Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Myszka:) to ja się piszę na tę kawę chociaż już jedną wypiłam to drugą nie pogardzę:) Rozpieszczalną z mlekiem poproszę:D Mafinka:) a co Ty kochana na nogach już robisz? mam nadzieję że rzyganko Cię nie obudziło? A humorek już lepszy, powiedz czemu musicie zmienić mieszkanie, czyżby a ciasne dla dzidzi?? Ja to chyba w wywiadzie powinnam robić, tyle pytań zadaję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija wybieram sie na zakupy.... a ze zbieram sie dwa razy dluzej,to wstalam rano:P bardzo rano:D Mieszkamy w mieszkaniu 1 bed( na nasze warunki polskie to jest sypialnia i pokoj dzienny...) Wiadomo ze lozeczko i tak bedzie w sypialni... no i ok.... Ale w uk dziecko ma miec swoja sypialnie, moglibysmy zmienic pozniej..... ale konczy nam sie umowa w styczniu, wlasciciel juz wczesniej zapowiedzial podwyzke.... to ja za ta cene znajde sobie z pokojem wiecej.... to taka moja mysl. Musimy sie z nim spotkac, i spytac co zamierza zrobic np.ze szwankujaca pralka....i co powie na to ze nam sie rodzina powiekszy.... :)To tak w bardzo duzym skrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyscie opis Serum na gg? Dobrze rozumiem, ze jej kotek wrócił? To ma teraz dwa szczęscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOJE KOCHANE 👄 W Wawce dzisiaj pinkniutkie słoneczko :) idąc za waszym sposobem też saczę ('''''''')o kawulecję :) Dziewczynki za pamięci co do KOMARÓW!!! REWELACYJNY środek na komary. Kupi się go w każdym większym sklepie - to jakiś tam RAJD czy coś w tym rodzaju ale taki do kontaktu - ale nie takie paseczki co się wymienia tylko taki płyn wkręcony od spodu. No i właśnie kumpela powiedziała ( gadałam przez tel przed chwilką) że nocke przespała całą!!! Wsadziła to do dwuch kontaktów jeden koło okna a drugi koło łózka i rano zanalazła padnięte 23 komary :D Normalnie lece po te cudo do Tesco dzisiaj bo ja mam własnie ten taki w paskach i gówno daje :O A tak wogle to mam problema jak to kiepski gada :o szukam kogoś kto mi wyleje beton albo zrobi cienką warstwę asfaltu na 470 m2 ma któraś kogoś ??? Bo juz sama nie wiem czy do transportu dróg miejskich dzwonić Znalazłam jedną ekipe ale jak mi krzykli cene taką samą za 1 m2 za wylanie betonu to za ta sama cene miała bym 1m2 kostki wyłozonej to niech sie bujaja !! Nastepni byli całkiem ok ale jak mąz zadzwonił po godzinie do nich bo chciał sie umówic że po nich przyjedzie rano to byli juz tak pijani w 3 dupy że nie bardzo wiedzieli z kim gadają :O więc im podziękowalismy!!! Nie ma któras z Was jakiegoś pomysłu bo na gwałt mi to potrzebne i niemal sen z powiek spędza:( Dodam tylko że to do naszego interesu ,ale narazie nic więcej nie pisze by nie zapeszyć :) Dziękuje WAM za WSZYSTKIE KOMENTARZE na Nk :D Normalnie LEJECIE MIODZIK NA MOJE MADCZYNE SERDUCHO👄❤️👄:D Młody wpierw mnie opierdzielił jak foty zobaczył bo wczoraj jak szliśmy na zakupy to obok jest plac zabaw i poleciał na chwilke ,a że ja zawsze mam przy sobie aparat to mu z ławki foty zrobiłam :D no i sie zaczeło że mu kiche robie bo on juz 10 lat skończył ( miesiac i 2 dni temu hihihi:D) ale dzisiaj jak zobaczył Wasze komentarze to normalnie już mu nic nie przeszkadza tylko chodzi dumny jak PAW hihihi:D skubaniec mały :D Co do dietki :) to ....mhy...mhy.............mhy.................... W sumie to mi nie wolno się odchudzać :p bo mi ginka:p zabroniła :) Bo własnie przez te moje odchudzanko cykle mi się długie zrobiły o całe 5 dni :( i troche mi te hormonki szaleją i z tat moje badanka:( Bedzie mnie jeszcze kuła 11.08 i zobaczymy czy cos mi bedzie musiała dac na uregulowanie czy będę mogła działac spokojnie :)Ale to jeszcze nic pewnego puki co :) Jak bede cos wiedziec to napewno wm kliknę :) TIJA- kochana moja❤️ z Tobą to ja i w AA moge siedzieć hihihi:D👄 MYSZKA- ja ci kochanieńka słoneczko wysyłam!!!:D👄 MAFINKA- moja ty kochana ranna ptaszynko :D co do mieszkania to z tego co pamiętam własciciel nawet jak byscie mu nie płacili to nie ma prawa Was wywlic z racji twojej ciąży:D i chyba tez nie ma prawa Wam teraz podnosić za czynsz:D z tego co pamietam Ale faktycznie domek z ogrótkiem by Wam sie przydał :)Zawsze bys z dzidzia mogła sobie na powietrzu siedziec ,a nie po parkach latac :)👄x2 PIMACH- Pisz kochana jak Tusiek ? Juz poznał ż ew domciu jest? No i powiem ci ż ete zachowanie twojego M to normalnie podejrzane jest :o Może jak się chłopina osłuchał, wymodlił to dało mu do myślenia ?!👄x2 SERUM- oj mamusia :D przykro mi że kociak się nie odnalazł :( Ale chyba faktycznie było tak jak pisałaś ,że nie chciał wam robic przykrosci ,byscie nie patrzyli jak odchodzi do tęczowej krainy (sliczne okreslenie muszę się przyznac że nie zanałam go wczesniej )Wierz a z drugiej strony hindusi wierzą w reinkarnację i może własnie twój nowy kotek to ten stary tylko w młodym wcieleniu:D Super że masz małą kocinkę :)Zawsze pewnie łagodzi to twój ból po staracie wieloletniego przyjaciela . Ja tez czesto mysle o mojej psinie choc z dnia na dzień jest coraz lepiej bo juz sie nie łapie na tym że wychodzac w nocy do łazienki nie uwazam by go nie nadepnąć bo czesto lubił spac u nas pod drzwiami sypialni albo pod pokojem syna :) Musiał zawsze leżeć w centralnym miejscu przedpokoju by widziec wszystko i wszystkich :D Brak mi go bardzo ale dla pocieszenia napiszę Ci tylko ż ez dnia na dzień jest lepiej :)👄 MAJKA- lotniku mój kochany :) Jak tam bociany za skrzydła łapałas hihih:D👄 MAMA- kochana co tak sie obijasz w pisaniu normalnie czekam na poemacik(karny) proszę wieczorkiem walnać wodzi ognistej i klikac bo jak nie to zadzwonie i ustnie opierdolę :Dale tak poza to i tak cię ❤️👄 KOCIA- teskno do ciebie👄 ABSTRAKCJONISTKA- milczysz ostatni więc wnioskuje ż ena zwolnionku leniuchujesz:)👄x2 DONIA- kotek wyleź z tej sypialni na chwilke i daj chłopu drugi oddech złapac :) I kliknij co u ciebie 👄 LOLA- ???????????Kochana na skeypie siedzisz a tu to cichutko👄 KASIUNIA -co tam kotek ciekawego jak Zuziaczek ??👄X3 MYCHA- halo , halo ???Panno lalu????👄 SZCZĘSLIWA- ja wiem urlop, urlopem, sex,sexem, gofry, goframi ale że by kafejki internetowej nie było nigdzie to ja juz nie wierzę choc sms kliknąć do któreś że nas kochasz :D i myslisz o nas :D małpiszonku jeden no :O 👄 OBELIXOWA- czy Nas jeszcze pamietasz????????👄 DESPERADO- na Nk jestes a tutaj cie nie ma :(👄 ORY - nie ustajaco ❤️❤️❤️👄 rany ale się rozpisałam :o już Wam nie smece BUZIOLĘCJE DLA WSZYSTKICH👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️👄❤️❤️ PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRRRRRRRRRR a miało byc tak ładnie 👄❤️👄❤️:o A bo zapomniałam Wam napisac wczoraj w nocy jak cierpiałam na bezsennosc i przewalałam sie w wyrku ogladajac wszystko co sie da w TV A mam 987 kanałów :) zatrzymałam się na chwileczkę na TVN Style i było cos o odchudzaniu jakis taki program , nie pamietam za bardzo tytułu ale cos ż e2 rozmiary mniej czy jakos tak :O Ale nie otym chciałm kazali tam tej babce jesc na talerzu gdzie miała namalowana dłń, druga zacisniętą jak piącha, i dwa koła jak odrysowane od kieliszka na jajkana mieko i tyle co dłoń mogła zjeść warzyw i owoców , tyle co piacha mięsa a tyle co to po jajkach tłuszczy np. masła no i cwiczyła i jadła 5 posiłków . i w 10tyg. schudła 13.5 kg. Kurnia moż eby trzeba było wypróbować :ojak myslicie ?! PIMACH - jaki opisik ma SERUM bo ja na laptopie siedzę a GG mam na stacjonarnym i nie w temacie jestem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK,TAK..........PIMACH DOBRZE ZAUWAŻYŁAŚ 👄 Kot postanowił zrobić nam niespodziankę i wrócił dzisiaj o 7,00 po 11-stu dniach niebytu.........nie wspomnę ile łez wylałai i ile prochów zażyłam😭 ......cewnik sobie wygrzebał ,a raczej wygryzł ,bo był wszyty...schudł ,ale jest w dobrej kondycji.....domniemam że był gdzies zamknięty ,bo dookoła nas budują sie domy(zaczyna sie robić wiejskie osiedle) i czasem na taka budowę nikt nie przyjeżdża przez pare dni,a nawet tygodni...!!!!moze na jednej z nich szukał spokoju w swoim bólu i tam sie schronił i nie chybnie został zamknięty😭 ale teraz leży już na swoim ukochanym fotelu w biurze ......a najszcześliwszy jest mój M ......i tak jak napiasła PIMACH mamy podwójne szczęście......chociaż mój M w pierwszej chwili kazał malucha oddać 😭 ALE JA JUŻ NIE POTRAFIŁA BYM TEGO ZROBIĆ !!!!!kotek znalazł azyl w naszym domu i widzę że jest szcześliwy ,chociaż bardzo,bardzo absorbujący ,bo nie mogę siż nawet zamknąć w łazience ,bo zaraz dzieje mu sie krzywda że nikogo nie widzi......wiem że to przejściowe ,bo jest jeszcze mały i jeszcze troche i zacznie chodzić swoimi drogami. JESTEM SZCZEŚLIWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM D:D:D:D:Dale się cieszę :D:D:D:D:D SUPER!!! nowinka tak na poczatek dnia :D:D:D:D:D Prosze podrap kociaka za uszkiem odemnie :D I małego też :D To teraz masz faktycznie dwa miałczace, mruczace szczęścia :D Ja kociaka nie moge miec :o bo mezus ma alergie i kicha niesamowicie już po 5 minutach i kulfon ma cały spuchnięty :)mamy przyjaciół kociarzy :) i jak jedziemy do nich to przed wyjazdem musi wypić 3 wapna by funkcjonować :)Jeszcze raz kochana Gratuluję !!! Może jak mi się uda wkleje wam fotke kota sylwka nazwanego od mojego imienia bo jestem ulubioną ciotką włascicielki został znaleziony pod samochodem zostawiony przez matkę jak miał 14dni i znajomi go wykarmili i teraz jest cudnym kociakiem o niebieskich oczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! normalnie bomba! od jedenastej wszyscy popadali jak muchy. Pewnie razem z Serum opijają powrót kota marnotrawnego:D Serum:) jeszcze raz chcę Ci powiedzieć że bardzo się cieszę że wrócił. Powiedz tylko jak jego problemy z siusianiem i lepiej nie zakładaj mu już cewnika bo znowu ucieknie gdzie pieprz rośnie:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babolki 👄 sorki, ale nie mam za bardzo weny, żeby odpisywać konkretnie każdej z osobna, ale staram się czytać to co piszecie i oczywiscie ściskam i tulę wszystkie razem i każdą z osobna 👄👄👄 jak wrócę do domu to się poprawię :) Serum :) ja myślę, ze ten Twój pupil wrócił w nagrodę za przygarnięcie maleństwa :) Mama :) sprzedać pałacyk?????? kurnia, toż to może być żyła złota !!!!! mój M marzy o takim miejscu, zeby zrobić dom weselny !!!!! .... a u mnie? ...... spostrzeżenia z Mazur - jeszcze nie widziałam takiego nagromadzenia bocianów i krów !!!!! i to bez śmiechu !!!!! bociany łażą po łakach, a gniazda są co krok. A krowy ? W moich regionach można je oczywiscie spotkać, ale tu są całe stada i to na wielu łąkach. No ale tu podobno jest najwiecej mleczarni :) I jeszcze jedno ..... fakt, miałam latać (choć wcale tego nie pisałam, tylko Wy same o tym pisałyście :P ) ale niestety nici z tego ..... a szkoda, bo to miał być lot nad Mazurami nie paralotnią, ale jakimś małym samolocikiem. Niestety okazało się, że najbliższy wolny termin jest dopiero po naszym wyjeździe :( Za to na fotce jestem faktycznie na tym pomoście - focia to dzieło oczywiscie mojego M :) Dla odmiany za to pływaliśmy dziś żaglówką :) było fajnie, pierwsza lekcja żeglowania:classic_cool: tylko, że se dekolda ździebko przyjarałam ...... nawet bardziej niż ździebko 😭 papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapap ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko i córko!!! Dzięki Majka że wpadłaś chociaż na chwilkę, bo reszta pcha pasztety w te swoje tłuste dupy i tak jest tym zajęta, że nie ma czasu kliknąć :p Baw się dobrze kochana i opalaj swoje walory bo do końca lata już bliżej niż dalej niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA - gratuluje celności :D A ja tak na chwilkę buziolecję wam śle bo mam gosci :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tłuściochy:p Do2do:) dobrze że chociaż Ty zgasiłaś po mnie światło i zamknęłaś drzwi:D No to ja dzisiaj otwieram ten nasz klub kwadransowych grubasów :D:D:D Kawę polewam \_/> > (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachoneczki 🌼 TIJU moje ukłony ze zmieniłas stronke 🌼 ja dalej bawie sie w malarza Wczoraj zrobiłam zakup wygodnych bucików na wesele i bluzie na poprawiny sobie zakupiłam MAJECZKO TY KOCHANA ODPOCZYWAJ I dla wszystkich niepszoncych i piszoncych 👄👄 SERUM to super ze kotek wrucił 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) jak Cię zobaczyłam na nk to od razu wiedziałam że skrobniesz cos do mnie, żeby mi smutno nie było. Dzięki Ci kochana😘 Widać że tylko Ty i ja na urlopie nie jesteśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SZLAK........................... TAK SIE NAPISAŁAM I CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ POPRAWNOSĆ PISOWNI I MI WSZYSTKO WJEBAŁO !!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki👄 Z powodu osamotnienia w pracy (mam nadzieję że za godzine -dwie wróci m to postaram się zajrzeć ,bo teraz siedzę sama i ciągle coś. A właściwie to nie sama ,bo w fotelu obok śpi mój kot "marnotrawny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) TIJA❤️MYCHA❤️ witam Was moje kochane👄 Ja własnie siedzę w nalesnikach bo moje dziecie sobie dzisiaj na obiadek zamówiło hihihi:)więc wolę teraz natrzaskac i miec z głowy zwłaszcza że w kuchni mam teraz cień :D A i kupiłam to na komary i wiecie że rano 6 truposzów było :D i nocka przespana :) no powiedzmy :) bo troche z chłopinka dyskutowałam :D Buziolecje 👄 uciekam nalesniora przewalić na drugą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty go Serum na te zabiegi więcej nie wysyłaj bo znowu nawieje. CEWNIKOM MÓWIMY NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA.........masz moje słowo że na" razie "cewnikowaniu mówimy NIE.......wczoraj jak wyszedł wieczorem na ogród to oczywiscie poszłam za nim ,bo mam go obserwować czy siusia i SIUSIAŁ wiec jest nadzieja że organizm sobie poradził ,ale zawsze jest ryzyko nawrotu,a wtedy on naprawde cierpi ,bo nerki przestaja pracować i dochodzi do mocznicy. I ciągle śpi jak by miał do nadrobienia te 11-ście dni,a moze po prostu teraz musi sie zregenerować ,bo niestety naprawdę duzo schudł ok 1,5 kg a ważył 4 kg. No wrócił mój padalec to bedę wolniejsza .....moze jakiś obiad przygotoeać?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znikam, bo muj Tuś po żelazie wcale nie chce spać, wiec nie mam czasu nawet pierdnąc, nie mówiąc już o pchaniu paszetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) z tymi pasztetami to do mnie pijesz?????:D:D:D Bidny ten nasz Tusiek i Ty też w kość dostajesz. Pamiętam jak się wkurzałam kiedy wszyscy mi powtarzali " że to wszystko minie, tylko trochę cierpliwości" ale muszę przyznać że mieli rację:) Serum:) a jak marnotrawny na nowego lokatora zareagował??? fochów nie strzelał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja mam dzisiaj dietetyczny obiad, mianowicie warzywa na patelnię, a ściślej mówiąc placki z cukini:p zażrę się jak prosię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA........."marnotrawny " nie widział małego lokatora ,bo jak juz kiedyś chyba pisałam mój syn postanowił sie usamodzielnić i zamieszkał osobno 10 m od" mamy" na naszym dawniejszym mieszkanku nad biurem......i zamieszkał oczywiście z towarzyszką życia,a ona ma wakacje więc od wczoraj jest u nich i ona sie nim rewelacyjnie zajmuje ,bo właściwie nie ma nic innego do roboty ,bo jak robie obiad to dla wszystkich i nawet wczoraj w akcie odwdzięczyn oprałam ich w mojej pralce....!!!! a moja druga latorośl jest od wtorku w Poznaniu wiec jak widzisz ta opieka jest mi na ręke ,bo na dodatek moja pracownica sie rozchorowała i jestem uziemniona w pracy ,a mały czarnuch nie wiem dlaczego nie odstępuje człowieka na krok ,no chyba że śpi.....jest bardzo absorbujący niczym Tusiek PIMACH❤️ Wiem ze ma teraz po schronisku tygodniowy okres kwarantanny,i nie powinien mieć zmienianego miejsca ,ani osoby opiekującej sie nim ,ale dodatkowe stresy dla marnotrawnego jak i dla malucha są jak naj mniej wskazane i trudno pogodzić jedno z drugim i jak to sie mówi trzeba zawsze wybierać lepsze zło....!!!! A po zatym żre jak opentana .....chyba puścił mi stres i mam parcie na żarcie.......pochłonełam już dwie bułki ze smalcem własnoręcznie wczoraj zrobionym i kawełak tarty z malinami,a jest dopiero 12,30 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pipoki!!! Do2do 👄 jestem i laptopik wzie,łam no i net też jest ale chciałam od tego wszystkiego odpocząć!!!! kocham was i tesknię i już jutro czas urlopu dobiegł do końca teraz mały i duży spi a ja powoli pakuje wszystko, no ale co dobre to sie kiedyś musi skończyć, choć naprawde już nawet wiecej nie chce , wszystko brudne a i wypoczełam i się na maxa opaliłam 11 dni i 11 dni słońca wiec suuuuuuuuuuuuuuper. Serum ty wiesz jak ja sie cieszę ze twój kociak wrócił! Lolka nic nie doszło( nawet nie wiesz jak mi smutno:(:(:( PozdrAWIAM WAS WSZYSTKIE I CAŁUJĘ ODEZWE SIE WE WTOREK BO W PONIEDZIAŁEK MAM JESZCZE WOLNE:) APAPPPAPPAPAPAPAPAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×