Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyrada ciągle od nowa

170 cm, 70 kg. zaczynam od jutra. kto wchodzi??

Polecane posty

Jak dla mnie moze byc poniedzialek , ale ja od jutra zaczynam bo dzis na sniadanie jadlam jajka , teraz jem grejfruta jest strasznie goszki i mam po nim zgage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez , z tej radosci juz pelno bledow. Ale zobaczymy jaki efekt , moja mama dzis mi mowila ze jaj znajomy stracil 5 kg i nie cwiczyl tylko sama dieta kapusciana , to my wiecj stracimy kg bo bedziemy cwiczyc dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! ja zaczynam z zupą również od dziś... Wszystko kupiłam już wczoraj ale niestety nie miałam sił gotować. Miałam troszkę nerwów więc prawie nic nie zjadłam.. nie mogłam po prostu. Tylko jabłko, kiwi i pół pomarańcza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja własnie zjadlam zupke , no i musze powiedziec że zupa jak dla mnie snakuje wiec bedie dobrze ,mysle ze wytrzymam cały tydzien na niej .Musze powiedziec ze dzisejszy dzien jest najgorszy jak dla mnie bo owoce nie sa tak smaczne jak warzywa , ale jutro to juz z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guguś_Dziubuś
taaaak masz racje! owoce są okropne, ja lubie tylko kiwi albo banany ale te 2 zakazane:/. ja jeszcze nic nie zjadłam bo nie mam ochoty, zresztą nerwy mnie nadal trzymają... Marzę o kawce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za słitkim nie przepadam , a owoce są slotkie dla tego dzis jade prawie cały czas na zupie i zmuszam sie dla owocow .Ale jutro dzien warzywny , mój dzien haha. W poniedziałek sie waze zobaczymy co bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widze ze tu dietowanie ostro rozpoczete ja zaczynam na maxa jutro powiem szczerze, jak wyszlam z pracy, to juz mi sie nic nie chcialo - a najmniej zupke gotowac tak wiec po prostu tradycyjnie jeszcze kcal obcinam dzisiaj a od jutra kapusniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po kolacji :) a od jutra jakas zupke zaczynam spozywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie brokóły wcinam na sniadanko , potem cwiczenia i spacerek , czuje sie fajnie tak lekko a nie jak zwykle to bywalo ze obrzarta i teraz tak zołądek mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie do sniadanka szykuję :) w kązdym razi teraz juz na powaznie trzeba sie za siebie wziac chocby po to zeby te stopke zmienic :) ale najpierw bedzie kawa, a poxniej sniadanie dopiero w ogole to mam wrazenie ze kiepsko u mnie z motywacją len ze mnie nie z tej ziemi :) w ogole mi sie ruszac nie chce ksk83net - nadal cwiczysz codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ćwicze tylko dzis sobie odpuszcze bo mam własnie gośći , kajsa Powiem ci ze ja tez miałam lenia ale jak zaczełam to z dnia na dzie ćwicze coraz wiecej i lepiej sie czuje lepiej sie ruszam nie jak slonica jak wczesniej , a to dopiero kilka dni jak cwicze . Moja siorka powiedziala ,ze widac efekt tego co robie narazie troche ale jak bedzie tak dalej to mysle ze do lata bede miala jeszcze lepszą sylwetke niz przed ciaza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam :) obiecuje sobie codziennie ze juz od dzisiaj wieczorem, albo od jutra.. i ciągle mi sie to troche wydluza no nic, dzisiaj zaczne od spaceru chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj troche przesadzilam wieczorem wiec sie nie waze dzisiaj jutro albo nawet pojutrze to zrobie eh a teraz sie do ronoty biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dalej na zupce , mialam ja 4 dni i musze jutro gotowac nowa bo zjadlam wszystko haha bede ja jadla chyba do wakacji i wszystkie zimy .czuje sie coraz lepiej wiec chyba kilogramy zlecialy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie daje sobie spokoj z zupka doszlam do wniosku, ze na takiej diecie wczesniej czy pozniej rzucilabym sie na jedzenie wczoraj zaliczylam maly spacer dzisiaj mam w planach troche aerobiku :) aha...jest mnie 1 kg mniej wiem ze to maly ubytek, al;e zawsze cos, zwlaszcza ze nie cwiczylam wiec i tak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy od czlowieka jaką ma silna wole ,ja jak narazie jestem na zupce a jak sie skonczy to nadal nie bede jadla chleba ziemniakow i podobnych kalorycznych dan ,ćwicze rano i to tylko mnie wzmacnia do dzialania jeszcze bardziej .Jestem zawzieta wiec nawet sama sobie nie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze powinnam zaczac diete od poczatku , bo przez @ tak malo schudlam ,a moze tak musi byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po cwiczeniach , dzis dalam sobie taki wycisk ze az glowa mnie zaczela boleć ,bym jeszcze pewnie mogła dllej sie forsowac ,ale mały wstał i teraz z nim bede tanczyc haha ,a za 30 min śniadanko warzywne i kawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj ostatni dzien przy kompie masowo wytwarzam sprawozdania i inne tego typu cuda... dosyc już mam zakupilam sobie steper, przyznam ze tu z kafe pomysl zaczerpnelam, podobno dziala rewelacyjnie i bardzo wyszczupla uda ( choc akurat co do tego ostatniego to różne wersje slyszalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie sie nie waze..ale widze powoli jakies drobne efekty np. kiedy spodnie zakładam bardzo dobrze :) jeszcze dzisiaj do pracy i od jutra wolne wreszcie sie wyspie no i bede mogla troche podzialac nad swoim odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , a u mnie jak zwykle cwiczenia dieta , ciwiczenia dieta teraz juz nawet jesć tak mi sie niechce jak wczesniej ,jem tylko w wyznaczonych godzinach , i zaczelam cwiczyc tieczorem dodatkowo i tak sobie mysle ze kupie sobie hula hop z masazerem bo podobno jest dobre ale to po swietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przestalam sie wazyc , bo tak naprawde ja chce zgubic ten brzuch okropny co po ciazy mi zostal , jednak 102 cm to jest troche duzo i tak jak bym miala z 10 cm mniej to by mnie zadowalalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzien - jak najbardziej zadowalający :) dzisiaj mam w planach przede wszystkim dłuższy spacer może troche aerobiku, ale to sie jeszcze zobaczy w sumie jem wzystko tylko ze mniej i taka wersja diety najbardziej mi odpowiada :) nie mam na szczescie planow - schudnac jak najwiecej do sylwestra....i w konsekwencji po sylwestrze przytyc jeszcze wiecej przede wszystkim zamierzam kupic sukienke, ktora bedzie naprawde dobrze lezala...a to znaczy, że na pewno niebedzie za mala, zeby kiedys do niej schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×