Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dzieńdoberek 👄 może... kawki?!? :D miłego dnia kochane babole, ja mam dzisiaj dłuuugi i ciężki dzień, więc nie wiem czy dam radę coś skrobnąć, ale i tak was kocham ❤️ TIJA!!! MAFINKA!!! SERUM!!!! pisać!! pisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ..........tzn .nie wiem czy dam radę coś napisać i też was ❤️ pączki zaliczone w ilości 3 szt :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki kochane❤️ ja dziś od rana herbatka częstuje ostatnio rano kawy nie pije, tylko po południu albo wcale , ale herbatki sobie nie odmówię:), a co do pączków to 2 szt, i na tym koniec, u mnie nadal pada z przerwami , ale zaspy się robią dobrze ze dziś piątek, a może jutro z dzieciakami na sanki się wybierzemy ja nasypie białego puchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze o północy sypał śnieg, a rano +4. No więc jak łatwo się domyśleć zrobiło się lodowisko :O Jest paskudnie , bleeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żeśta się rozpisały, że ja nie mogę :P no, a ja zrobiłam parę baaardzo pożytecznych rzeczy, więc mogę już iść pod prysznic i spać. 💤 bo jutro też maraton, zakończony imprezą ;) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHYBA ZA CICHO WOŁAM :D zawołać jeszcze raz?? POBUDKA!!!!!! 👄 kawa na stole :P !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysta do kawy??? :O no jak chcesz :P ja tam do kawy wolę koniak albo czarny ryski balzam, poezja a teraz to marzę o piwku, o rany... poszalało się wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%ABgas_Melnais_balzams Rgas Melnais balzams tradycyjny łotewski likier ziołowy o zawartości alkoholu 45% wytwarzany w oparciu o kilkudziesiąt składników roślinnych. Napój w czystej postaci ma czarną barwę oraz gorzki ziołowy smak z delikatną słodkawą nutą. Balsam jest sprzedawany w ceramicznych butelkach, które chronią zawartość przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą. Czarny Balsam można spożywać w czystej postaci, ale także jako dodatek do Schnappsa, akwawity, wódki, kawy, herbaty, czy innych napojów... Czarny Balsam pijali lub pijają Charles de Gaulle, brytyjska królowa Elżbieta II oraz kolejni przywódcy na Kremlu... Receptura balsamu nie jest publicznie znana. Wśród 24 składników znajdują się najprawdopodobniej: kwiat lipy, pączki brzozowe, miód, arnika górska, korzeń kozłka lekarskiego, mięta pieprzowa, piołun, kłączę tataraku, jagody, maliny, kora dębu, skórka pomarańczowa, imbir, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, czy nawet balsam peruwiański. Od samego początku, Ryski Czarny Balsam wytwarzany jest i przez 32 dni przechowywany w dębowych beczkach, a następnie w buteleczkach z pierwszej w Rydze fabryki ceramiki. Specyficzny słodko-kwaśny smak jest wywoływany z jednej strony przez palony cukier, z drugiej zaś przez dębowe beczki właśnie.... Uważa się, że Czarny Balsam, jako likier ziołowy, może mieć zastosowanie w leczeniu dolegliwości układu trawiennego. Według niektórych źródeł, ma on pomagać również na przeziębienie, bóle zębów i głowy, odmrożenia, różyczkę, ukąszenia, zwichnięcia, czy nawet złamania kończyn.... :) polecam :) mogę wam przywieźć, kto zamawia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o literka jedna nie weszła :( Rigas Melnais balzams tylko tam jest długie "i" , a pisze się to z poziomą kreseczką, ale niestety kafe nie zna takich literek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się zamelduję .........Kicia ja nie trawię nic co jest na ziołach jest bleeee czasem ,ale sporadycznie jak mnie boli żołądek to sobie ze dwie łyżki orzechówki zaaplikuję ,ale jest jeszcze coś co mam w barku Absinth 66 i jest koloru zielonego http://pl.wikipedia.org/wiki/Absynt ja mam w takiej butelce ,przywieziony z Holandii jest zbawienny dla osób na kacu http://www.google.pl/search?q=Absinth+66&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=xbxAT5koh92yBuGasMkE&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=606 ale tego nie wolno dużo pić nawet nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak z balzamem ;) jak przesadzisz, to normalnie pikawa lata jak szalona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kim ja się zadaję ... pijaczki, alkoholoiczki :P Zasypiają z alkoholem w ustach, budzą się alkoholem w kawie, kaca zapijają procentami :P Jesooooooo :P A u mnie nieciekawa sytuacja:( Teściwa ma niewyleczalnego już raka. Otrzewna, jelita. Chemie nie pomogły, ze szpitala kazali zabierać, teraz tylko opieka pozostaje. Za dużo przerzutów. Od kilku dni cały czas ktoś z nią jest, bo praktycznie nie wstaje z łóżka. Podawanie wszystkiego, pampersy, mycie, te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nałóg rzecz święta:D:D:D Zwyczajowo nie pijam do kawy żadnego alku, czyściochy nie znoszę, ale jak mam do wyboru koniaki, whiskey i inne burbony to wybieram ze łzami w oczach:P czystą! Majeczko🌻 abstynentka się odezwała:D:D:D a te nalewki? naleweczki??? Tija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo Cię znielubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam bardzo !!! Przyjemność picia nalewek to sprawa odległego rzędu, tak zupełnie niezamierzenie :P Piję je przede wszystkim dla zdrowotnosci i spokojnosci :P A co ? lepiej żebym się antybiotykami albo tabsami na sen truła? :P Ale podobnie jak Dziadek - jak już mam się męczyć :P to poza żurawinową finlandią wybieram czystą :) Kicia :) bo Ty dziecko ostatnimi czasy zdecydowanie za mało piszesz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chętnie kawki napije(_)>, witam robaczki❤️ u mnie śnieg był a teraz go w ogóle nie ma:P, ale to dobrze może w końcu wiosna przyjdzie, mam +5 stopni a co do trunków to ja wino-pitna jestem i może troszeczkę likierków, ale wódka i mocniejsze trunki jak dla mnie mogą nie istnieć, a wino przede wszystkim czerwone i wytrawne, ale ostatnio popijam tez białe bo jest lżejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też wstałam;) ......jakieś 4 godziny temu, właśnie zasiadam do pierwszej kawy:O Jak tam po weekendzie??? Kicia🌻 Majka ma rację...stanowczo za mało piszesz ostatnio:O Dogonię Cię w ilości postów i będzie wstyd:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko łapką macham i myślę o was ale chwilowo czasu brak na kliknie :( postaram się zmobilizować wieczorem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko łapką macham i myślę o was ale chwilowo czasu brak na kliknie :( postaram się zmobilizować wieczorem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko łapką macham i myślę o was ale chwilowo czasu brak na kliknie :( postaram się zmobilizować wieczorem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×