooo§§§ooooo$$$$$$ ___$__s§$$????????oooo§§§ooooo????$$ __$_s§§§??$$$$oo$$oooo§§§oo??????$$ __$_$_s§§§§$$$$$$$$$$oo§§§$$$$??$$$ __$___$_s§§$$$$$$§§oooooo§§§__$$$$ __$__$$___§§§$$§§$$$oo??__§§§ __$___$$__$_____§$$???_____§§ ___$$_$_$_$_____§§$???_______§ ___$___$$_$$_____§§$?$ ____$___$$_$$______$$$ (§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§) (@@@@@@@@@@@@@@@@) (§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§) _(@@@@@@@@@@@@@@@) _(§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§) ___@@@@@@@@@@@@@) ___(§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§) ____(@@@@@@@@@@@) _____(§§§§§§§§§§§§§§§§§) ______(@@@@@@@@@) ╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥╬╬♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka 🌻 dzięki za wklejkę :):)..... przeczytałam i troszkę otworzyły mi się patrzałki..... już nie będę robić głodówek...:( najpierw się głodzę a póżniej wpierdalam jak góóóóóóópek... Ustaliłam sama sobie i w zgodzie ze sobą taki plan dnia ...na zarcie .. :) rano szklanka przegotowanej wody z plasterkiem cytryny....podobnierz pomaga, przeczyszcza itp... :0 później kawka "sote"...i dalej ... najczęściej już w pracy...płatki + mleko lub jogurt.. ok 11,00 jakies owoce ... :) o 13,00 lunch czyli mięsko + warzywka.... ok 15,00-16,00 przegryzka sama nie wiem co?? może jogurt + chrupkie pieczywo... i musze jeszcze zjeść coś ok 18,00..ale już nie owoce.... mało soli, kawa bez mleka i cukru... i co tam jeszcze ... a nie smażone, bez chleba, makaronów itd.... :):) tak jak kiedyś... tzn jak zaczęłam z Wami kochanieńkie....i całkiem ładnie schudłam.... :) i co piątek będę się ważyła.... Dziewczyny poodchudzajmy się razem ....pliiiiiiiiiiis, tak razem nam dobrze szło ..... a mi samej brakuje motywacji, dopingu.... już nie mówię o tym, że chodzę w dwóch kostiumach na zmianę ..... bo się w inne nie mieszczę.... aaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________$$______________ _____________$$_$_____________ _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________ i odemnie wiosenny motylek ...... może troszkę ciepełka przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć gwiazdeczki rano się napisałam ale zapomniałam wpisać nicku i mi zeżarło, nie miałam siły pisać od nowa. EGZAMIN zdany, tym co pamiętały trzymać kciuki DZIĘKI ❤️ tym co zapomniały też 👄 MAFINKA - super laska, fajna babka, kulturalnie posiedziałyśmy. Muszę zadzwonić do niej zapytać jak leci. Było naprawdę super, nie mogłyśmy się nagadać :D poza tym okazało się, że mamy wspólnych znajomych. Przesyłam wam buziaczki i lecę, bo ostatnio z niczym nie mogę zdążyć, mam spore zaległości we wszystkim. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę ale nie wiem coś z tego będzie bo mi kafe coś się blokuje. Kicia gratulacje zdanego egzaminu!!!❤️ Ja chętnie odpowiem na apel mamy chcę ciągnąc to wspólne odchudzanie, chyba tak jest łatwiej. Ja też mam plan żywieniowy rano płatki z chudym mlekiem ok. 11 jogurt obiad oczywiscie coś gotowanego i kolacja też jeszcze nie wiem co pewnie coś z nabiału może jakiś serek bialy . Unikac chleba, makaronu i ziemniaków jak na razie dzisiejszy dzień tak właśnie trzymam. jeszcze nie udało mi się odkurzyc stepera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam wszystkich wiosennie:), przepraszam że sie nie odzywam , ale jestem zarzucona pracą, i ciągle śpiąca , a wieczorem padam, dziś igę do lekarza wiec zobaczymy jak się dzidzia czuje bo to juz 10 tydzień a mnie i tak ciągle mdli:( pimach ❤️nie denerwuj się napewno twój mąż na swoj sposób stara się cię zrozumieć , ja jestem 3 raz w ciązy i mój niczego się nie nauczył , tylko woli mi schodzić z drogi co oczywiście mnie denerwuje, a jeszcze jak doda że ciąża to nie choroba i pewnie przesadzam , to poprostu krew sie we mnie gotuje, ❤️pisz tu do nas zawsze bedzie Ci raźniej, prawie kazda z nas ma dzieci i męza, wiec po cześci rozumie jak sie czujesz i musisz uzbroic się w cierpliwość bo jak Antoś sie urodzi to bedziesz miała swoje maleństwo i wszystko zaczenie się układać👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼wiecie jak bym miala się teraz odchudzać , to bym się zastanowiłam czy chcem tak dużo schudnąć, Emma , przeciesz ty ważysz akurat z czego Ty się odchudzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma jakieś marzenia ja mam marzenie byc już tylko o 3 kg chudsza, bo mam fajne ciuchy a nie wchodzę w nie lub są baaardzo opięte. Chcę się po prostu dobrze czuc a do tego mi brakuje płaskiego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA - ja ciebie świetnie rozumiem, niby nie powinnam narzekać na swój wygląd, a jednak... kurcze, jak trudno zrzucić 5 kg... :( jak u was? wiosna? bo u mnie pół godziny pada śnieg, potem pół godziny świeci słońce. Zaraz sfiksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia .. pochwała za zdany egzamin..:) Cieszę się, że spotkanko było udane... :) pozdrów Mafinkę telefonicznie :):) Emma.. to jedziemy razem z tym koksem.. :)... może jeszcze któraś gruuuuba beka dołączy się do nas :):).... Lolka może Ty?? ha ha ha :) Ja chcę zrzucić 5kg .... NASZA TABELKA nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** AbS*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm_______80kg_________78kg____ 64kg Do2do_____29______153cm_______73kg_______65,5kg ____ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola_______31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55kg Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60kg Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54kg Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65kg Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68kg Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60kg Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________85kg_____ 75kg Tija________29,5____165cm_______92kg_________73kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia .... to tak jak u mnie ... a dzieli nas przecież parę ładnych kilometrów?? Ory.... gdzie jest Ory?? Poszukiwana jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło 213....witam nowa stronkę a Laski zapraszam na kawkę >...... Lola słyszysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zapierdzelam dzisiaj jak mały motorek bo kwiatki przesadzam więc wpadłam na momecik MAMA- ja chetnie z toba moge gubic kiloski :D KICIA- super że się odezwałas taki mi żal było że nie mogę z wami się spotkać :O GRATULUJĘ zdanego egzaminu :) buziolki uciekam przesadzac kaktusy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do spowiedzi przystępuje wierny i mówi, że uprawiał seks z nieletnią. - Pewnie ona cię sprowokowała? - Tak, proszę księdza! - Odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie - z uśmiechem mówi ksiądz Podchodzi kolejny wierny i mówi, że uprawiał seks ze staruszką. - To był może ostatni seks w jej życiu- zrobiłeś dobry uczynek- odmów dziesięć zdrowasiek i masz rozgrzeszenie. Przychodzi następny wierny i mówi, że uprawiał seks z księdzem z innej parafii. Na to ksiądz waląc ręką w konfesjonał: - Tu jest twoja parafia i tu jest twój ksiądz!!! Pacjent opowiada psychiatrze o swoich snach. - Co noc prześladuje mnie ten sam koszmarny sen. Śni mi się, że po mieszkaniu goni mnie teściowa z krokodylem na smyczy. Widzę te wielkie żółte oczy, chropowate czoło, ostre zęby... - To rzeczywiście straszne... - przyznaje psychiatra. - Tak, a krokodyl wygląda jeszcze gorzej. Późny wieczór. Nowakowie przyłapali nastoletniego syna, jak wymykał się z domu z wielką latarką w dłoni. - Dokąd to?! - pytają. - Na randkę - przyznał syn. - Ha! Jak ja chodziłem w twoim wieku na randki, to nie potrzebowałem latarki - zakpił ojciec. - No i popatrz na co trafiłeś... Babcia przychodzi do urzędu skarbowego. Urzędniczka sprawdza dokumenty i mówi: - Brakuje pani podpisu. - Ale jak mam się podpisać? - pyta starsza pani. - No, tak jak zazwyczaj się pani podpisuje. Starsza pani wzięła długopis i napisała: "Całuję Was mocno, babcia Aniela" Dyrektor do pracownika: - Panie, pan wszystko robi powoli - powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się porusza! Czy jest coś, co robi pan szybko? - Tak, szybko się kurwa męczę... Jednostka wojsk pancernych. Młodzi żołnierze stoją przy czołgu, podchodzi do nich dowódca i pyta: - co jest najważniejsze w czołgu? - Działo - mówi jeden. - Nie, najważniejszy jest pancerz - rzuca drugi. - Radiostacja jest najważniejsza - krzyczy trzeci. - Bzdura, głupoty gadacie! Zapamiętajcie! Najważniejsze w czołgu, to nie pierdzieć! Przychodzi zajączek do nowo otwartego sklepu misia i mówi: - Misiu, poproszę pól kilo soli. Wiesz zajączku, nie mam jeszcze wagi... Nasypię ci na oko... - Do dupy se nasyp, debilu! Mąż chodzi w tę i z powrotem po sypialni. Żona leży na łóżku. - Co tak chodzisz w tę i z powrotem? Bo mam ochotę na sex. - No to chodź.... - No to chodzę... U lekarza: - Pali pan? - Nie. - Pije pan? - Też nie! - Co się pan tak cieszy... I tak coś znajdę.. W restauracji rodzina posila się promocyjnym obiadem. Zostaje sporo resztek i ojciec prosi kelnera: - Czy może pan nam zapakować te resztki? Wzielibyśmy dla pieska... - Hurrra!!! - krzyczą dzieci. - Będziemy mieć pieska..! Żona wysyła męża do sklepu: - Kup parówki, jak będą jajka to kup 10. Mąż w sklepie: - Są jajka? - Tak. - To poproszę 10 parówek. Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są świeżo po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta pogardliwie męża: -Twoja rodzina? -Tak, teściowie! - odpowiada mąż. Wczoraj wyznałem wszystkie grzechy swojej dziewczynie. - I co? - Nie pomogło, za trzy tygodnie ślub. Przed porodówką stoi tatuś i drze się do ślubnej, wychylającej się oknem na czwartym piętrze: Urodziło się? Urodziło. A co? chłopiec czy dziewczynka? Chłopiec. A do kogo podobny? Żona macha ręką: - Nie znasz... Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego. - Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste... Mechanik: - To olej. Blondynka: - OK. Olewam, pozdrawiam i do..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×