Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyrada ciągle od nowa

170 cm, 70 kg. zaczynam od jutra. kto wchodzi??

Polecane posty

Gość tyrada ciągle od nowa

zapraszam zdesperowane dziewczyny! :) plan: minu 13 kg. jak najszybciej. dużo ruchu, mało kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madevi
jaki masz plan? ja wlasnie pytalam przed chwila o diete owocowo-warzywna + bialko ale nikt nie odpowiada :( ja musze szybko zrzucic z 4-5kg. reszte pozniej juz spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa82
nie jedzcie po 18 jedzcie 5 mniejszych posilkow dziennych zrezygnujcie ze slodyczy i alkoholu jedzcie wiecej warzyw nie laczcie bialek z weglowodanami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaa82
dziennie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrada ciągle od nowa
plan: 800 kcal dziennie. do 16 jedzenie. pół godzinny dziennie ćwiczyć. ktoś się pisze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze myslę ale
ale jak to rozplanujesz na posiłki,co na sniadanie,obiad kolacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrada ciągle od nowa
kupiłam chlebek (tzw sucharki) serki typu light, dużo warzyw. na śniadanie wiadomo: sucharki, pomidorek czy ogórek, serek. obiad: warzywa i ryba upieczona w folii kolacja: pomidor, ogórek do tego suchy sucharek i będzie z 800 kcal. oczywiście trzeba pilnować i liczyć kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrada ciągle od nowa
Eveli no to super :) to zaczynamy od jutra? :) zajrzę tutaj z rana, teraz uciekać muszę. do jutra i zapraszam inne dziewczyny! razem raźniej :) Eveli ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatuszekMalutkii
witajcie,ja tez zaczynam.. musze schudnąc jak NAJWIECEJ!!!! do sylwestra.. tez zaczynam od jutra.. też dużo ruchu,mało kalorii ile max dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatuszekMalutkii
ostatnio ktos zajmujący się sportem.. powiedział,że jeśli ktoś jest zadowolony ze swojej figury u chce ją utrzymac może jeśc co chce,pod warunkiem,że codziennie będzie biegał pełną godzinę. więc przekładając to na nasz plan schudnięcia powinnyśmy biegac godzinę i jeśt bardzo mało a efekt murowany. Także nie pół h cwiczen tylko godzinka!!- trudno. Zobaczcie,wszystkie gwiazdeczki hollywood tez wyrzekają się wielu rzeczy..też cwicza i nieraz umieraja z głodu:D... ale pocieszenie,co :P ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie chętnie przyłączyla mam 1,67 wzrostyu i waze 74 kg :( mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) chcialabym do sylwestra a najlepiej troche szybciej zrzucic pierwsze 4 kg, wydaje mi sie ze jest to jak najbardziej realne, jesli zaczne sie ruszac i bede trzymac diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neptunka
hej dziewczyny, ja bardzo chetnie sie przylacze. kajsa jestem w identycznej sytuacji 167cm i 74kg, czyli jakies 14 nadprogramowo niestety, ale sama sie do tego doprowadzilam. Jestem od wczorj na diecie norweskiej , mam nadzieje na szybki spadek kilku ladnych kilogramow przez 2 tygodnie, a pozniej bede jak wy liczyc kalorie i cwiczyc (podczas tej diety cwiczyc nie moge bo jest zbyt wyczerpujaca) Mam nadzieje ze ze wspolnym wsparciem damy rade. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neptune - ja mam podobne cele jak ty mysle, że 58 kg juz by mnie w pelni zadowolilo, no ale na razie dopiero zaczynam, tzn. własnie od dzisiaj :) na razie nie mam jakichs szczególnych planów - tzn. zamierzam ograniczyć kcal do okolo 1200 i zaczac sie systematycznie ruszac na razie jestem jeszcze przed sniadaniem i wlasnie zastanawiam sie co by tu zjesc niezbyt kalorycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowy dzień :) zaczerniłam się, dodałam cele więc mogę zaczynać. cieszę się, że tyle nas jest. mam nadzieję, że za kilka dni ta liczba się nie zmniejszy :( wiadomo, jak z tym forum bywa. zaczynamy coś, potem rzucamy. ja też tak robiłam. ale teraz koniec z tym! do sylwestra muszę coś zrzucić. a potem do lata ! :) powodzenia dziewczyny. napiszę wieczorem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttttttttt
Czesc :) widze ze nie bardzo macie pomysl na jaka diete isc :p ost bylam na kilku dietach-glodowkach (kopenhaska, kapusciana itd.) ale potem mialam napad i uzupelnialam stracone kg;/ i teraz postanowilam ze bede jadla do 1000kcal ale zawsze jem max do 750kcal i cwicze rok temu na niej bylam i przez miesiac schudlam 8kg;) z wago 67kg do 58 wzrost 169:) podam Wam przykladowy jadlospis : śniadanie: platki kukurydziane 3 lyzki duze pol szklanki mleka i pol szklanki cieplej wody 150kcal II śniadanie :jogurt gratka waza kromka jablko 180kcal obiad:łodko waza papryka 200kcal podwiczorek brokuly 80kcal kolacja 2 kanapki z waza i serkiem zoltym 140 kcal jeden plasterek sera :P i razem : 750kcal i tak kazdego dnia jadlam to co chcialam nisko kaloryczne i zapisywalam kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mozna powiedziec ze mam podobny cel.. zaczelam z waga 71kg przy wzroscie 172.. czyli dopobny problem. od 6 dni jestem na kopenhaskiej bo chcialam na poczatek ostro wziasc sie za siebie a potem przechodze na diete 1000kcal z wylaczeniem z niej tluszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttttttttt
ja wytrzymalam na niej 7 dni....jak dasz rade do konca a potem sie nie rzucisz na jedzenie tylko wyjdziesz powoli i racjonalnie to bede podzilwiala ;p ja przemyslalam ze sprobuje ponownie na tej mojej bo te diety na szybko to nie dla mnie a ja chce schudnac i utrymac wage :) powodzeniA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy pierwszy dzien diety byl jak najbardziej udany troche malo ruchu - no bo coz to jest spacer 30 min dzisiaj jesli chodzi o ruch tez chyba sie za bardzo nie wysile - bo mam bardzo duzo roboty przy kompie no nic na razie koncze ale na pewno sie jeszcze zjawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wczoraj 1100 kcal. dzisiaj chcę jakoś mniej zjeść, bo mam cały dzień na uczelni, a wiadomo, że jak się ma tyle na głowie to i jeść się nie chce. mam nadzieję, że się uda. do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grań
witajcie kobiety przyłanczam się jeśli można - od dzisiaj robię kopenhaską (w zeszłym roku dała dobre efekty, nie wiem ile, nie ważyłam się, ale po ciuchach widziałam, że było dobrze ;) ). w zeszłym roku jej nie dokończyłam. jestem w podobnej sytuacji jak kajsa i neptune - 168 cm i 70 kg... :o jak dla mnie dramat, granica, którą osiągnęłam głównie dzięki lekom... a że dodatkowo jestem leniwa oraz uwielbiam piwo i słodycze postanowiłam zacząć ostro i po skończeniu odstawić "szkodzacze" (z doświadczenia wiem, że zmienia się po diecie "smak") :) trzymam kciuki za nas wszystkie! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) grań - miło ze jest ktos nowy wczoraj bylam grzeczna dietowo, dzisiaj tez sie na to zanosi pod tym względem jest nieźle, ale za to strasznie nie chce mi sie cwiczyc :( musze cos z tym zrobic naprawde kiepsko u mnie z motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjedz dwa cukierki
:) jeden kawowy drugi toffi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksk83net
Witam , ja do was dołącze , moja waga 74 kg , 162 cm .Jest zle 3 miesiące temu urodziłam synka , waga dalej ta sama nic nie spada. Jeszcze takie pytanko , czy zupa mleczna z ryzem lub kaszą mocno tuczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksk83net
Od jutra ćwicze po 1godz , albo i 1,5 godz i dieta oczywiscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×