Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

widocznie na starość wszystko człowiekowi w dupie i nie tylko przeszkadza ,ale niestety starość nie radość -śmierć nie wesele wiem ,że kopiuję Majkę ,ale Wy młode dupy jesteście i cieszcie sie życiem i bierzcie z niego całymi garściami puki sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy wszystko będzie dobrze :) bo jak sie porządnie wkurwię to może mnie żółć zalać .......z powodu braku woreczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadstawiać kubki na zbożówkę :P wiem,wiem macie w D zbożówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...przyznaję się...ledwo Was znam, ale odrobinę tęsknica mnie bierze...niechże się która łaskawie odezwie!!! Cudnie???? Kicia???? Mafinka??? Serum??? (zdrówka życzę? Tija??? (daj se siana na chwilę z tymi kulkami...chyba, że chodzi o K.:):)) Majeczka??? Anyone???????????? Jeśli kogoś ominełam to przepraszam....Poprawię się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek😘 w weekend cudów się nie spodziewaj, ale obiecuję, że od poniedziałku znowu będzie goręcej. Co do kulek, to jakaś masakra:p ale na ten weekend po prostu odpuściłam, muszę kiedyś i ja odpocząć. Szczęśliwa:) słońce Ty moje ja mogę dla Ciebie zrobić kuleczki, ale na biżuterię gotową się nie piszę z braku czasu, jeśli chcesz to daj znać😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie[u nas] jakkolwiek nie zabrzmi, to głupi sielanka i pełna harmonia. Mam nadzieję, że tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody nareszcie przestał gorączkować i kaszleć....pewnie tylko na chwilę...mam nadzieję, że kiedy się z którąś babą zsynchronizuję w temacie jakimkolwiek::):):):):) CUDNIE!!!!!! chłolero....chociaż Ty!!!! w końcu my obie z obczyzny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija.....cud, miód i malina...czyli z K łoki....gratuluję i pozdrawiam:):):):D:D:D:D:D:D Baw się dobrze moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra...moje duże kochanie już śpi, małe kochanie już dawno śpi:)::):) A mnie trochę wieczornej fajeczki brak ....ale paczka pusta... Tija...kopsnij szluga...:(:):):):::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek- ależ masz ENERGII!!! :P Tą pozytywną zawsze z nami się dziel!!! Ja rzeczywiście byłam na rodzinnej imprezie- teraz piję z wami CZARNĄ, gorącą kawkę - zapraszam (_)> Tija - wiara czyni cuda! Pa zwariowane baby! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tu weekendy zawsze tak wyglądają :D do tej pory, to tylko ja pisywałam ale widzę, że mam wsparcie :) A my wczoraj pobiesiadowaliśmy. W gronie bliskich znajomych, posiedzieliśmy przy dobrym żarciu i paru flaszkach wódki. Chyba po 0,5 na głowę wyszło :O Dobrze, że była jedna kierowca, to nas do domu odwiozła, bo byłoby kiepsko :P Na szczęście ukr wódka ma to do siebie, że nie wywołuje kaca. No czasem najwyżej wywróci człowieka na drugą stronę :P W nocy mnie trochę suszyło i czosnek mi bokiem wychodził, ale teraz już ok. Kotek ciągle z nami jest. Nie wiem jak to będzie. Nie widzę chętnych na niego :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się melduję i piję prawdziwą ,najprawdziwszą kawusię:D a co tam najwyżej szlak mnie trafi .... Dziadek Jacek....dziękuję za życzenia zdrowia 👄 CUDNIE.... ja też już bliżej 50-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum !!!!! Jakie "bliżej 50" !!!!! Ty tylko o rok starsza jesteś ode mnie :) Mówi się "po 40" :P I my nie stare a jedynie dojrzałe kobiety jesteśmy :P No a dojrzałym kobietom wiagra nie potrzebna, jeśli już to tym, co z nimi są :P Cudnie :) to my takiej bliżej siebie wiekowo chyba :) Witaj w klubie :) Znaczy- na tym forum święta trójca 40tek jest : Serum, Ty i ja :) Reszta to małolaty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 👄 uważaj z tą kawusią !!! Rozumiem zapotrzebowanie, ale mimo wszystko ..... Cappucinko moze jakieś lepiej? Kicia :) jak ja Ci zazdroszczę tego picia :( sama bym się chętnie urąbała, bo deprecha nie odpuszcza, a może nawet rośnie 😭 No ale do lustra nie potrafię, a póki co towarzystwa do takiego smętnego picia znaleźć nie mogę :( Dziadek :) co z tym przyatakowaniem stronki wyszło? czemu przestałaś? Tak niewiele brakowało. Jakby co to stronki przeskakują co 30 wpisów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to już było, ale ..... Niektóre teksty nieco tendencyjne są ;) 1. Człowiek mądrzeje z wiekiem. Zwykle jest to wieko od trumny. 2. Szalona dziewczyna staje się szaloną żoną, później szaloną gospodynią a na końcu starą wariatką.. 3. Według ostatnich sondaży 40 % polskich nastolatków optymistycznie patrzy w przyszłość. Pozostałe 60 % nie ma pieniędzy na narkotyki. 4. Budzi się we mnie zwierzę., Obawiam się jednak, że to leniwiec. 5. Nie pij, gdy prowadzisz - Za dużo się rozlewa... 6. Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, a raz prezerwatywa... 7. Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham wypić! 8. - Sąsiedzie, czemu pańska żona tak w nocy płakała? Czyżby pan się z nią źle obszedł? - Wręcz przeciwnie, obszedłem się bez niej!... 9. Czerwone wino jest dobre dla zdrowia, a zdrowie jest potrzebne, żeby pić wódkę. 10. Ile razy znajdę klucz do sukcesu, to zawsze znajdzie się jakiś dupek, co zmieni zamek! 11. - Jak się nazywa najpopularniejsza piracka broń? - Kopia 12. - Tato, ty masz taki brzuch od piwa?! - Nie, synku, dla piwa. 13. Spodnie są ważniejsze od żony. Istnieje wiele miejsc, do których można iść bez żony i niewiele, dokąd można iść bez spodni... 14. Nie ma co, płakać nad rozlanym mlekiem,.. toż to nie piwo. 15. Ja to mam takiego pecha, że nawet jak mi kamień z serca spadnie, to trafia mnie w stopę... 16. Stara ludowa prawda; - Wyślij głupka po flaszkę, to przyniesie jedną. 17. Kobieta w ramach równouprawnienia może robić, co zechce. - Byle było smaczne. 18. Kumpel do kumpla: - Co studiujesz? - Filozofię. - A gdzie po tym można pracować? - Wszędzie! Na budowie, w supermarkecie, w Mc Donaldzie... 19. Psycholog zbadał pacjenta: - Muszę pana zmartwić, Pan nie ma kompleksów. Pan rzeczywiście jest głupi. 20. Jak podaje BBC, w jednym z domów na przedmieściach Londynu zarwało się piętrowe łóżko. Siedemnastu Polaków odniosło niegroźne obrażenia. 21. - Kto tam? - Lotny patrol katechetyczny do walki z ateizmem! - Nie wierzę!... - My właśnie w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, dosc tego dobrego, trzeba popracować :P Niestety w tym roku w pracy niedziela mi przypadła. Dzieciaki "Opowieści z Narnii" oglądają, a ja spadam do papierów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×