Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej kobietki czy ostatnio nic dziwnego nie zaówazyłyscie na naszym topiku ja naprzykład w sobote nie mogłam sie zalogowac KICIAKOCIA ja też mam dosc weekendu nie mogę dojsć do siebie a w sobote szykuje sie następna iprezka Biesiada 11 LISTOPADA robiłyśmy impreze dla Strażaków bo dostali z Gminy autko i jedzenia na 60 osób trzeba im było na gotować to chyba przejdzie do histori tak sie wybawiłam za wszystkie czasy A w sobote idę jako gosc siedze za stolem i sie bawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście się z rańca rozhulały :) ale co fakt to fakt - kafe ostatnio psikusy robi. No ale nie udawajcie, ze przez cały dzień nie można było nic napisać !!! Tija :) skoro sama potrzebowałaś odpoczynku i dystansu to podjęłaś własciwą decyzję wyprawiając lubego. I nie pytaj nikogo, czy zrobiłas dobrze, bo tego nikt nie wie lepiej od Ciebie ! Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze on tak sie za Togą i dziećmi stęskni, że wróci jak pokorne cielę :P Oko mojej Olci doszło do normy. Faktycznie musiala uczulić się na tą neomycynę. Ale juz jest dobrze. Wreszcie poszła dziś do szkoły, bo już z nudów po ścianach chodziła. Myszko :) działaczka- imprezowiczka się z ciebie zrobila :) no i masz kondycję kobieto :) Kicia :) to masz niezly ubaw z tymi tłumaczeniami :) A co z kociakiem? Niańczysz, czy znaleźli sie jacyś dobrzy ludzie? Mafinko :) tradycyjne hop hop !!!!! Do2do a tak poza tym to co słychać? :) Serum :) jak samopoczucie? wiesz już kiedy mozesz mieć tą operację? Szczęśliwa :) jak dietka? Ile znowu ubyło ? Ja jednak sie na białkową nie skuszę. Po wiosennej turze nie mogę na biały ser i jogurty naturalne patrzeć :P Chyba do dietetyczki się wybiorę, żeby mi jakieś konkretne żarcie powymyślała, bo to co sobie sama dobieram nie koniecznie jest związane z dietą odchudzającą :P Doniu :) jak Maluszek? Radzicie sobie z kolkami? Takie są niestety uroki karmienia butelkowego :( Cudnie :) a gdzie Ty pracujesz, ze tak od ranca śleczysz nad papierami? (o ile dobrze zapamiętałam :P ) Dziadek :) a ile ma ten Twój oprawca? :) I jest jeden, czy jakaś większa ilość? :) Ja mialam dzieciaki praktycznie rok po roku (15,5 miesiąca odstępu) i przez ok. 3 lata nie przespałam normalnie żadnej nocy :O Jeszcze teraz jak sobie przypomnę to tamto zmęczenie i ten sam piasek pod oczami czuję :P A mnie cos zaczyna w boku dziwnie łupać :O Mam nadzieję, ze to nie będzie atak rwy kulszowej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek siedzi z wnukiem na łące przy zachodzie słońca, w końcu dziadek mówi do wnuka: - Jak dobrze, wnuczku, że potrafisz tak docenić zachód słońca. - Nie, dziadku, to nasza szkoła się pali. Kiedy na teściową patrzymy z przymrużeniem oka? Odp.: - Gdy do niej celujemy... Mąż długo nie wraca do domu. Żona bardzo się niepokoi. - Może sobie jakąś babę znalazł? - mówi do sąsiadki. - Ty zaraz myślisz o najgorszym - uspokaja ją sąsiadka. - Może po prostu wpadł pod samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie psiapsiułką z samego rana i oczywiscie kawunie polewam J a tej nocy mało co spałam jestem padnięta lece na ryj a musze jechać na zakupy jak mi sie nie chce Bardzy ładny dzień sie zapowiada jak na połowe listopada to cudowny czas Moje dziecko juz poszło do szkoły a raczej do kościoła na poranną msze a drugi jeszcze śpi zaraz musze budzić KAWUNIA JAK KTO LUBI PARZONA Z MLECZKIEM LUB BEZ (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myszeczko:) dzięki za poranną kawkę😘 Dziewczynki, ja dzisiaj idę zapisać się na fitness i umówić się do fryzjera. Muszę troszkę zawalczyć o siebie, bo na razie czuję się jak bym się nie czuła:p Cały czas brakuje mi energii i woli do zawalczenia o siebie, ale doszłam do wniosku, że sama muszę tą energię w sobie wzniecić, a wtedy, to już potoczy się lawinowo i tylko patrzeć kiedy znowu schudnę 25kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zimne fusy jakieś jeszcze się załapię? :) Tija :) popieram!!!!! I jeszcze głębokie dekolty polecam :) w połączeniu z czaderskimi kolczykami i wisiorem ( te przecież nigdy nie mają napisane "rozmiar XS" :P ) skutecznie odwrócą uwagę od dodatkowych kilosików :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane :) U mnie nic ciekawego :O więc nie bardzo co klikać jest :o dupa jak była tak jest gruba :o w lotka tez nie wygrałam :( święta tuż , tuż i bieganina się zaczyna :( i tyle :( TIJA- o ja tez POPIERAMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!! cholera mój karnet na siłke leży i patrzy na mnie może go dzisiaj chwycę :) bo mnie zmobilizowałaś ❤️ MAJKA- Super że już lepiej z córą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że: Fryzjer umówiony na piątek Zaraz idę po sąsiadkę i idziemy dokonać zapisu na siłownie właśnie maseczka poprawia wygląd mojego dekoltu i twarzy;) na śniadanie zjadłam serek wiejski i pomidora własnego chowu. Z tym pomidorem to cała historia, bo jak byli u mnie rodzice w czasie powodzi, to mam usuwała mi starego, ogromnego kaktusa i wsadziła odnóżkę, nie przewidziała tylko że razem z odnóżką posiała pomidora i dzisiaj miałam pierwszego do zjedzenia:D na krzaczku wisi jeszcze 7 sztuk. Idę zmyć gębę i ułożyć włosy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- to ja trzymam kciukasy :D by wszystko udało sie super tak jak zaplanowałaś :D BRAWO ❤️ a pomidorka ZAZDROSZCZĘ :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzy mi się urlop wychowawczy...:( jak ja zazdroszczę tym, które mogą sobie na to pozwolić (osobiście twierdzę, że powrót do pracy jest cholernie przereklamowany) Niby już 2,5 miesiąca mi leci, ale nadal nie mogę dojść do siebie:(:(:(:(:(:( Oprawca? Niby jeden, ale zaczyna mi się przy nim dwoić w oczach, albo i troić, więc nie wiem już sama:-P 10 miechów już ci on ma:D Zapomniałam się przywitać i pozdrowić, więc pozdrawiam i żegnam:) idę cholera spaćććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek:D mój młody też miał swój okres chwały :p zapytaj dziewczyn, nie raz ryczałam im z przemęczenia, ale wszystko mija. U nas do dzisiaj przespana cała noc to rzadkość, ale jest już dużo lepiej. Nie martw się u Was za 2 lata też będzie dobrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ja jestem szcześliwa że ten rozdział w życiu zakończyłam ale też łatwo nie było Starszy mój synek to tak dawał w nocy koncerty że chyba powinnien zostac tenorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Myszeczko😘 Daj tej kawy, bom nie dospała sie dzisiaj. Oj jak wspomnę te noce, te pierwsze 1,5 roku to gęsiej skórki dostaję na myśl o powiększaniu rodziny:o a wszystko przez te cholerne zęby. Kurcze, jak to jest że rodzimy się bez zębów, umieramy bez zębów, a w ciągu życia nie jeden raz dają nam popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia- to pogoda nas dołuje... trochę:( Ty masz czerwone kozaki a ja kupiłam sobie ciemny popiel, długie do kolan na szpilko- słupku. :D Jak patrzę na swoje nogi w nich to zaraz humorek się poprawia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski Wyszłam dzisiaj ze szpitala .....jestem juz po wszystkim Jeszcze słaba ,ale już z perspektywą ,że nie będę mieć ataków. Chirurg który mnie operował to mąż mojej bliskiej kuzynki (jej mama ,a mój ojciec to rodzeństwo) i dlatego puścił mnie tak szybko do domu,bo tak sie składa ,ze to ordynator ......uwierzył w mój rozsądek ,że nie będę sie forsować i wypuścił mnie dwa dni prędzej. Wychodowałam sobie 18 szt wielkości ziarnka pieprzu i 1 szt wielkości wiśni . Na wstępie mam 33 dni zwolnienia lekarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja was mocno cmokam 👄 i nie poklikam bo mi łepetyna eksploduje zatok nie czuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :D gdzie jestescie TIJU oderwij sie troszku od pracy KICIA jak zwykle zacharowana Majka to zawsze nocki łapie w pracy a w dzien gania po sklepach :D MAFINKA 👄 DO2DO 👄 DONIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM :):):):) to ładna miałaś chodowle gorace buziaki i uważaj na siebie :D Teraz tylko łóżeczko a wszyscy niech koło Ciebie chodzą na paluszkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum- i po bólu :P... zuch BABA z ciebie :classic_cool: Ale pamiętaj teraz dieta- pieczywo wprawdzie pszenne ale- w małych ilościach :P Tylko szkoda, że tak wcześnie wyszłaś ze szpitala- efekt byłby lepszy! Ja mam takie doświadczenie po operacji wyrostka! Nie forsuj się- odpoczywaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM na gratuluję!!! :D ale żeś się szybko uwinęła, ja w ogóle przegapiłam fakt, że idziesz do szpitala ;) pamiętałam, że dostałaś zastrzyki, ale żeby tak od razu :P trzymaj się, a najmocniej trzymaj się diety :D zdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka:) kawka już stygnie \_/> Serum:) gratuluję dorodnych kamieni, a teraz dużo wypoczywaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi tu sobie człowiek, niczego nieświadomy, a tu przyjdzie taka banda i złoży zamówienia pod osłoną nocy, aż się rzygać chce:p nie to żebym narzekała na robotę, ale czemu zawsze psują mi weekend? Mieliśmy już plany, a tu dupa wyszła, bo robota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka pyszna \_/> z mleczkiem i słodzikiem :D Tija, nie narzekaj bo... będzie mamona a "Pecunia non olet " :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×