Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

NO PRZESTAŃCIE PIERDOLIĆ, ŻE WSZYSTKIE NA STEPIE TERAZ LATACIE??? Gdzie sie podziewacie tłuste raszple???:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a bo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) nooooooo Mafinko, to żeś teraz dowaliła ......... ale nie myśl sobie, ja też mam zmiany do tabelki ..... nick_____wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna___ cel ******************************************************** ****************************** Abs-*********************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY********** Donia______30______172cm________80kg_________78kg____ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg________65,5kg ____ 50k Kasiunia***********KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI!****************** KICIA ______35_______172cm_______70kg________69kg_____60kg Lola________31______175cm_______107kg________100kg___ 70kg Pimach*************KONIEC LABY, CZAS GUBIĆ KILOSKI******************* Mafinka80___28_____176cm________79,9kg______77,5kg____75 kg Majka______39______164cm________69kg________64,5kg___55k g Mama______33______179cm________76kg________73kg_____65kg Mimozka____31______164cm________82kg________73kg_____60k g Mycha______31______160cm________72kg_______67kg_____54k g Myszka_____32______165cm________80kg________70kg_____65k g Ory________38______168cm________94kg________92kg_____68k g Obelixowa************USPRAWIEDLIWONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************** Serum______40______159cm________77kg________76kg_____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________94kg________86,5kg___ 75kg Tija________29,5_____165cm_______92kg________76kg_____69 kg Ciekawe, która zgadnie co ............ Pimaszku 👄 w pierwszej chwili tez bym wywłoce życzenia takie jak Tija zaproponowała. Ale ja choleryk jestem ........ A TY babka z klasą i najzwyczajniej w świecie ją olejesz. Największa kara należy sie Twojemu ślubnemu, a on już zdaje sie dostał to na co zasłużył ...... olała go ta, dla której chciał przekreslić wiele lat Waszego wspólnego zycia. Mafinko, nie mam kompletnego pojęcia co to za napój i jak smakuje. Jak któraś ma linka to niech tu kopsnie :) A teraz do pomarańczowego masażysty fitness :P ( jes ! jes! jes! )to, że my fajne jesteśmy to my same dobrze wiemy :P Między innymi dlatego schowałysmy się tu przed światem, bo nas wywiadami i prośbami o autografy wszyscy zamęczali ....... No ale żeby pisząc o tym, co powinny mieć kobiety nie wymienić dużeeeeeeego biustu ?????? no to już poważna ignorancja .... chyba niechcący niektórym tu sie narażasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideał kobiety
piękny duży biust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I chwała kobietom za to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia ale pomagała ci w odchudzaniu czy po prostu ci smakowała?? Tija ty stepowałaś a ja myslami bylam z toba....... i jadlam lody:P Majeczko http://www.yerba-mate.com.pl/ ..... jutro chyba pojde jej poszukac w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś nie ćwiczę ..... sama nie rozumiem jak do tego doszło :P Ale za to poszłam z dzieciakami na desery lodowe na konto jutrzejszego dnia matki :) Jutro pracuję do wieczora, a do tego rano synuś wyjeżdza na biwak , wiec postanowiłam poświętować już dziś :P A teraz zmykam, bo jeszcze synuś nie spakowany. Mafinko 👄 ale u mnie we wiosce :P raczej tego nie dostanę.... No chyba, ze w aptece. Jak nie to trza będzie do wielkiego świata sie wybrać. Ja pije czerwoną prasowaną ( właśnie z apteki), ale jakos bez porywających efektów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) bystrzacha z Ciebie 👄 jeszcze jedno będe musiała zmienić ... cel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yerba hamuje nieco apetyt i lekko przyspiesza przemiane materii -oczyuszcza ALE KUPOWAC TRZA TYLKO W DOBRYCH HERBACIARNIACH I BRON BOZE EKSPRESOWYCH kurcze wczoraj dostałąm @!!!! kurde cos wczesnie moze dlatego ze zaczelismy zuzke dokarmiac bo jej wiecznie mał (qrwa apetyt ma po mamusi :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko ja też za dni kilka... zmienię wiek w tabelce i niestety będę zmieniać dwie cyfry:p Wy to może jesteście grube raszple, ale ja jestem gruba i stara raszpla:( Na dodatek ten mój palant ma wyjątkowy dar wkurwiania mnie nawet na odległość 200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Majeczko 👄 nie znalazłam pracy bo jej nie szukam, rodzina sie nie powieksza, w tym miesiacu robiłam testy owulacyjne i wyszło, że nie mam owulacji :( 😭 Idę w srode do gina, a tak wogóle to steskinłam sie za Wami baby kochane moje, ale taraz jestem na etapie pisania pracy podyplomaowej i nie mam na nic czasu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apeluje o wspisaniwe mnie do tabelki było.......53........jest.......73......cel1........70.......cel2........63.......cel3............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia:) ja Igora karmiłam do 5 miesięcy tylko cycem, a pierwszą@ dostałam równy miesiąc po porodzie:( ma to swoje dobre i złe strony, bo przynajmniej wiedziałam od razu jak wygląda mój cykl i nie musiałam bać się niekontrolowanej wpadki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kumulację dzisiaj strzeliłam:D:D:D To dzięki wpisom pomarańczowego mena 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija ty franco azes stara dupa- znajdź ty może inny wątek-dla podstarzałych schizoli ja tezzzz mam 29 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ale ty pazerna małpa jesteś..... dwie strony pod rzad:P Kasiunia dzieki:) jak gdzies znjade to kupie bo czerwona mi nie służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijus kochana- ja czytałam o drugim plusie @- podobno hormony wracają do normy i łątwiej kilosy gubic- oby bo ja deprechy dostane przez tą nadwage- nikt mnie nie poznaje :( :( :( wszyscy sie pewnie ze mnie smieją [płacze}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafinka ja polecam miętową ........mniam ale ja to i czerwoną lubie i tyż nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, z tymi hormonami to nie byłabym taka przekonana, bo ja za chuja nie mogłam schudnąć, a wręcz przytyłam. Zawsze jak miałam @ to miałam chwilowe kryzysy z laktacją. Wyraźnie mnie mleczka miałam, ale po wszystkim wracało do normy. Co do miętówki to wczoraj u mamy narwałam sobie listków mięty, w domu umyłam i odwirowałam w wirówce do sałaty, a potem zamroziłam. Wten sposób nawet zimą mogę delektować się herbatą miętową z zielonych listków. Ma się rozumieć że jestem pazerna, w przeciwnym razie nigdy nie udałoby mi się osiągnąć 94kg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam do dupy klawiature- dali mi jakiąś starą gónianą ledwo chodzą te klawisze a w ogole wiecie jakiego mam kochanego syna wtaszczyl dzisiaj na 4 pietro - swoj wielki plecak, torbe od wózka, zakupy i gondole od wozka bo zozłunia sie darłą i musialam ja taszczyc darlam sie na niego ze przepukliny dostanie a on na to żebym sie dzieckiem zajela a on zajmie sie resztą- a ma dopiero 9 lat to najlepszy facet jakiego znam jak ktoras ma core to polecam na ziecia bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia:) gratuluję Ci takiego mężczyzny. Sobie to zawdzięczasz, bo gdybyś tak go nie wychowywała to by taki nie był. Córek by się tu parę znalazło, a i fajnie by było na takim weselu razem się zabawić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitki kobitki
dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo Kasiunia:) moja Wiki ma 11lat. Jak ją rodziłam nie miałam jeszcze 19lat, a najlepsze jest to, że wcale nie była wpadką. Na pewno nie była to dojrzała i przemyślana decyzja, ale zrobiona była z jak największą premedytacją:D:D:D Teraz mam dużą pannę, która bardzo pomaga mi w domku i przy małym❤️ Już 11 raz świętuję Dzień Matki, a drugi raz podwójnie i dla mnie większego święta nie ma❤️ Pimaszku:) Antoś mam nadzieję, że był łaskawy dla mamusi z okazji jej święta i dał pospać w nocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Wszystkiego naj, naj dla wszystkich MAMUSIEK👄 ❤️👄 Ja tylko sie witam i na morfologie zmykam :) Idę czym predzej bo głodna jestem :) I mam ochote na truskawki które patrzą na mnie i patrzą ......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija, oj dał, az sie martwie, bo nie obudził sie ani razu. Musiałam sama go do jedzienia wybudzać. I chyba mnie to martwi. Do2do, wiesz co? Jak możesz o truskawakch. Nie rób mi tego... Nie wychodzę jeszcze z domu, więc ich nie widzę, ale jak pojde na pierwszy spacer, to chyba dostane slinotoku. Z duma oswiadczam, ze Tija mi uswiadomiła z rana, ze pierwszy raz swietuje Dzień Matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka - symbol bezgranicznej miłości, w każdego dziecka sercu ten symbol wiecznie gości, czy młodzi czy dorośli nie ma rozgraniczeń, Matka jest tym światłem, które daje nam życie. To Ona w bólach na świat nas wydaje, kocha bezinteresownie, karmi, troszczy stale, zawsze chce dla nas najlepiej, oddaje wszystko by nam dzieciom stworzyć ciepłe, domowe ognisko. Jest naszym przyjacielem, kumplem, życia siostrą, kiedy strofuje zawsze ma na celu nasze dobro. Ona uczy nas co wolno a co nie, daje rady, podniesie na duchu gdy nasz stan psychiczny słaby. Pokazuje jak żyć, leczy, pomaga, wychowuje, kiedy się gubimy zawsze dobrą drogę nam wskazuje, sprawia, że się czujesz wyjątkowo, zawsze cię wysłucha, na nasze prośby, wołania nigdy nie pozostaje głucha. Ona jest naszym domem, naszego serca echem, bo wszędzie dobrze ale zawsze w domu najlepiej, to się nie zmienia z wiekiem, to w sercu wiecznie żyje, ta miłość, która się nie kończy tylko rośnie w siłę. Na zawsze już tak będzie, Matka - symbolem miłości, życia, ciepła, szczęścia, dzieciństwa, domu i radości. Lecz gdy przyjdzie smutny czas się rozstać kiedy Pan Bóg wzywa to dzięki tej miłości w naszych sercach zawsze będzie żywa. Niech ten 26 Maj będzie dniem przypomnienia, że głównie dzięki wszystkim Mamom zawdzięczamy swe istnienia, że zawsze o nich pamiętamy i kochamy, to moje orędzie, Mama to rzecz święta, dla Niej szacunek zawsze i wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj babolki kochane wszystkiego naj dla mamusiek. Moja dieta padła na łopatki i raczej się nie podniesie. Drugi dzień z rzędu placki i jutro też imieniny. Chyba zrezygnuje . Kasiunia dzielnego masz tego faceta, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×