Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Mi pomaga mleko na zgage,ale moze dlatego,ze nie jest jeszcze taka mocna. Kurcze dziewczyny,mialam nie pisac,ale moze lepiej sie poczuje jak napisze.Wyrzuce to z siebie... Caly dzien chodze przybita.Dowiedzialam sie,ze kuzynka poronila(to byl pierwszy miesiac ciazy) Tak mi Jej szkoda,bo tak bardzo sie cieszyli na Malenstwo. Tak dzisiaj mysle i mysle i az mnie brzuch boli. Nie chce tak myslec,ale to samo mnie dreczy. Moze napije sie meliski i sie poloze,albo cos obejrze i mi przejdzie... Pozdrawiam Was i zycze przyjemnego wieczorku. Moze jutro napisze jak juz lepiej bede sie czula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, co do witamin zażywam Feminatal N też lekarz tak zalecił. Wpisałam się oczywiście do naszej klasy :) lacze sie z Toba small size, moj maz jest kierowca TIRa i znow zaczal jezdzic na miedzynarodowce wiec tez w sumie jestem caly czas sama, stara sie wracac na weekend wiec chociaz go mamw domku raz w tygodniu. ale 3 miesiace rozlaki to juz ciezka sprawa, ale milosc wszystko przetrzyma. :) tak a propos to wam troche zazdroszcze, ja jeszcze nic nie przybralam na wadze- wrecz przeciwnie z 58 kg spadlam na 55 :( i troche soje ze te mdlosci beda mnie caly czas nekac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś pisałam, co na zgagę, powtórzę: * unikać pozycji pochylonej do przodu * stosować wyższe ułożenie do snu - na kilku poduszkach * dostosować swoją dietę tak, aby posiłki były zjadane częściej, ale w mniejszych porcjach (5-6 małych posiłków dziennie), dieta powinna być lekkostrawna, z wykluczeniem potraw smażonych, ciężkostrawnych i tłustych * nie zakładać obcisłych ubrań, które uciskają Twoją klatkę piersiową i przeszkadzają w naturalnym pasażu treści pokarmowej w dół * po konsultacji z lekarzem można zastosować leki zobojętniające sok żołądkowy (Rennie jest polecany w ciąży, ale zanim się go zastosuje trzeba sprawdzić czy naturalne sposoby zawiodły) * kolacja powinna być zjedzona na 2 godziny przed snem * po każdym posiłku zalecany jest spacer * zgagę nasilają: zaburzenia emocjonalne, stres, zmęczenie, tłuste potrawy, kawa, palenie papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kilka godzi mnie nie było a tu już tyle stron ja dodałam sobie was dziewczyny do swojego profilu Ania z Krakowa to ja :) co do koli chipsów pizzy itp też sobie czasem pozwalam ...... buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mąż ma firme transportową więc czasem też go nie ma kilka dni ale jakoś daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaIzia- no wiesz ja to bym się cieszyła gdybym trochę spadła z wagi ;-) nadwaga z pierwszego trymestru jest najcięższa do zrzucenie... wiem coś na ten temat ;-)) więc spoko jeszcze zdążysz nadrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która to Marlena z Makowa?? nie widze nigdzie pseudo z cafe? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to dodaje ale dziewczyny wpisujcie pseudo...za dużo nas żeby udało się spamiętać i dopasować każda po jednej wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek przepiękne macie te zdjęcia ślubne.. aż się rozmarzyłam a to na ławeczce przy jeziorku bajkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to nie chcesz sobie dorobić jakiejś stopki? zmienia się w preferencjach jak coś ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Ci się podobają :) już wpisuje w pseudo mój nick zaczytałam się, bo strasznie dużo napisałyście. powiem wam dziewczynki że uwielbiam czytać wasze wypowiedzi i dodam jeszcze że rozumiem was jak mało kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się przypomniało w jakiej pozycji śpicie ja na boku ale przed ciąża zawsze na brzuchu i strasznie mi niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny.tez mam termin na wrzesien dokladnie na 20tego moge sie do was przylaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała ja ciągle na brzuchu albo na plecach bo lubię ;-) na bokach nie znoszę i wolę sobie to zostawić na 3 trymestr dopiero,,;-) dla dzieciątka na tym etapie to bezpieczne wiec spokojnie.. Kurcze ostatnio doszłam do wniosku że teraz wchodzą mi tylko lekkie posiłki jak coś ciężkiego zjem to jakoś się źle i ciężko czuję.. dziwne to jakieś ;-) i mięsko jakoś mi nie za bardzo wchodzi ale wyniki jeszcze spoko bo Hemoglobiny mam ponad 12,1 ;-)) więc anemia jeszcze mnie nie dotyczy.. ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anitka wawa :) Koliban a napisz mi jeszcze jak robicie te serduszka i kwiatuszki bo nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka wawa - widzę że mamy dzieciaczki w podobnym wieku ;-)) fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sypiam na boku, ale zawsze tak spałam więc nie będę miała problemu z przestawianiem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plecach nie moge jakoś mi się duszno robi a na brzuchu się boje żeby małego nie przygnieść hi hi jeszcze jak byłam na usg i gin mnie naciskał na brzuch to mały uciekał w inne miejsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolbian-a jak twoj maluszek przesypia ci cala nocke??kurcze bo moj olivier raz albo dwa sie budzi na picie i mleko.chciala bym go jakos tego odluczyc.masz jakis sposob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mała no widzisz a ja jeszcze w szpitalu na patologii 2 dni przed porodem spałam na plecach ;-) bo to była jedyna znośna pozycja..:D w której się czułam dobrze w miarę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ewelka pewnie nie będę orginalna ale zdjęcie takie czarno- białe jak siedzicie na trawie pod drzewami boskie ;-) naprawdę super.. a wogóle to miałaś ładnie suknię dobraną.. wydaje mi się że masz pokaźny biuścik.. jak ja zresztą (na ślubie miałam 75D) a bardzo ładnie się prezentuje, a wiem że to niełatwe znaleźć taką suknię.. pięknie wyglądałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek super od razu jakoś tak fajniej i bardziej kolorowo ;-)) Anitka wawa- wysłałam Ci maila z lekturką ;-) moja miesiąc temu budziła się jakieś 7-8 razy z czego 3 razy jadła butlę 180 ml.. na zmianę z piciem w pozostałych przypadkach.. teraz budzi się ze dwa razy na piciu i śpi ładnie dalej i sama zasypia.. po lekturze oczywiście te zmiany, tylko ja nie byłam brutalna tzn nie potrafię jej zostawić płaczącej, tylko przytulałam córeńkę, mówiłam dobranoc że ja idę a ona sobie żeby ładnie zasnęła i wychodziłam jak zapłakała to przychodziłam głaskałam mówiłam dobranoc i wychodziłam, męczyłyśmy się ze 3 dni a teraz luzik kąpię ją pobawię się przy ubieraniu z 10 min i kładę do łóżeczka i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie polecam takiej diety jak moja dzisiejsza - czuję się paskudnie, podchodzi mi od kilku godzin, wzdęło mnie jak balon i nie wiem ile wytrzymam bez pawia :P to się załatwiłam hehe położna :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Alesmy sie rozmnozyly!!!Fiu,fiu!!!! Ja dzis od rana stres...moja Mama wyszla z naszym psem na spacer bez smyczy tak tylko do ogrodu....i ten monster,w sensie,ze pies,puscila sie za jakims kotem przez jakas dziure w plocie.....masakra...a przed domem ulica z pedzacymi autkami....Mama lata z jednej strony,ja w pidzamie z drugiej a psa ani sladu...Mama prawie zawal a ja bol brzucha.....na szczescie wrocila po kilkunastu minutach zziajana i zadowolona.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×