Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

jeszcze nie śpię, jak dla mnie to wielki wyjątek, ale nadal szukam piosenek, i przypomniało mi sie ze mój mąż lubi Bajm- Beate Kozidrak, no cóż lubi to lubi, wiec słucham jej piosenek:P, może coś w tym kierunku:O, dziewczyny pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim 🌼🌼 Kawka gorąca juz na stoliku Tak to jest w naszym zyciu ze gonimy cały czas ni emajac chwili dla siebie Ja ostatnio podchodze do roznych spraw na luzie Wczoraj pokonałysmy z kolezanka trase 6 km i tysiąc kalori spalonych Miałysmy trenera przy sobie ktory nam wytyczył trase w lesie Górki daja sie we znaki jeszcze musimy potrenowac ABS jak dla mnie to piosenki Jarockiej sa bardzo ładne i te akurat mi sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie moja waga drgneła oby tak dalej Juz myslałam ze nigdy nie ruszy z miejsca 🌼🌼 U mnie zapowiada sie ladna pogoda wiec trzeba rekawy zakasac i do pracy w ogrodzie a potem w domku 🌼🌼🌼 Zycze wszystkim milego i slonecznego weekendu 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼MYSZKA:D:D:D:D:D:D GRATULUJĘ i trzymam kciukasy za dalsze gubienie kilosków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzimy sie budzimy:) , kawa już wystygła, trzeba zaparzyć nową u mnie w weekend było ciepło i w miarę słonecznie, wiec można rzec że się "napowietrzyłam" , byliśmy w ZOO i ogrodzie botanicznym, byliśmy w bunkrze w II wojny, na ruinach zamku, wiec teraz te kilka dni mogę posiedzieć, dziś mój chłop ma imieniny , ale bez żadnych sensacji, wieczorem zrobiłam tort i rano go już jedliśmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budzimy sie budzimy:) , kawa już wystygła, trzeba zaparzyć nową u mnie w weekend było ciepło i w miarę słonecznie, wiec można rzec że się "napowietrzyłam" , byliśmy w ZOO i ogrodzie botanicznym, byliśmy w bunkrze w II wojny, na ruinach zamku, wiec teraz te kilka dni mogę posiedzieć, dziś mój chłop ma imieniny , ale bez żadnych sensacji, wieczorem zrobiłam tort i rano go już jedliśmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) ja też dołączam z kawką, ale chyba piję tylko z SERUM, bo bez mleka ;) ostatni tydzień przed długim weekendem. wczoraj moje kochanie pojechało do domu, dziś rano dojechał. Coraz trudniej nam się rozstawać, coraz gorzej znosimy rozłąkę :( trzeba kończyć z tym. Na razie jest dupa, nie mam domu dla psa, siedzi ona biedna na tymczasie 😭 tęsknię za nią. Rozmawiałam z R, wiem, że gdyby warunki były inne, to on nie robiłby problemu. Tylko ten zasrany akademik. Ale nie damy rady wynająć jeszcze jednego mieszkania. I tak koszty mamy straszne, mieszkanie w Krakowie, biuro w centrum Kijowa, stare kredyty, przejazdy... ech... a na dodatek nie mam komu kota zostawić :O zostało parę dni, a spraw tyle!! I chcę pojechać, i wiem, że to cała masa problemów. A pojadę do Polski, to mnie dopiero dopadną! Podatki, problemy rodzinne... rodzina tylko czeka, żeby się spotkać i pytać, pytać, prosić, żalić się, zwierzać, radzić, płakać... kuźwa... pogotowie psychologiczne :O :O :O a ja po prostu chcę wyjechać. Nie do jednej mamy, czy drugiej, nie do Pl, nie na UA, ale spi...ć gdzieś w przeciwnym kierunku. Namawiam R na "ostatnie szaleństwo" w życiu ;) chcę jeszcze raz pojechać do Europy autostopem :P on na razie jest przerażony pomysłem, ale ja wiem, że jeśli tego nie zrobię, to będę na starość nieszczęśliwa :( ale się rozgadałam od rana... :P miłego dnia słoneczka. MAFINKA i TIJA solo po lekcjach 😠 albo natychmiast zaczynacie pisać SERUM, DZIADEK prosimy o częstsze wizyty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam sie 🌼🌼 ja weekednd tez spedziłam aktywnie wczoraj z rana 5 km przez las az niagara była miedzy piersisami ale dałam rady 🌼🌼 Po połódniu byłam na meczu troszku bylo zadymy ale wygralismy a wieczorkiem kijki i trenig 🌼🌼 Powiem wam tak szczerze ze jak wieczore3m nie wyjde bo np. pada to jestem chora połkłam juz bakcyla dobrze mi to robi ani mi sie juz tak żrec nie chce tylko eoda odchodzi 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ... yyy... dzbry kawa z mlekiem, mleko z kawą, czarna, rozpuszczalna ... jak kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy to się tego solo wystraszyłyście, że sprułyście na cały dzień? :P to było tylko do TIJI i MAFINKI :P dzołchy, pisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawkę od rana, z mlekiem , no cóż ze nie zdrowe, ale białe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEEEEEEEŃ DOBRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY🌻 Myszka❤️ stara bida, dzieciaki, praca, małżoneczek mój ukochany;). Staram się nie narzekać;) i cieszyć każdą chwilą...pisałam już, że byłam ostatnio na rybach?????? I nawet złowiłam kilka SAMA:D:D:D:D Poszły nazad precz w otchłań, bo kilka psiekrwi wlazło na kij, a tu okres ochronny na nie:d, albo jeszcze inne okonie przy nadziei :D:D:D Co ja to chciałam jeszcze????? ABS🌻 ja też białą, wiem, że to siedlisko toksyn, ale dokąd mam mleko dotąd biala i już:O Kicia🌻 też taką pijam czasem, smak ma niepowtarzalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka🌻 dobrze, że wreszcie rozprawiałaś się z tą nieznosną, stronką;), co to ją męczyłyśmy tyle czasu:D WSTYD! Ja tam się wstydzę:classic_cool: Mafina i Tija!!!!! pisać bo w ryj;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już klasyka :P ja zamykam stronkę (chyba zacznę liczyć posty :P ) a MYSZKA otwiera ;) ❤️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki 🖐️Wiem ,że ostatnio was zaniedbuję ,ale sama też jestem zaniedbana ,bo od piątku chodzę jak nakręcona .........zachciało mi się malowania w biurach 😭 na dodatek jedno było mało używane i tam nigdy nie było gipsowane ( bo to trochę taki magazynek był) a teraz postanowiłam doprowadzić go do porządku więc jeszcze się robi ,ale dzisiaj kolor i koniec ,bo papierów coraz więcej ,a nie ma gdzie tego trzymać więc wstawiam tam cztery szafy i jest miejsce na segregatory.........tak że weekend miałam pracowity ,bo malowali biura które musiały być gotowe na poniedziałek więc trzeba było sprzątać . W niedzielę odsadziłam donice na tarasach i jest już kolorowo .........posadziłam nowe sadzonki truskawek w ogrodzie ,bo mróz wymroził te z zeszłego roku ,a były dopiero drugi rok więc świeżynki mi wymarzły przez te cholerne mrozy . Zmęczenie organizmu zaczyna mi dokuczać ,ale dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się witam i szybką kawkę chwytam :) u mnie też mały zpierdziel i na wszystko czasu bark :( ale tak to jest jak się własny biznes otwiera :o niebawem będę wpadać częściej :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tez sie melduje ale zaraz lece na kijki Forma musi byc 🌼🌼🌼 Dziś dostala telefoni 7 czerwca wyjezdzam wyjezdzam do Farancji do pracy tak dlugo czekalam na ta waidomosc 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×