Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

zzzzzarrrrazzzz ..... to JUŻ jest mistrzostwo świata !!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja morsko pozdrawiam 👄 i oznajmiam że pierdoła ze mnie bo laptopa piwskiem sobie zalałam wrrrrrrrrr i teraz na łasce chłopa jestem jak mi swojego odstąpi :( u mnie wieje ale wiac ma :) słonko jest piwko jest jednym słowem dupsko rośnie ;) całusy dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) sama tak wszystkich nauczyłaś :P Nie ma Ciebie - nie ma kawy ;) A skoro stawiasz kawę bez mleka to ja proponuję lekkie śniadanko albo drugie śniadanko - płatki na mleku, oczywiscie ciemne, a jak która lubi to jeszcze do tego otręby, suszona żurawina i morele. Musli własnej roboty - pierwsza klasa ! Milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DOBRY 🌼🌼 Ja kawunie polewam 🌼🌼 Teraz jestem obsługiwana przez moje dzieci Przed wczoraj pozlizłam sie na trawie i pękła mi kosc Jestem na 10 dni unieruchomiona Cos okropnego juz mam dosc lezenia w nocy nie mam spania 🌼🌼🌼 Kustykam o kulach Jakos to bedzie za miesiac musze wyzdrowiec 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA ŚCISKAM I TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE! ❤️ jak ty to zrobiłaś? no, ale dobrze, że nie złamana, to szybciej wrócisz do formy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka współczuję 🌻 Osobiście z jednej strony nie mialabym nic przeciwko temu, jakby tak ktoś kilka dni przy mnie poskakał :P ale z drugiej strony przymusowe unieruchomienie to raczej udręka niż radość. Szczególnie, ze od jakiegoś czasu bardzo aktywna jesteś i to Ci bardzo służy. No więc zdrówka życzę !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) rozumiem, ze Twoje ostatnie milczenie oznacza, ze mocno się Rysiaczkiem zajmujesz ;) I vice versa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pierwsza!!! Komu kawy komu??? Myszka🌻 współczuję serdecznie:O Wyobrażam sobie co osoba z Twoją energią i "wiercipieństwem";) przeżywa zakuta w chomąto i do tego o kulach:D Kicia🌻 co tam nowego w Krakowie? Majka🌻 matko kochana....przecież Ty babo masz za chwilę wakacje!!!!!!!!!!! Bierz się za te papiery, bo nie zdążysz na ostatnią konferencję:D:D:D ABS🌻 jak urlop? Serum🌻 żyjesz? Tija i Mafina tradycyjnie strzał w paszczę za nie manie ochoty na pisanie:D:D:D:D To może pomachajcie chociaż, bo mi głupoty ostatnio chodzą po głowie, że coś się Wam stało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) tak to jest .... Widocznie pod wpływem męża robię się miłośniczką sportów ekstremalnych :P I świadomość, ze i tak to muszę zrobić przed końcem czerwca jakoś mnie na chwilę obecną rozprasza :P Dziewuszki, jestem załamana :O Docierało do mnie, że jestem przekrzywiona (w sensie budowy ciała i psychiki :P), ale to już mnie całkowicie zdołowało:( Nie mieszczę się w żadnym wymiarze 😭 http://odchudzanie-zdrowe.pl/kalkulator-idealnych-wymiarow-kobiety.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Kobitki ja juz mam dośc tego lezenia zaniedlugo bede miala odlezyny 🌼🌼Troszku skakam o tych kulach juz mnie i rece bola i noga na której sie opieram a ta chora nozia to taka spócjnieta 🌼 Moi juz mi powiedzieli ze nie moga ze mna wytrzymac tak okropnie zrzedze🌼🌼 Ja poprostu poslizłam sie na trawie mokrej i noga poszła mi w bok ale to smieszne jest ze byłam w adidasach Trudno sie mówi nieszczescia chodza po ludziach Jakos to bedzie mam nadzieje 🌼🌼🌼🌼🌼 Buzki 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .. na chwilę z oka spuscić i już dziewczyny szaleją na forum :P Kobiety !!!! Opamiętajcie się !!!! Nie piszcie wszystkie na raz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowite !!! Za karę zamiast kawy dostaniecie drożdże do picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowite !!! Za karę zamiast kawy dostaniecie drożdże do picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niesamowite !!! Za karę zamiast kawy dostaniecie drożdże do picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem wiem !!!! to przez tę szatańską stronę 666 !!!!!!! Trzeba ją zmienić !!! Nie chce mi się liczyć postów, ale czuję, że już blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blisko, coraz blizej :) Ale to chyba nie jest jeszcze ostatni wpis na stronie, bo przecież ostatnie wpisy robi Kicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!!!! Wielkie soooorrrry 😍 ;) No dobra, na ostatniej stronie w przeważającej ilosci ja się produkowałam, ta strona należy do Tijki i Mafinki :) Dziewczyny - do dzieła !!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi kobieta do lekarza, cała w siniakach... Lekarz: - Co się pani stało? Kobieta: - Panie doktorze, już nie wiem co mam dalej robić. Za każdym razem, kiedy mój mąż przychodzi do domu pijany, bije mnie. Lekarz: - Hmm znam jeden absolutnie pewny i efektywny środek! W ... ... przyszłości, kiedy pani mąż przyjdzie pijany do domu, weźmie pani filiżankę herbaty rumiankowej i niech pani płucze gardło i płucze i płucze.... Dwa tygodnie później przychodzi ta sama kobieta do tegoż lekarza. Wygląda kwitnąco. Kobieta: - Panie doktorze, wspaniała rada! Za każdym razem, kiedy mój mąż wtacza się do mieszkania, ja płuczę gardło i on nic mi nie robi! Lekarz: - Widzi pani - po prostu: trzymać pysk zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobraaaa ... daję ostatnią szansę ! a jak nie to użyję mocniejszych argumentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapytuję, czy któraś śpiąca królewna ma ochotę na kawę? Tośmy same Majeczko🌻 pozostały na placu boju:D:D:D Ale to zapewne chwilowe;) Przeżywam obecne manię zbierania pokrzyw, bo te majowe najlepsze...Łapki trochę pieką, ale to zdrowy ból! Nawet pierwszą zupę uskuteczniłam już:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek 😍 Mam dziś focha i dolastego doła, więc poddam was męce mojego milczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć i tak wiem, że macie do dokładnie gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję i usprawiedliwiam że przez własną głupotę pozbawiłam się laptopa i na łasce moich chłopów jestem :( do domku dotarłam :) nochal swędzi jak przystało na alergika @ mnie właśnie nawiedza i wszytko do koła mnie w k u r w i a ale od jutra się odchudzam i basta :D i lać mnie po dupsku proszę jak bym się obżerała :p .do 19.05 nie ma bata 3 kg muszę zgubić :D:D:D ok uciekam do wanny , odezwę się jutro jak tylko do laptopa sie dopcham albo uruchomię mój stacjonarny komp :) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, że mnie nie ma ale... mojej matce ukradli samochód, babcia mi się kończy (parkinson + upadek i złamanie kości łonowej), w Krk tyle spraw... nie nadążam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×