Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

......bry ...... 1. Jak mi kuźwa jeszcze raz która napisze, że jest stara to pojadę i normalnie wpierdol będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo jak Wy bździągwy stare jesteście to ja niby co ? dinozaur, czy piramida egipska ??????????? troche szacunku dla starszych !!!!!!!!!!!!!!!!! 2. A może by tak podziękować Mafince 👄 i mi 👄 :P że w łikend utrzymywałysmy topik przy życiu , hę ? :P 3. Mycha 👄 a do Ciebie księciuniu już sie z wpierdolem i tak wybierałam ...... masz szczęście, ze wreszcie napisałaś 👄 i nie żadna gruba jesteś !!!!!!! ...... ostatecznie możesz powiedzieć, ze pracujesz nad zwiększeniem powierzchni do całowania :) no i wreszcie ...... nie stara panna tylko kobieta na czasie :) Przecież teraz moda taka, zeby między 30 a 40 za mąż wychodzić, a urodzenie dziecka po 40 to juz niemal obowiązek ...... jak mnie np. pytają, czy bym 3 dziecko jeszcze chciała to odpowiadam, ze jeszcze za młoda jestem :P ale co ja kuźwa za rok im będę mówić to jeszcze nie wiem :P 4. Kasiunia :) jak Ty złotko przy malutkiej Zuzi masz jeszcze czas, siły i ochotę uczyć się i na siłkę chodzić to normalnie pełny szacun !!!!!!! 👄 5. Emma :) Mycha :) Kicia :) Dziewuchy ... nie sciemniać z tymi lodówkami i gotującymi mamuśkami, tylko niech która przypomni, na której stronie jest ostatnia tabelka :P hahahahaha :P myślicie, ze jak juz mi się ćwiczyć nie chce, to zapomniałam, że mamy takiego motywacza? :P 6. Szczęśliwa :) a jak u Ciebie z 5dniową? :) 7. Kicia-Kucia :P jakie pifffko teraz spożywasz ? :P I dzięki za rekomendacje do open office od podglądającej nas ostatnio pomarańczówki :) Nawet sciągnęłam sobie kod dostepu, ale zawahałam się przed instalacją ..... po 1 dlatego, ze link z nieznanego pomarańczowego źródła pochodził, a boję się wirusów, ale po 2 albo nawet bardziej pierwsze :P dlatego, że mam teraz darmowego offica na 60 dni i nie wiedziałam, czy mi sie te programy nie nałożą. Chyba odczekam i wtedy pobiorę. Chociaż zastanawiałam się już w desperacji, czy nie instalować sobie tradycyjnego offica. Dużo pracuje w wordzie, a w viście kuźwa wszystko gdzie indziej jest. Zwykłego dokumentu nie daję rady normalnie napisać, bo jakieś pieruskie style tylko są. Choć ustawiam interlinie na najmniejsze to i tak mi odstępy między wierszami wyskakują 😭 Dobrze, że mam w domu stare pudło. Tylko przeca nie po to laptopa wyprosiłam ... yyyy ..... zasugerowałam znaczy :P żeby przy starym komputerze siedzieć 😭 8. Nadal gorąco wierzę, że pomarańczowy gosć to wysoki, wysportowany, gotowy non-stop słuchać kobiet i czuły romantyk ..... instruktor fitness ..... albo nie ..... lepiej masażysta ... tak !!! tak !!!!! MASAŻYSTA !!!!!!! :P:P:P:P 9. Postanowiłam jednak zakopać na jakiś czas topór wojenny z moim M :) co prawda w niczym to kopania nie przypominało, ale i tak się zasapaliśmy :P Mycha .... polecam ;) 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA weź nie pirdol, ja jestem rocznik 74 i też jeszcze nie zdążyłam wyjść za mąż, to co? MAM SIĘ JUŻ K..A WIESZAĆ? zła jestem bo jak siedzę u mamy to tylko jem. wyglądam jak świnia... :P i jeszcze se wczoraj spodnie lodami wybrudziłam :P Przeraża mnie moja bratowa. Się cholera zawzięła i mnie goni. Z konkretnego pączusia już tylko 72 kg zostały! Zmieniła fryz, no po prostu z pięć lat jej ubyło! Jestem w szoku! Zaraz będzie chudsza ode mnie! drogie koleżanki, poradzcie co robić w takiej sytuacji?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - lepiej odczekaj, a jak nie chcesz z pomarańczowej strony, to zajrzyj na stronę www.dobreprogramy.pl tam sobie poszukaj, poczytaj opinie innych i wtedy zdecyduj. Tam są też instrukcje i różne prezentacje VISTY. i cała kupa innych fajnych programów. też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kicia :) Skorzystam na pewno. Jakbyś tylko mogła mi kliknąć jak ustawić \"normalny\" styl pisania :O A co do bratowej ....... to zależy jakie są relacje między wami ....... może wynajmij jakiegoś ruska - niech zrobi z nią porządek? :P ..........żarowałam :P może by tak o dietkę podpytać? no i zapytaj koniecznie, czy fryzurę musiała zmienić, bo jej włosy po tym całym odchudzaniu wyłażą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA to było tak żartobliwie. Ja uwielbiam tę dziewczynę, ma zajebiste poczucie humoru, jest szczera. Przeraza mnie, że za chwilę bedzie wyglądać o niebo lepiej ode mnie :P nie dość, że gównara jest młodsza o 7 lat ode mnie, to jeszcze ... no! Włosy jej nie wyłażą, ma fajne mocne, ale nosiła za długie, a ona najlepiej wygląda w krótkich, albo prawie krótkich. I teraz jest taka odświezona, az przyjemnie popatrzeć, jak odżyła! PO PROSTU JEJ ZAZDROSZCZĘ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia a z jakiej wagi sie odchudzała i jaką dietą??? może ma jąkąś szybką, skuteczną i moze wreszczie taką na której sie je tyle co sie chce i się chudnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia zabierz ja do Bierhalle na goloneczke i kufelek pifka:Phihi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia .... już za sam fakt bycia przed 30 mogłabyś czasami coś walnąć bratowej :P ... to oczywiście też żart :) Ale tak na serio, może ona ma jakąś super dietkę? Poza systematycznością i ścisłym trzymaniem sie ustalonych zasad oczywiście :O No i niestety - wiek gra tu wyraźnie na jej korzyść. Bo niestety, ale jest naukowo dowiedzione, że im człowiek starszy- tym metabolizm gorszy. Reasumując - z upływem lat trzeba coraz mniej jeść, a coraz wiecej sie ruszać, żeby mieć te same efekty , niestety 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to po prostu zmieniła zwyczaje żywieniowe (nie je chleba, makaronu, ziemniaków) nie pije piffka :P (jaki to ma związek z odchudzaniem ?!?! :P ), poza tym MŻ, jakieś herbatki... ważyła 80 przy wzroście metr sześcdziesiąt pare. do tego chodziła na jakieś zabiegi odchudzająco -ujędrniająco coś tam ... (drenujące kieszen przy okazji) Podobno wracała posiniaczona i obolała, ale efekt jest. Ciało ma b. jędrne, nie ma tych ubocznych skutków odchudzania. No po prostu kobiety, są efekty! Czuję jej oddech na plecach! Czas podjąć tę nierówną walkę i pokazać, kto jest najlepszy! nie? Fakt, MAJKO, jest troszkę :P młodsza od nas :P ale my za to mamy doświadczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczenie
He he :P .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobicinki :) ja dzisiaj na siłce byłam i na baseniku :) a zaraz po zjadłam 3 kulki loda:p wiec co spaliłam to odrazu uzupełniłam :p Wwawce ciepełko i nadal topole pyla więc dalej nocha mam czerwonego i mnie swędzi wrrrrrrrrrrrrrr MAFINKA- kochana ciesze sie że z mamusia juz lepiej :) i kochana normalnie ogromniaste całusy Ci ślę za to co napisałaś o odchudzaniu i kupnie ubrań 👄❤️👄 KASIUNIA- normalnie godzinki im wyznacz:p niech najlepiej kupia ci wlasnego laptopika :D to będziesz z nami klikała non stop :) Buziolki dla Zuziaczka👄 PIMACH- no nie co to jest 3 KG :) to jest pestusia mi zostało całe 9kg na + te 3 kiloski to ty w 2 dni zgubisz nawet nie bedziesz wiedziała kiedy :)Buziolki dla Antka👄 KICIA- pomyłka ....hihihiihi.....:D przyznaj sie że nieznajoma pomarańczówka to ty hihihihi:d :p :D ale chyle czoła kochana oczko czujne nawet jak na topikowym L4:D MYCHA- oj głupia, głupia bo PIERDOŁY PIERDOLISZ KOCHANA !!!👄 EMMA- ty łasuchu a gdzie placki dla mnie :p MAJKA- ty moja kochana babeczko od porad :) normalnie kielicha winka dzisiaj za ciebie normalnie wypiję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, poterzbuje rady. Moja ulubiona wywłoka ma dzis urodzinki. Wysmarowac jej jakies zyczonka? Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pimach:D kusisz los albo chcesz podnieść frekwencję na topiku:p A tak na serio to życz jej wszystkiego co najlepsze. Wspaniałego męża, zdrowych ślicznych dzieci, satysfakcjonującej kariery zawodowej, stabilizacji finansowej, a potem wywłoki, która pewnego pięknego dnia jej to zabierze. Nie znoszę tej gnidy tak bardzo że sama bym jej parę słów od siebie napisała, ale przez wzgląd na Ciebie tego nie zrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi to ma szczęście, stronka moja,moja, moja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, napisałabym jej to, ale nie wiem, czy mam ochote znizac się do jej poziomu. Chociaz to, co napisalaś to bardzo trafne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________78kg_____69 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKOPAĆ
a sobą pomiatać nie dać!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA! ZROBIĘ TO! DOPISZĘ SIĘ DO TABELKI, A CO! MOŻE MNIE TO ZMOTYWUJE? :o nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIECY************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________78kg_____69 kg KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga ah ta waga...
Nieobecność powoduje, że serce traci na wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc skoro jest ta cholerna tabelka to ja naniosę zmiany. Rano wyglądała sprawa paskudnie po tym wczorajszym żarciu ale teraz jest dużo lepiej. Pimach:) wiem że jesteś dziewczyna z klasą i nie chcesz już jątrzyć w tej ranie. Może lepiej już nie dawac im okazji do rozmów i spotkań face to face [czy jak to się pisze:p nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia***********KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI!****************** KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______38______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________76kg_____69 kg Kicia przeniosłam Cię tam gdzie Twoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita powinna miec
- trzy rzeczy białe: skórę, zęby, ręce; - trzy czarne: oczy, brwi, rzęsy; - trzy czerwone: wargi, policzki i paznokcie; - trzy dlugie: ciało, włosy, ręce; - trzy krótkie: zęby, uszy i stopy; - trzy wąskie: usta, talię i kostkę; - trzy tłuste: ramiona, uda i łydki; - trzy delikatne: palce, włosy i wargi; - trzy małe: głowę, podbródek i nos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko:) słońce Ty moje, może i ładnie, ale przed wizytą u mamusi było 74,5kg. Wystarczyła doba na kuchni mojej mamy i przybyło 3kg. Na szczęście dzisiaj 1,5 z tego poszło w siną dal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija rano zrobisz dużą kooope i będzie git:D:D:D:D:D:D:D czy ktoras z was pije herbate yerba mate??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka , ja kiedyś próbowałam, ale mi nie smakuje, albo nie potrafię jej parzyć. Dla mnie za gorzka i za mocna To Wy tu siedźcie i obrastajcie tłuszczem, a ja idę poskakać na stepku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×