Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej kobitki 🌼 Ja dzisiaj w szyciu siedziałam bo zamówionko duże mam :) zawsze kaska się przyda :) potem bylam z M w ikea dywan młodemu kupić i jak to zwykle bywa jeszcze kilka pierdułek się znalazło :) No i znów rowerek zaliczyłam :) powiem Wam że jakos mi to wlazło w nawyk i jak około 30 km nie zrobie to tak dziwnie no i zadyszki juz nie ma tyle że dupsko od siodełka czuję :D no i waga spada :) więc już 4 pary spodni ukochanych lnianych odstawiłam bo aż jak wiążałam je w pasie to się falbanka robiła :( i głupio wyglądało :( powiem wam że jakąś werwę mam ostatnio :) i chce mi się chudnąc w sumie jem normalnie tylko nie więcej niż 2 kromki pieczywa dziennie i ostani posiłek najpóźniej o 19 .00 no i słodycze tylko w niedzielę :) i jakoś leci :) MAJKA- pieknie opisałaś ile nam jeszcze zostało do wakacji :) 👄 a jak kulasek męzusia ? :)no ja też pomyślałam MIMOZKA ???????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Len!a
Jak zrobić żebym była czarna? Zapomniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy udało mi się zaczernić, na pomarańczowo nie będę pisac bo coś tam szkaluje nas pewnie jakaś zazdrośnica. Teraz sprawdzę czy mam już czarny kolor, nie wiem jak odzyskać tamto hasło wszystko prawie pozapominałam, powinno to być jak jazda na rowerze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bingo!!!!! A więc ściskam WAs mocno, mocno. Trochę podczytałam, ale ciągle czasu mi brakuje. U mnie same zmiany zmiany i na lepsze i na gorsze. Nie będę o nich pisac bo to powstałaby książka. Narazie wróciliśmy, przyszłość niodgadniona. Nie mogę się połapać co u której z WAS słychać, troszkę minie zanim się wdrożę. Co do gabarytów, to mogłoby być lepiej:( Tęskniłam za tym pisaniem. DUUUUUUUUZE całuski dla WAs i dla każdej z osobna. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być moich gabarytów, przez duże G i może DUŻE B, chciałam zrobić uśmiech ale nie wiem jak a więc UŚMIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już tradycyjnie :) czekam kiedy MYSZKA wróci i mnie zwolni :p LEN!A - wracaj, opowiadaj i już nas nie zostawiaj ❤️ przypomnimy ci jak się robi buźki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBITKI - TRZYMAĆ DZISIAJ POŚLADY KCIUKASY I WSZYSTKO MOŻLIWE IDĘ WALCZYĆ U MŁODEGO W GIMNAZJUM :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski Witaj Lena ojjjjjj długo Cię nie było ,ale fajnie,że już jesteś(mam nadzieję,ze na dłużej zabawisz w naszym gronie?) Kicia,a Ty zostajesz w UK czy wracasz,bo się pogubiłam w twoich rozmyślaniach i nie wiem skąd piszesz..........no i oczywiście co słychać u "ŻABKI" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO,a to jakaś wojna w gimnazjum wybuchła ,że poszłaś walczyć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę taka i chociaż drugą kawkę postawię, zwłaszcza, że u mnie pochmurno, a nawet deszczowo się porobiło :O Wczorajszy wypad nad morze był strzałem w 10. W pogodę znaczy :) Ale i sam wyjazd był sympatyczny bardzo. Ja się posmażyłam na słonku, dzieciaki (wzięliśmy jeszcze siostrzeńca) pokąpały, M polatał paralotnią. A na koniec jeszcze, jak już plaża nieco opustoszała, dzieciaki stawiały pierwsze kroki w modelingu :P Znaczy oni się wydurniali, a ja ich fotografowałam :) Stwierdzilismy, że co tam, nikt nas nie zna, można "proszę wioski" porobić :P Uśmiałam się co nie miara :) Niestety zdjęciami pochwalić się nie mogę, bo gwiazdy nie wyraziły zgody na autoryzację ;) A szkoda, bo jest na co popatrzeć :P Ale wszystkie zdjątka zostaną w rodzinnym archiwum, może kiedyś wezmę za nie duuuużo kasy :D Lenka :) pisz , zaglądaj i opowiadaj ! 😍 Kicia :) Ja nie raz chciałam kawę postawić, ale zawsze mnie wyprzedzasz :P Serum :) Kicia ma przed sobą ostatni rok na UK, jakos tak do wakacji chyba. Do2do :) a co Ty kobito kolejną wojnę światową rozpętujesz ????? :) Jeszcze dobrze syn do szkoły nie poszedł, a już Ci się tam narazili ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam na ryj normalnie napisałam wam na FB te co mają co i jak bo nie chce tu pisac bo może przypadkiem któraś z mamus tu zagladać bo wiem ze niektóre na kafeteri piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 dzięki Dziadek, że mnie wyręczyłaś. Do2do - trzymam kciuki za was, może jakoś to się ułoży. A nowe dzieci... myślę, że nawet jak się nie uda, to będzie dobrze. ❤️ Moja Suzi - Żabka jest w domu. Tzn ze mną w akademiku. Nawet jakby trochę zmądrzała ;) ale tyko trochę. Został mi rok. Równo rok. Chociaż... ciągle biję się z myślami. Tu mam firmę i tak naprawdę wiele możliwości finansowych, a tam... dom, spokój, przyjaciół, rodzinę i ....1500 wypłaty :( nie wiem co robić. Strasznie chcę wrócić, ale i nie bardzo to sobie wyobrażam. Trzeba będzie zmienić mieszkanie, bo 4 koty i pies na 28 m to przegięcie. nie wiem, nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, witam WAS. Czytam po kilka razy i nie mogę "oczów" nacieszyć:D Do2do ależ ten facet Twój duży - gimnazjum fiu fiu to już prawie dorosły jest!!! Serum miłego wypoczynku, chyba gdzieś na obczyznę ruszasz do ciepłych krajów? Ja też lubie fotografować dzieciaki, więc Majeczko rozumiem Cię doskonale, album będzie suuuuuuper wspomnieniem. Dziadek to pewnie fajna babka więc tez witam! Ale najbardziej rozumiem dylematy Kici tak źle i tak nie dobrze... skąd ja to znam, czy masz prawdziwą żabę???? U mnie troche sie porabało ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło tylko jeszcze tego pewnie nie dostrzegam, ale co tam. Wiecie oglądam teraz taki serial "Ranczo" chyba powtórka ale mi sie podoba:P Muszę sobie jakiś fajny cytacik wstawić, bo macie takie fajne opisy napiszcie mi jak się robi serce, bo kwiat opanowałam, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena :D :D nie!!! To pies, a dokładnie suczka ;) znaleziona w lesie. jej pierwsze imię było Żaba, ależ e po ros. żaba to ropucha i nikt tu tak psów nie nazywa, to została przechrzczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ HEJ KOBITKI ❤️ Ja kochane szybciorem bo dzisiaj siedzę w knedlach :) moi panowie pojechali na narodowy na fudbol amerykański więc ja mam chwilkę spokoju :) Co do młodego Gim. to jeszcze nic nie wiem dopiero się wyjaśni na rozpoczęciu w poniedziałek ale może byc ciężko :( najważniejsze ,że młody się z tym pogodził i stres mu minął :) więc i ja trochę odetchnęłam :) wszystko co mogliśmy zrobić ,zrobilismy teraz tylko czekanie nam zostało :)...no cóż trzeba być dobrej myśli :) LENA- a no duży , już duży chłop z niego :) pisz nam wszyściutko co robiłaś , gdzie byłas jak cię z nami nie było :) MAJKA- może na @ przemyć foteczkę gadzinek :) KICIA- za te kawki polewam ci camparii z soczkiem pomarańczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ HEJ KOBITKI ❤️ Ja kochane szybciorem bo dzisiaj siedzę w knedlach :) moi panowie pojechali na narodowy na fudbol amerykański więc ja mam chwilkę spokoju :) Co do młodego Gim. to jeszcze nic nie wiem dopiero się wyjaśni na rozpoczęciu w poniedziałek ale może byc ciężko :( najważniejsze ,że młody się z tym pogodził i stres mu minął :) więc i ja trochę odetchnęłam :) wszystko co mogliśmy zrobić ,zrobilismy teraz tylko czekanie nam zostało :)...no cóż trzeba być dobrej myśli :) LENA- a no duży , już duży chłop z niego :) pisz nam wszyściutko co robiłaś , gdzie byłas jak cię z nami nie było :) MAJKA- może na @ przemyć foteczkę gadzinek :) KICIA- za te kawki polewam ci camparii z soczkiem pomarańczowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do to może ja drugą podam, tak przed obiadkiem :D A tak w ogóle to DZIEŃ DOBRY!!!!! wszystkim 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się! Znalazłam stronę z emotkami, więc Was będę zadziwiać moimi nowymi umiejętnościami :D :D :D :) ;-) Sprawdzam czy działają, i muszę spadac do kuchni, zapomniałam jak się robi jęzor, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś śpiewam : "Ta ostatnia niedzieeeeelaaaaaaaa ":P Do2do :) to się nieźle u młodego dzieje. Ale w naszym gimnazjum też nie lepiej .... Listy przydziału do klas pierwszych będą udostępniane dopiero jutro rano :O Moja siostra pracuje w gimnazjum i udało jej sie dowiedzieć u kogo moja córa będzie w klasie, ale nic wiecej nie wiem - listy są też tajemnicą dla nauczycieli. Jedynie wychowawcy klas dostali sklad, ale oficjalnie nie mogą tego udostępniać. No więc z kim moja córuś będzie w klasie dowiemy się dopiero jutro. Ale pani jest ok, jest mamą jej koleżanki z podstawówki, dzieciaki ją lubią, pani lubi organizować wyjazdy swojej klasie, więc może obędzie się bez przenoszenia- co oczywiscie córka uzależnia od składu klasy. Lenka :) Ranczo leci u nas od kilku lat :) Ja też to lubię :) A dzieciaki rosną też u mnie! Moja córa też do I gim idzie, a synuś do III gim :) No i niestety oboje patrzą już na mnie z góry :P Znaczy przerośli mnie 😭 Kicia :) opuszczasz się ..... rano kawy Twojej nie było .... Co to ma siem znaczyć, hęęę ???? :P I nie mów, że rozważasz pozostanie na wygnaniu ????? Nie zazdroszczę wyboru decyzji :O Myszka :) wracaj, bo Kicia z poranną kawą stawiać się zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jaka nudna niedziela (chyba nie lubię weekendów :-O ) Jeszcze nie zaczęłam się pakowanie,jakoś nie mogę się zmobilizować. Lena Ranczo to super serial i uwielbiam go .........na pewno cię wciągnie,bo ubaw po pachy,po prostu samo życie :-D Wakacji to Madera. Mam nadzieję,że nie będę żałowała. Kicia to znaczy ,ze Julka zostaje z tobą ? na zawsze ? bo jakoś mi umknęła ta informacja z tak wspaniałą decyzją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×