Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laptopowiczka

kto dziś spedza ten wieczór sam?

Polecane posty

Gość nie podam teraz nicka
mala mi jaka czesc Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała... ale kontakty w ścianach mamy te same dziwne, więc coś nas jednak łączy;))) no i jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazydiamond
ja nie sama, ale samotna. on ogląda film i jest tak okrutnie obojętny a ja... ja tutaj. jakas masakra normalnie gdybym miała w tym wstrętnym mieście z kim się umówić na byle piwo już dawno by mnie tu nie było. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam teraz nicka
ja czuje jakby znajomi wygineli. polaczyli sie w pary i slad po nich zaginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazydiamond
ps. święty mikołaj nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam teraz nicka
no u mnie tez go nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam 🖐️ Tez siedzę sama ..odpoczywam po ciężkim tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsa
i ja sama, jego autko znowu się zbuntowało :( po raz kolejny w sobote. przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazydiamond
swojego czasu P notorycznie spóźniał się na pociągi (do mnie) i tez się dłuuuugo zastanawiałam: "przypadek?" ale dzisiaj juz wiem... tak, przypadek. ide go pozaczepiać, bo juz mnie irytuje to jego "niepatrzenie" na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsa
crazydiamond --> dzięki, poprawiłaś mi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze sam ale sie tak nie lamie jak wy bo po co ?? :) polecam pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka R.
Dobry wieczór :) Ostatnio słyszałam fajną piosenkę M.Rodowicz, melodia tka do pośpiewania i fajny tekst, może zmusi do przemyśleń..? Tu jest tekst: Małolatą jesteś, tata cię kołuje I powera ci odbiera w zarodku Sprawdza notes i kieszenie, kontroluje Żeby zgasić to co pali się w środku Gdy w sobotę na imprezę ostrzysz sobie smak Tata z piwkiem sobie leżąc mówi tak Ech mała, nie szalej Bo masz 16 lat Za wcześnie na bale Na kluby przyjdzie czas Ty się nie baw zapałkami Bo cię sparzy żar Siedź w chałupie wieczorami Kiedy kusi bal Ech mała, nie szalej Za testem goni test Takie życie mała Takie jest Gdy mężatką jesteś lat dwadzieścia parę A twój mąż pocztówki zbiera albo znaczki Czasem przyśni ci się knajpa czy kabaret Z jakimś tangiem argentyńskim po kolacji Gdy na mały koniak z kawą chcesz się wyrwać vis a vis Mąż, którego łamie w stawach Znad gazety powie ci Ech mała, nie szalej Bo masz 50 lat Już bliżej niż dalej Co miał to dał ci świat Ty się nie baw zapałkami Bo cię sparzy żar Siedź w chałupie wieczorami Kiedy kusi bal Ech mała, nie szalej Sprzątaj, gotuj, pierz Takie życie mała Takie jest Dziś w kąciku swoim siedzisz po cichutku I uśmieszek dobrotliwy masz na twarzy Nad sernikiem, konfiturą, nad robótką Kiedy ci się już kompletnie nic nie marzy Tylko gdy zapachnie różą Nagle ci się wyda, że pan Bozia tam na górze Cicho szepnął ci ole Ech mała, poszalej Masz 80 lat Coś zapal i nalej Tak mało dał ci świat Baw się wreszcie zapałkami Niech cię sparzy żar Nie siedź w domu wieczorami kiedy kusi bal Ech mała, poszalej Garściami bierz co chcesz Takie życie mała Takie jest a tu jest link gdzie można posłuchać tego utworu, wprawdzie słaba jakość ale innego nie znalazłam... http://www.wrzuta.pl/audio/5IfK5UZepQ/maryla_rodowicz_ech_mala Miłego słuchania i głowa do góry..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny...
ja siedzie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×