Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

KICIA ,gdzie się podziałaś ? kawę zostawiłaś i dałaś dyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry :O mam ostatnio długi dzień roboczy. Rano na 9.00 jadę na drugi koniec miasta. Gdyby nie metro, to nie wiem jakbym dojechała. Ale przebywanie rano w metrze... :O nie wiem czy jesteście sobie w stanie wyobrazić, że jedna linia przewozi w ciągu dnia 800 tys ludzi. To tyle, co ludność Krakowa. A to tylko jedna linia :P czasem dobija mnie to miasto. A potem, znowu na zajęcia i tak do 20.30. Zanim dojadę, wyjdę z psem (coś nie widzę chętnych na nią :( a ja NAPRAWDĘ nie mogę jej zostawić), jeszcze jakiś tel.. i jest już koniec dnia 💤 idę spać, bo jutro znowu wstaję o 6.00, a u mnie już 22.30 Nasza niania złamała rękę i nie przyjedzie do Kraka, do kotów :( R kombinuje jak się wyrwać choćby na tydzień. Zobaczymy... ja od 08.03 mam 4 dni wolnego :D bo tu dzień kobiet jest wolny, a że to czw, to i piątek jest wolny ;) chciałabym, że przyjechał wtedy. Zobaczymy. SERUM ja od tygodnia czy dwóch mam dla ciebie wiadomość, a nie mam kiedy ci jej przekazać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się tak dla przyzwoitości :P No i niech i ja mam swój wkład w nową stronkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lecę już do stołu z dzbankiem kawy🌻 Mleko też się znajdzie, ale cukier to już we własnym zakresie;) proszę. A tak w ogóle to wywaliłam bestie 4nożne na toaletę, więc DZIEŃ DOBRY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Prosze o kawke jestem dzis padnieta nie mogłam spac w nocy i oczka mam bardzo malutkie Kawka mnie wzmocni napewno🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Kicia dawaj z tą wiadomością . Chyba przesilenie wiosenne idzie ,albo już jest ,bo jakoś dziwnie się czuję i to wcale nie jest fajne uczucie (jestem zmęczona i boli mnie szyja i mam wrażenie ,że wszystko jest do dupy i na dodatek znów zaczął się ruch i jest dużo pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) no nie mów, że do tej pory za 4nogami latasz :P Serum :) ja też przechodzę przesilenie. A zaczęło się .... hm... jakoś tak wiosną 2007 :P Kicia , nie wiem o co kaman, ale też powiem - dawaj z tą wiadomościa dla Serum :P Myszka :) ja taki nocny Marek jestem. A od kilku lat jeszcze bezsenność często mnie dopada. Dziś zasnęłam jakoś przed 4, a o 6 już wstawać musiałam :O Oczywiście wieczorem padnięta byłam, ale nie potrafie położyć sie spać zanim M do domu nie wróci. A jak już wróci to jeszcze troche siedzi z laptopem, mija północ i tak w kółko :O Czy jest która chętna do odszukania tabelki? Abs ????? Bo nie pamiętam ile ja tam miałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia to moze i bym wypiła tej kawy 🌼🌼🌼 Ale kto naleje do kubeczka jak Kicia uciekła sama musze sobie zrobic 🌼🌼 U mnie jest paskudnie pada i robi sie ponuro 🌼🌼 A ja jestem chora juz od 3 tygodni i tak sie mecze 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry, dzień dobry:D:D Własnie miałam pytać czy ktoś chce kawy?? Myszka🌻 kicia🌻 matko, jak Ty latasz:O:P Majka🌻 że do północy niby?:D:D:D:D w międzyczasie wlazłam kilka razy do domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam ,wstałam ,ale z bólem serca.........no cholera nie wiem co jest grane ?! już mnie szlak trafia z tym rannym spaniem .....dzisiaj do 8,00 :-O później bieg w szykowaniu się i tak na 8,30 jestem w pracy ,jeszcze dzisiaj to bez bólu ,bo m rano wstaje i otwiera ,a od jutra muszę osobiście ,bo jak już pisałam m śmiga na narty.....mam nadzieję ,że jak sobie zakoduję w łepetynie ,że muszę to wstanę......na młodego nie mogę liczyć ,bo on ma tak jak ja ,ale nie dlatego ,że śpi po tabsach tylko dlatego ,że siedzi do późna w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ❤️ życzenie spełnione, pisz zmianę u mnie jest zmiana, taka wymęczona , ale mam nadzieje że teraz coś się ruszy, NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72________66,7_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______58,5_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66 ABS_______37_______164______64________58______57_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum , 🌼ja mam wrażenie że ty ciągle pracujesz, sama się zmagasz z problemami a twój M ciągle gdzieś wypoczywa, może tylko mi sie tak wydaje, a co do ogrodu, to mój jest też duży, + ogródek gdzie rosną warzywa, i szklarnia, na razie tym się zajmuje teściowa, trochę to podupadł bo pracy jest bardzo dużo , ja dosadzam nowe krzewy , bo on jest jeszcze taki surowy, większość to trawa do koszenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS........poniekąd masz rację ,ale prawda jest taka ,ze ja nie bardzo chcę wyjeżdżać ,bo nie mam z kim tzn. m lubi narty i nasza umowa to jego wyjazd 2 x w sezonie zimowym ( mają swoją ekipę i tak sobie śmigają) a w tym roku pojawił się na horyzoncie jeszcze jeden pod koniec kwietnia do Norwegi na połowy wędkarskie i na tą przygodę życia czekał parę lat.......a co do mnie to jak pisałam po prostu nie mam z kim .....z córką kiedy mogę to jadę ,ale wolała bym ,aby ona i ja jeździły w swoim przedziale wiekowym .....nie powiem ,że jest źle ,ale ja raczej na imprezy w czasie wyjazdu nie chadzam ,a i nie lubię jak ona miał by iść sama,zawsze to inny kraj i obyczaj......moje koleżanki nie mają w zwyczaju jeździć bez towarzystwa swojej rodziny i tu sie sprawy komplikują ...... bo w moim wieku mają jeszcze dzieci na wychowaniu (nie każdy zakładał rodziny tak szybko jak ja i teraz mają dzieci w wieku szkolnym). Ale wierz mi nie chała bym robić tej roboty co m (czasem muszę ,ale dobrze ,że sporadycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS........poniekąd masz rację ,ale prawda jest taka ,ze ja nie bardzo chcę wyjeżdżać ,bo nie mam z kim tzn. m lubi narty i nasza umowa to jego wyjazd 2 x w sezonie zimowym ( mają swoją ekipę i tak sobie śmigają) a w tym roku pojawił się na horyzoncie jeszcze jeden pod koniec kwietnia do Norwegi na połowy wędkarskie i na tą przygodę życia czekał parę lat.......a co do mnie to jak pisałam po prostu nie mam z kim .....z córką kiedy mogę to jadę ,ale wolała bym ,aby ona i ja jeździły w swoim przedziale wiekowym .....nie powiem ,że jest źle ,ale ja raczej na imprezy w czasie wyjazdu nie chadzam ,a i nie lubię jak ona miał by iść sama,zawsze to inny kraj i obyczaj......moje koleżanki nie mają w zwyczaju jeździć bez towarzystwa swojej rodziny i tu sie sprawy komplikują ...... bo w moim wieku mają jeszcze dzieci na wychowaniu (nie każdy zakładał rodziny tak szybko jak ja i teraz mają dzieci w wieku szkolnym). Ale wierz mi nie chała bym robić tej roboty co m (czasem muszę ,ale dobrze ,że sporadycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koźwa, no co za jazda :O a mam wrażenie, że im więcej pracuję, tym mniej mam... wszystkiego. I czasu i kasy i siły... do dupy. Kto to wymyślił, że wszyscy muszą pracować? :P no nic. jeszcze jutro i nareszcie niedziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) A ja będę taka, że zmian żadnych nie zrobię :P Ale miło jest zobaczyć choćby to, że wreszcie wróciłam do wagi grudniowej :P Bo jakoś w grudniu ten wpis robiłam. No więc zabawa zaczyna się od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIADEK JACEK ty to jedna z rana kawke nalewasz 🌼🌼 U mnie tez słoneczko za oknem piękny dzin sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam przy sobocie w robocie Chciała bym dzisiaj jakieś kino odwiedzić ,dziewczyny wiecie na co warto sie wybrać ??? moze na czym godnym uwagi ostatnio byłyście ,bo ja nei mam pomysłu .....co prawda myślałąm o filmie Spadkobiercy ,ale chyba za późno pomyślałam ,bo u mnie już nawet w Bydgoszczy nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje drogie 🌼🌼 DZIADEK JACEK teraz bym zjadła takie pyszne ciacho ale sobie obiecałam ze przez miesiac nic slodkiego nie zjem narazie mi sie to udaje Nie jestem strasznym łasuchem ale czasam,i lubie sobie zjesc sezamki co uwielbiam je 🌼🌼🌼 widac ze mamy sobote brak naszych psiapsiułek na topiku 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Pomyte ? :P No sobota , sobota. U mnie też piękna i słoneczna była, choć nad ranem -5 st. było. Aż szkoda, że pracowałam, bo pewnikiem zapoczątkowałabym sezon ogrodowego suszenia ubrań ;) A jak wróciłam, pozałatwialam załatwianki różne to i słońce zaczęło sie chować. Do myjni bezdotykowej 3 podejścia mialam - ciągle kolejka na kilka aut byla. Wreszcie za 3 razem, przed 18, ustawiłam sie grzecznie na końcu ogonka i odstalam swoje. Jak odjeżdżalam ciągle kolejka była. Nie pamiętam tam podobnego tłoku,a pewnie tak od rana było. Wiosna ... nieuchronnie wiosna nadchodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , ciekawostka :O Mam koleżankę - jest minimalnie ode mnie wyzsza, waży 54 kg, nosi ubrania o 1-2 rozmiary mniejsze i wygląda super!!! Ostatnio mierzyłysmy się ... miarką budowlaną :P. Okazało sie , ze w biodrach i udzie mamy po tyle samo cm !!! Bylam w szoku, bo jak na nią patrzę to widzę laskę, a jak patrzę na siebie w lustrze to widzę ... no zwały tłuszczu widzę 😭 Dlaczego ?????? 😭 Myszka :) ja też powiedzialam tymczasowe NIE słodyczom ! Tylko w urodziny mamy zrobiłam wyjątek i pożarłam kilka kawałeczków, maluśkich :P Ale tam poza tym od przeszło tygodnia nic a nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajecie? 🌻🌻🌻 Kawa już na stole:D Majeczko🌻 a to niestety norma co opisujesz...jak sobie człowiek zaprojektuje, że jest gruby i pasztetowy to nic a nic go nie przekona, że źle postrzega rzeczywistość, a nawet i lustra kłamią:P Serum🌻 100 lat nie byłam w kinie, ale obejrzałam "Różę"....naprawdę dla ludzi o mocnych nerwach...nie przesadzę, jeśli powiem, że można doznać wstrząsu:O Kicia🌻 zacznij wagarować! wykończysz się i jaki to ma sens??? Myszka🌻 Mycha🌻 Mafinka🌻 Tija🌻 Donia🌻 Mama🌻 ABS🌻 Cudnie🌻 Do2do🌻 Jeszcze ktoś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×