Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Jeny !!!! to już ta godzina ????? Kto to widział, żeby tak późno chodzić spać :P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wstawać o tak nieludzkiej porze! 💤 my już po spacerze, zaraz wychodzę do roboty. No.. za godzinę :P chcę, żeby był już piątek 😭 jak przeżyję ten tydzień, to będzie cud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonka:) ta zmiana czasu jest upiorna... chodze jak jakis leniwiec... ledwie zywa... niech ktoras mi walnie to moze sie obudze... buziaki majka - jak ja Ci zazdroszcze tej wagi... u mnie 77,5 czyli prawie dwadziescia kilo wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonka:) ta zmiana czasu jest upiorna... chodze jak jakis leniwiec... ledwie zywa... niech ktoras mi walnie to moze sie obudze... buziaki majka - jak ja Ci zazdroszcze tej wagi... u mnie 77,5 czyli prawie dwadziescia kilo wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie sobie na FB zobaczyć, jak wygląda wiosna w Kijowie 😠 k..a, spadło ładnych parę cm śniegu, a teraz to topnieje. Ale syf. Ale Zamieć przez pół dnia była nietęga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje ciepła kawę z mlekiem specjalnie dla kici, jak pomyślę o śniegu gdy za oknem wszystko się zieleni i zaczyna kwitnąc to ciarki po plecach mi przechodzą, mam nadzieje że nie zobaczę w tym półroczu śniegu :P, kicia❤️ trzymaj sie cieplutko, pewnie wiosnę będziesz miała najpiękniejszą, choć długo oczekiwana, zawsze możesz zajrzeć do kraka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) Kicia !! Bidulko !!! Nie wiem, czy to może Cię pocieszyć, ale u nas od jutra też ma być o parę stopni zimniej, choć mam nadzieję, ze od śniegu jakoś się wymigamy :P Tymczasowo dziś słonecznie i wiosennie, więc biorę się za okna. Wreszcie :P Jakby która miala jakieś pranie to podrzucajcie, mogę wstawić parę pralek więcej:) wieczorkiem będzie do odebrania - słońcem wysuszone, nie prasowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha 👄 Kicia 👄 Abs 👄 Dziadek 👄 Do2do 👄 Lenie :P:P:P 👄 Myszka!!! Gdzie jest Myszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ślę buziaki bo mam dzisiaj dzień otwarty w kolejnym gimnazjum z młodym wczoraj tez byliśmy więc w trimiga sprzątam gotuję i takie tam :) no i jakoś tak wszystko w biegu i jeszcze zawsze robilam różne rzeczy do dekoracji dla siebie i dałam kilku koleżanką a u nich zobaczyły to inne i normalnie mi się zamówienia posypałay :D więc chyba pomyślę o założeniu bloga czy jakos tak bo mnie namawiają wszyscy :) ok uciekam dla Was 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa.. pisałam z godzinę czy dwie temu, ale Felek nadszedł, coś nadepnął i zamknął się internet. Może ESC? Nie wiem. Ale nie miałam siły pisać od nowa, a teraz nie pamiętam o czym pisałam. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa.. pisałam z godzinę czy dwie temu, ale Felek nadszedł, coś nadepnął i zamknął się internet. Może ESC? Nie wiem. Ale nie miałam siły pisać od nowa, a teraz nie pamiętam o czym pisałam. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ch... Możliwe, że Zuzanna pojedzie jednak do Polski. Może nawet do Niemiec. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko jestem 🌼 ale jestem tak zabiegana Robiłysmy ostatnio kiermasz Wielkanocny i nie było czasu na kompa siasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze raz podaje ciepłą kawę , bo u mnie leje ale za to wszystko się już zieleni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wlasnie pije kawke wiec jak ktos zainteresowany to polewam... ostatnio nawet patrzylam ile ma kalorii taka moja kawka i wyszlo mi ze jakies 70 kcal... nie tak zle... do2do - zdolna z Ciebie bestyjka to i zostalas doceniona... a bloga zaloz koniecznie... fajnie by bylo zobaczyc Twoje dziela... jak bysmy wiedzialy co potrafisz to moze i my bysmy cos chcialy ;) buziaczki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA!!!! 😭 no gdzie ty? :( robisz ty jeszcze w filcu? Może się nam Tija sfilcowała? :P MAFINKA!!! To samo! łeraju??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kiciu !!!!! Jesteś jak nie przymierzając topikowa Westa albo Hestia jak wolisz :P Tak tak, pilnuj naszego ogniska, pilnuj 👄 Do2do :) przyłączam się do słów Mychy 👄 Dziewuszki znikam, czas goni jak cholera :O I pomyśleć, że niedawno kończyły się moje wakacje, a już niebawem następne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem :D mam chwilkę luzu wolnego więc szybciorem klikam :D A więc bloga już mam :D tylko jeszcze nie opanowałam jak tam ustawić by foty z ceną mi się wstawiały :Oi to jakoś z FB mozna łączyć automatycznie no ale się troche w tym gubię :)od razu zaznaczam że to nic specjalnego nie jest :)ale jak któraś chętna to prosze bardzo puki co to na @ mogę podesłać :) tylko uprzedzam od że może w kompie być kolor przekłamany :) MYCHA MAJKA👄 aż się czerwona zrobiłam :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawkę chwytam :D u mnie lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i końca nie widać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×