Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Żyrafko dzięki. Moje ciśnienie to 100-110/60-80, zależnie od dnia więc jest ok. Może to po prostu z tej pogody, bo po słabej kawie było lepiej Ja zawsze miałam niskie ciśnienie i stąd czasem mnie głowa bolała. Wiecie jakie są może ceny odzieży ciążowej i jak z jakością materiałów? Po necie ceny są dość wysokie, ale nie można sprawdzić jakości. Może ma któraś już doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim...juz zmykam bo mi sie oczy kleja... Mal-g trzymam kciuki za Ciebie jutro,cokolwiek sie zdarzy badz dzielna.... Spokojnej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! W koncu ogarnelam weekendowe forum. Ja sie wybawilam na weselisku i caly dzien wczoraj odpoczywalam. Powiem wam szczerze, ze ledwo do polnocy wytrzymalam. Juz chyba minely czasy kiedy wychodzilam jako jedna z ostatnich:) Kamila- widze, ze mamy identyczny termin porodu:) Milego dnia wszystkim Brzuszkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa tak ogólnie to odzież cążowa jest droga, pewnie dlatego że ciążowa się nazywa:P:P ja na ciążowym dziale kupowałam tylko spodnie, a bluzki z powodzeniem w każdym sklepie kupisz, bo teraz taka moda że i dla ciężarnych może być, my z brzuszkami będziemy chodzić jak będzie ciepło wiec nie trzeba będzie kupować kurtek itp. ja zresztą mam sporo bluzek ciążowych z poprzedniej ciąży ale i tak zamierzam sobie cos kupić:) ja dużo rzeczy kupowałąm w H&M i to po przecenach:) Żyrafko wiem, wiem ile tętno płodu powinno mieć:) mnie ciekawi kiedy po raz pierwszy słyszałyście, bo ja w 6 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag mal - trzymaj się! ja po wizycie. 8tc, mierzymy 19mm. Słyszałam serduszko i widziałam jak tyka, cuudowny widok. jestem tylko niestety chora, nos zawalony, troszkę jakby mnie zatoki brały. leczymy się herbatką z miodem i cytryną i termoforem. czy wy bierzecie witaminy dodatkowe? ja dziś się pytałam ginia ale wyniki mam bardzo dobrze i powiedział żeby nic nie brać. wiem tylko, że niektóre kobiety biorą mimo wszytsko. ja nie zamierzam, ale chciałam zapytać jak u Was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja serduszka swojego malucha nie słyszałam, ale widziałam jak bije :) i nie miałam głowy żeby doszukiwać się na monitorze parametrów ;) w tym tygodniu wybieram się na zakupy. zostały mi jedne spodnie, które są jeszcze luźne w pasie, cała reszta jest za ciasna. a jeszcze niewiele po mnie widać ;) szkrabek kup sobie wodę morską w aerozolu do oczyszczania nosa, mi bardzo pomogła gdy miałam katar nie do zniesienia. w ciąży można ją stosować bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka witaj ;-) stelka ja słyszałam w 6 tc i jeden dzień ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Ja mam dziś wolne - przymusowe;-( Jadę poglądać spodnie ciążowe, bo tylko 2 pary mi zostały w których bez problemu się zapinam... Z tymi ciuchami ciążowymi to paranoja. Wczoraj w ncy pogladam co nieco na necie i powiem Wam, że przeraziły mnie tabelki. Mam w biuście już 91cm i w nie jednej firmie powinnam już oglądać rozmiary od 40 w zwyż. Przecież to będzie mi na ramionach wisiało:-/ Normalnie to się tylko tak nazywa. U mnie w okolicy H&M jeszcze nie ma, więc proszę napiszcie czy warto się do nich po spodnie wybrać. Mam 164c, wzrostu i na mnie wszystko jest za długie, a te ciążowe spodnie to tylko na obwód bioder i brzucha podają:-( Koliban a to serduszko to słyszałaś czy widziałaś? I wogóle to jak to robią, że słychać? Jest jakiś dodatkowy aparat? Witam nowe mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, niestety poronilam w Walentynki wieczorem pod koniec 8 tyg ciazy, dzisiaj usg dopochwowe potwierdzilo brak dzidzi, w zasadzie caly czas ronie bo mam zalecenie zrobic to naturalnie jest mi b. ciezko, wiem, ze bedzie jeszcze gorzej bo narazie nie moge w to uwierzyc wiec dluga droga do pogodzenia sie... nie wiem czy chcecie trzymac takie jak ja w tabelce czy nie, zrobicie jak chcecie, wpisuje tylko date NICK............WIEK........OST.......TERMIN.....SKĄD... ........KG NABYTE 1.Figlarna.........25........10.11......17.08......Gdańs k. ......... 2.Oles..............29........24.11......1.09.......Chor zów........ 3.aguchaaa.......34........25.11......1.09.......Lublin .. ......... 4.mamamadrid....34........26.11......3.09.......Madrid.. ............2 kg 5.mamabelgie.....32........26.11......3.09.......Belgia. ...............0kg 6.MamaIzia........22.........27.11......3.09......Libi ąż ..............-3 7.Koliban...........28........28.11......05.09.....Warsz awa...... 8.evka81...........27........30.11......06.09.....Cambri dge.........0kg 9.cleo123...........27........03.12......08.09......Wars z aw a...... 10.small size.......23........03.12......10.09......Sztum........... . 11.ruthles..........23........28.11......10.09......Żory.... ...........3kg 12.zyrafa-dluga...24........28.11......11.09......Białys tok..........1 kg 13.ewelkajaw......25........04.12......11.09......Jaworz no......-1,5kg 14.dora83..........26.........?...........15.09......Szc z ecin........ 15.Sytofala.........22........09.12......16.09......D-ka Wisłocka... 16.emce............29.........06.12.....16.09......Świno u jście.... 17.misha85 .......24.........09.12......16.09......Warszawa....... 18. Sylwunia83....26.........09.12......16.09......Lidzbark W.......0 kg 19.dalena..........35........12.12.......19.09......Pozn a ń...........3 kg 20.nerwi...........26.........15.12......22.09......Wroc ł a w.........0kg 21.*akna**.........25.........16.12......22.09......Bydg szcz..........1kg 22.szczesliwaaa..26.........16.12......23.09......Dębica .............1kg 23.Karila...........27.........15.12......24.09......Wro cł aw........ 24.szkrabek9.....26.........19.12......25.09.......Śląsk .............. 25.Mal_g...........34.........17.12.....aniolek14.02......Brisbane....0kg 26.figa84..........25..........22.12......29.09.......B- B...............2kg 27.mamuśkaaa3..33..........22.12......29.09........Wodzi sław......2kg 28.Stelka..........28..........26.12......30.09.......Br zeg ............0 kg trzymam kciuki za Was, wierze, ze Wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal tak bardzo mi przykro :( 😭 i ta data jeszcze :( kochana trzymaj się ciepło i zobaczysz dla Ciebie tez jeszcze zaświeci słońce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do H&M to przyznam że zmierzyłam chyba z 10 par zanim znalazłam jedne dobre :) no i jeszcze chyba w C&A mierzyłam ale tam były same duże rozmiary:) ja na zakupy ciążowe wybierałam sie specjalnie (jakieś 40 km) bo u mnie tez nie ma takich sklepów:) i tak mi sie wydaje że teraz w tych galeriach to zawsze jest przynajmniej jeden sklep z odzieżą ciążową:) ja za spodnie płaciłam 100 zł. więc chyba normalna cena, jak za spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal_g, ogromnie mi przykro. Musisz sie teraz trzymać mocno. Wiem, że nic nie jest cie w stanie pocieszyc, ale jestem z toba myslami. Koliban- tak jestem z Debicy, jak bedziesz u brata, to goraco zapraszam na goraca herbatke:) Ja słyszałam bicie serca w 6 tyg. teraz jestem w 9 tyg tydzien temu bylam u gina i malenstwo ma 14 mm, gin mowil, ze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmal....przykro i smutno :( ja też robię zakupy dość często w h&m, bardzo lubie ten sklep. a co do spodni..ja mam 160cm wzrostu i niestety jak do tej pory tylko jedna parę dostałam na długość dobrych! zawsze muszę skracać, więc się przyzwyczaiłam, poza tym, przez to mam wiecej spodni 3/4 czy do kolan - takich których nie musze skracac:), myslę, że uda mi się dochodzić teraz w spodniach do wiosny, a na wiosnę ciążówki, najlepiej 3/4 właśnie, żeby na lato też były już. żyfarka - muszę jechać po tą sól do nosa właśnie, miałam ją ale zapodziała mi się w domu gdzieś :( a co do serducha to mi robił dopochwowe usg, bijące serce było widać od razu, a jak coś nacisnął to zaraz głos się włączył, żadnych dodatkowych aparatów nie przykładał - tętno zapisane w karcie 144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal_g Kiedys przeczytalam fajna stopke na jakims topiku \"Moj Okruszek nie odszedl,On zmienil tylko termin przyjscia...\" Wierze,ze Twoje Malenstwo wkrotce znow rozgosci sie pod Twoim serduszkiem...tym razem na dobre...... Jesli tylko masz sile,zostan z Nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUCHATEK22
Witam, Jestem na forum po raz pierwszy. również mam termin na wrzesień, a dokładnie na 20 września. ostatnią @ miałam 13 grudnia. jak na razie czuje się dobrze. na usg w 9 tygodniu ciąży moja fasolka mierzyła 2,02 cm. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal-g - kochana tulę Cię mocno... mamabelgie napisała bardzo fajny tekst, możne spróbuj tak do tego podejść to będzie Ci łatwiej.. może dzieciątko po prostu nie lubi jesieni i woli przyjść na Świat wiosną... Pisz z nami jeśli jesteś w stanie... i odpocznij na razie a z czasem czekamy na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal_g trzymaj się, starsznie mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do ubrań to narazie kupiałam sobie pas ciążowy na Allegro w kolorze czarnym (moim ulubionym), i chodze we wszystkich spodniach mimo ze sie nie dopinam, pas ten super to kamufluje, polecam Wam. Jesli chodzi o odziez ciazowa to na Allegro szczerze nic mi sie nie podoba, to chyba przez hormony, wszystko jest na "nie". Pokupowałam sobie nowe staniki bo tak mi biust urosl ze w swoje sie nie miscilam i do tego jest starsznie obolaly i wrazliwy. Nawet na brzuch sie nie moe klasc bo uciskam biust i jest to bolesne. Do toalety biegam przynajmniej co godzine. Juz sie nie moge doczekac drugiego trymestru, wtedy napewno bede sie lepiej czula :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że w 2 trymestrze będę się czuła lepiej:-) Właśnie na WP czytałam o 13-latku, który został ojcem:-/ Wygląda co najwyżej na 8 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mal_g bardzo mi przykro tym bardziej, że wiem co czujesz bo sama 2 razy poroniłam może to dziwne ale mi wtedy najbardziej pomogło odwiedzanie forum na którym pisały dziweczyny, które też przez to przeszły bo wiadomo rodzina i przyjaciele naprawdę mi współczuli i otoczyli opieką ale jak to się mówi \"zdrowy nie zrozumie chorego\" to tak samo jest w przypadku utraty dzidzi. Tak więc trzymaj się cieplutko postaraj się czymś intensywnie zajać przez jakieś dwa, trzy miesiące a potem znów starajcie się o maleństwo. A co do ciuszków ciążowych to ja znalazłam na ulicy Polnej (Poznań) taki fajny sklepik gdzie babeczka ma ciuszki z Anglii nowe i całkiem niedrogie sweterki po 30,00 do 55,00 PLN a świetne spodnie NEXTA po 90,00 PLN. Wcześniej na tej samej ulicy odwiedziłam też pare salonów ciążowych gdzie za zwykły komplecik z szarego byle jakiego materiału chcieli ponad 200,00 PLN. Ale i tak dziewczyn możecie się cieszyć bo teraz jest naprawdę duży wybór odzieży ciążowej jak ja byłam w ciąży 10 lat tem to naprawdę nie było z czego wybierać zostawały tylko ogrodniczki bo suknie ciążowe były tak obrzydliwe, że nie założa bym ich nawet do sprzątania w domu. Trzymajcie się cieplutko. ** Adrian 15.01.1999** Ps jak robicie te fajne serduszka i kwiatki bo próbowałam je skopiować ale niestety nie wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal strasznie mi przykro :( Ja zamówiłam spodnie na allegro w środę iczekam aż mi przyślą to dam wam znać jakie są musiałam już zamówić bo do swoich siię nie dopinam niestety mam taką figurę że u mnie odrazu wszystko widać :( i nic się nie ukryje bo niby spadłam z wagi ale brzuch mi wywaliło i tak już zostało :) musze jeszcze kupić sobie jakieś tuniki i jak będzie ciepło to znowu jakieś spodnie bo uwielbiam spodnie. Co do parcia na pęcheż to mam strasznie a wnocy to masakra wstaję ze 4 razy a tak bardzo mi się niechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mal_g wszystkie jesteśmy z Tobą myślę, że żadna nie będzie miała nic przeciwko, żeby aniołek został na stałe w naszej tabelce - zostawił przecież swój ślad w wielu sercach... daj sobie odpocząć parę miesięcy, a jak już się postaracie daj znać. będziemy mocno trzymały kciuki, bo mimo wszystko mamusią pewnie niedługo zostaniesz... :) buziaki skarbie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ponownie.. 1. Mal-g: strasznie, strasznie, strasznie mi przykro, niech aniolek zostanie wsrod naszych dat, a Tobie zycze abys za kilka miesiecy dostala sie na nowa, wspaniala liste oczekujacyc MAM, kazdej na pewno jest tak przykro jak tyko moze , skoro kazda z nas boi sie tego co sie Tobie wlasnie zdarzylo. Nich Cie sloneczko australijskie wygrzewa, dojdz do siebie i z mezem odzyskacie aniolka... 2. kamilka: tak samo jak wyzej, rowniez z Twojego powodu uronilam lzy, badz kochana dobrej mysli i zobaczysz ze wkrotce odzyskasz aniolka ktory zamieszka u Ciebie pod serduszkiem, buziaczki ja bylam na usg w piatek, maleñstwo jest ok, serduszko bije tylko mam zakaz robienia czegokolwiek, tylko chodzic, hmmm, nie wiem czy ja tego lekarza dobrze zrozumialam.... ah, lekarz mi zmienil date ....z 3 .09 na 31.08,ojoj, ok, zmienie to w tabelce, bo przy okazji waga te inna, hehe co do ubrañ..polecam Wam odwiedzic bershka, jesli macie takie sklepy, tanie ciuszki, ale w tym roku moda jest dla ciezarowek, hehe, wszystkie kroje szerokie od piersi w dol, rewelacja, no i oczywiscie mango, zara, tutaj tanie,slyszalam ze w PL ZARA jest droga...., no a ja wciaz szukam pasa ciazowego.... WAZNE: slyszalyscie o kolorach? wplywaja na psychike, rowniez na baby w brzuszku, wiec najlepiej nosic piekne kolorowe ciuszki bo dla baby bedzie weselej :) na koniec: ostatnio mam zachcianki z bananow na grapefruity... i strasznie mi sie chce surowej szynki...zakazanej, oooh :( a propos brzuszkow: moj jest wybrzuszaly, nie mieszcze sie w spodnie, moich sukienek zaczynam miec dosc, bo to jedyne w co wchodze, szkoda ze jeszcze jest zimno bo ma ochote na cos wiosennego, ah... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi łezki poleciały.... Ja też myślę, ze Aniolek może zostać z nami...... Ściskam Was serdecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×