Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Pimach słońce napisz no jak się czujesz jako świeżo upieczona mama jak mały Antoś? moja Zuza jest śliczno-boska, ulubienica wszystkich- junior na początku tak nie bardzo był zachwycony a teraz co chwile podchodzi do niej całuje, przytula- chyba od nikogo nie dostała tylu całusów co od starszego brata :) :) :) no laseczki ja dzisiaj na fitnesie rano byłam, a poniewaz nikt inny nie przyszedł miałam trening indywidualny :) :) :) tak mnie ta kobita wymmęczyła że ledwo do domu wróciłam:) pojutrze znowu tam idę:) :) :) serum- dowcip taki prawdziwy:) tija- robisz mi smaka tą wodą z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) zaraz piwo otwieram i siadam meczyk oglądać :classic_cool: stawiam na Szachtara to tak w ramach walki z nadwagą, oczywiście :D trochę sportu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal walczę, resztkami sił, ale najważniejsze to teraz się nie nażreć. Ciekawe jak tam Mimozka i Szczęśliwa??? interesują mnie opowieści z frontu:D Mój brat miał ciężką akcję. Pojechali tylko do miasta rozwiesić jakieś ulotki informacyjne dla mieszkańców, a znaleźli się w samym środku horroru. Pierwszy raz tak ciężko było z nim rozmawiać. Powiedział że ma dość i że wróciłby pierwszym samolotem:( dopiero teraz chyba dotarło do niego że jest na wojnie. Zacytuję jego słowa \" porzygałem się ze strachu\" Pimaszku:) niech Cię mama tuczy, a gdy już będziesz taka śliczna pulchniutka i rumiana to my Cię z chęcią tu odszczuplimy:p:p:p. Co do pielgrzymek to niestety musisz to przetrwać, chociaż moja znajoma uniknęła ich dzięki temu że miała wcześniaczka tylko dużo mniejszego i powiedziała wszystkim że w domu jest kwarantanna:p Kasiunia:) śliczne masz to zdjęcie swoich dzieciaczków, sama miłość z niego bije. Majka:) masz rację, nie mogę pożreć to chociaż pofantazjuję:D:D:D a tak na serio to dziewczyny wołały o jakieś przepisiki no to mają Do2do:) ty już przestań z tym piciem bo Cię na odwyk wyślemy:p A propos alkoholiczek!!! gdzie podziała się Lola i Mafinka:p pewnie się jakoś zgadały i razem pożerają resztki schabowych z komunii a do tego popijają czystą:D Myszka:) co Ty taka tajemnicza z tą swoją robotą??? Kicia:) co dzisiaj pijesz???a już wiem, nieśmiertelne pifko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkaa daj se siana... Tak TIJKa, no co poradzę, tak sie kurna stresuję! JA pieeeerdole! Szachtar strzelił drugą bramkę, żeby tylko do końca dogrywki dotrwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski wstawac zapowiada sie ładny dzień ja dzis w domu mam wolne Kobirtki pytacie sie gdzie tak ciezko pracuje otuz jest to bar a zwie sie Kurcze Pieczone i jest taki zapierdol przez 12 godzin ze nieraz nie mam czasu iśc za swoja potrzeba Są tam dania gorące kurczaki pieczone oraz pitce a na kuchni jest nas 2 i na barze 2 A szefostwo jest takie upierdliwe tylko do roboty goni i wydziera gebe ( jeszce 30 tki nie maja) Wczoraj jeszcze o 8 wieczorem kleiłam 300 uszek nieraz wymiekam nie wiem jak długo tam porobie Juz sie kierownikowi pare razy postawiloam bo zaczoł swoje fochy pokazywać i powiedział ze Taka jestem nieraz zła na niego ze jak bym pierdzielła jaka patelnia w niego Tiju skarbie wiesz jak to jest w małzenstwie dom nie kościuł najpierw poszlo o wesela bo od czerwca prawie 2 w miesiącu no i niestety mój M chcial isc ja powiedziałam ze tylko pójdziemy do rodziny i sie zaczeło wiecej nie bede pisać bo szkoda słow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ dzisiaj dzień drugi, jak tam dziewczyny u Was??? Kicia:) a Ty pewnie jeszcze po meczu nie wytrzeźwiałaś:D Myszka:) ja już tak dawno nie byłam na weselu, że mi żal dupę ściska, ale idę 1.08. i mam zamiar szaleć całą noc WSTAWAĆ GRUBASY!!! Aha, u mnie leje jak cholera i w telewizji wyśledziłam że ten deszcz to z Majki stron tu przywędrował!. Możesz mi się kochana wytłumaczyć, co ja Ci takiego zrobiłam że te chmury na mnie nasłałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum❤️ słoneczko moje, zdrowiej szybciorem Pimaszku😘 jak Dzisiaj spał Antek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - spoko :D mój kochany po meczu spytał gdzie idziemy pić, na co ja popukałam się w czoło, po pierwsze późno, po drugie rano do pracy... kasy nie za dużo... a ten mi na to : pięć lat temu, t już byśmy gdzieś balowali! No cholera jasna! Niektórzy to nigdy nie zmądrzeją i nie dorosną! Ale ostatecznie poszłam spać. MYSZKA - trzymam kciuki, nie zabijaj szefa, choćby był największym chamem i debilem! Znasz to powiedzenie? Zabijesz gówno, a pójdziesz siedzieć za człowieka! :classic_cool: NAJNOWSZE WIEŚCI Z FRONTU: ograniczam się i ograniczam STOP piję jakieś herbatki STOP ale mnie wczoraj mój namówił i zjadłam cztery pierogi z mięsem 😠 STOP a ja już właściwie mięska nie jem :) i jestem z siebie bardzo dumna :) tylko jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć :( LOLA - dzięki za komplement pod zdjęciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam se.... oże by się zważyć, tak dla orientacji? :P no i ja mówiłam, jest 68 :D :D :D ciekawe co będzie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, Tusiek ma nowy zwyczaj. Pije, potem robi sobie przerwe, bawi się lapkami przez pół godziny, potem dopija i idzie nyny. Myslałam w nocy, że mu te lapki przywiążę do tyłka, ale za cholere sie wczesniej nie napije. Cała procedura karmienia trwa godzine, potem spi dwie i od nowa... Masakra... A u mnie słoneczko. Widocznie jeszcze nie podpadłam Majce. ;-) Ide nastawić jakies spichy do prania. A mówiłam Wam, ze moja mama zepsula mi pralke? Ja w szpitalu, mój wyrodny m szalał z pedzlem po chalupie, a tu pralka zdechła. Dopiero wczoraj mi pan naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach, dla tego odpoczywaj kiedy tylko się da. Nocki są okropne, ale po paru miesiącach można się przyzwyczaić:p Igor najadał się w 5 minut, za to w pierwszym miesiącu w ogóle nie potrafił łapać cycka. Więc czasami to trwało nawet 40min zanim go w końcu złapał i mógł zjeść, a jak był głodny to jeszcze bardziej się denerwował i jeszcze trudniej było chwycić cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ekspresem sle buziaki 👄❤️👄 Lecę po prezęci bo slubny dzisiaj urodzinki ma :) A koleżanka która mieszka 2 pietra podemna własnie na porodówke trafiła :) Normalnie dzień na warjackich papierach się szykuje :) 👄👄👄 DLA WSZYSTKICH❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 👄 Jeśli to Was pocieszy to u mnie pogoda też nie najfajniejsza ....... I pomyśleć, że kiedyś wszystko co najlepsze szło z zachodu :P W świetle pewnych wydarzeń co jakiś czas dochodzę do przekonania, ze życie to jedno wielkie gówno ... z wyjątkiem moczu ..... no to cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiam się że i mocz też jest
gówniany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyy..... a co to? MAJKA przefarbowałaś się, czy ktoś postanowił włączyć się do dyskusji??/ czyżby coś się dzieje wreszcie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zmienną jest ...
i tyle:P hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kicia . Nie bardzo jestem w nastroju na dowcipy ..... i wyjaśniam, ze to nie ja to pomarańczowe badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne... P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DE JAVU ....... nowa kamillla ...... jak macie dziewczynki ochotę to to styrajcie, ja dzis nie włączam się do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to to czy tamto ...
co za różnica... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pannice.... maja a ty co znow sie bawisz naszymi uczuciami w kolorze pomaranczowym.??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) cwaniaro!!! myślisz że wykpisz się dwoma linijkami po tak długiej nieobecności na forum???? nawet kawałka placka nie kopsnęłaś kuleżankom z kafe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dalam wam placka bo balam sie ze schudne i sama wszystko zjadlam......................jesooooooooooo jak mnie tesciowie wkurzaja...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lachony!!!!!!!!!! padam na ryja dzis junior ma znowu angine- wysiadam wszystko go boli i ogólnie do dupy :( :( :( zuza juz spi ale cusik steczy przez sen wiec moze być różnie mięśnie mnie tak bolą po tym fitnesie że ledwo sie ruszam, jutro mam isc znowu ale nie wiem czy dam rade dziewczynki po cholere zwracacie uwage na ppomarańczowe wypociny ;( bez sensu buuuuuuuuuuuuuuuuu dobra nie pierdziele głupot ide lulu prosiłam zebyscie mi napisały jak to wasze spotkanie ale olałyscie mnie sikiem prostym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) to goń ich niech już do siebie wracają!!! ile mogą Ci na głowie siedzieć:p A właściwie dobrze Ci tak, niech Cię wkurzają, za to że taka pazerna jesteś i plackiem nie chcesz się dzielić:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy już śpią?? bo ja nie :) tak mi się ciśnienie podniosło, ja pieeerdole... siedzę sobie grzecznie, sprawdzam wypociny ludzi, którzy pomylili kierunki, popijam redsa jabłkowego (zresztą jest wstrętny), na moment wstaję od stołu... wtedy podchodzi do niego moje jedyne :P ukochane słoneczko :P i... WYLEWA PIWO NA TE WSZYSTKIE PAPIERY!!! 😠 jutro będę się tłumaczyć studentom, czemu ich prace śmierdzą piwem, a oni spytają, czy tylko na bani da sie to czytać ??? i co powiem??? TAK, biez vodki nie rozbieriosz! :D BOBKI, odezwijcie się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×