Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

anitka wawa - jak dla mnie bomba, bo mamy dzieciaki w tym samym wieku to się może sobą zajmą hehe a my poplotkujemy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dziewczynki:) ja bczekam na propozycje..obecnie mieszkam na Mokotowie...nie ma problemu z dojazdem:) gg 2609043:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobi sie cieplej to mozemy sie umowic do jakis lazienek albo cos w tym stylu:)misha zapisalam sobie twoje gg jak by co jestesmy w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka a z ciekawosci na kiedy ty masz termin? bo nei moge cie znalezc w tabelce;)to jakie plany mamy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka ja centrum unikam jak ognia ;) bo prawo jazdy mam świeże i trochę boje się jeździć z córcią w dalsze jazdy a jazda do centrum to gwarantowany korek niestety. dlatego zawsze ściągam do siebie, bo koło mnie jest park bródnowski park leśny i wogóle fajna okolica więc jak dasz radę to zapraszam od dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Wrocilismy wczoraj z Polski....Bylo tak fantastycznie...ach....wszystko jest super ale rozstania bola jak cholera....wciaz tak samo jak na poczatku....i chyba bedzie juz tak zawsze... Rodzine poinformowalismy-wszyscy prawie sie poryczeli.... ;) To byly niezapomniane chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zdjecia przecudnej urody (jak mawiala moja pani promotor). Przez to jeszcze bardziej nie moge sie doczekac mojej wizyty. Mamabelgie, czyli wszystko supero sie udalo, na pewno rodzinka miala niespodzianka:) Tylko ten powrot... Ja dzis bede leniuchowac, bo mam wolne. Wczoraj wieczor dopadly mnie mega mdlosci a na dobranoc zgaga, dzis juz w porzadeczku. Zycze milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie - fajnie, że podyt się udał. informowanie rodziny rzeczywiście jest przyjemne, szczególnie gdy ich reakcje są tak entuzjastyczne :) szczęśliwa - zazdroszczę urlopku :) ja do pracy koło 13 dopiero, ale wolałabym pracować od rana a popołudnie i wieczór być w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie bardzo sie cieszę że sie wszyscy ucieszyli z dobrej nowiny :) A o rozstaniach tez cos wiem..... Miłego dnia zycze Wam Kobitki, pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Mi lekarz powiedział,że nie mam brać tabletek, tylko jesli juz naprawde będę się fatalnie czuła to mam wypić kieliszek wytrawnego wina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc brzuszki! Koliban,Misha i Anitka-ale macie fajnie,ze mozecie sie spotkac:):) Mamabelgie-to super,ze wyjazd sie udal i jestes zadowolona:):):) Dalas rodzinie tyle szczescia. Sam Twoj przyjazd juz Ich cieszyl,a tu jeszcze Taka wiadomosc. Fajnie:D:D:D Dzisiaj do mnie zawitalo sloneczko:Dale sie ciesze. Czlowiek od razu ma wiecej sił i nabiera wiecej checi. Nie wiem dlaczego,ale chyba schudlam.Przytylam 2 kg i ta waga utrzymywala mi sie.Nie wiem,przeciez jem,ciagle robie obiady i podjadam cos w miedzyczasie.Wychodzi na to,ze spadlam z wagi 1kg:(:(:(martwi mnie to. Dowiedzialam sie wczoraj,ze za 2tygodnie pojedziemy do Polski:D:D umowie sie na wizyte i bede mogla zobaczyc swojego Maluszka,pewnie niezle juz tam fika koziolki:D:D:D:D:D Ide teraz cos zjesc:)a pozniej wybiore sie na spacerek;) pozdrawiam Was i zycze milego dnia;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki, malinka8888888 ja na Twoim miejscu bym z tym winem nie ryzykowała. wszędzie przecież się czyta, że nawet śladowe ilości alkoholu szkodzą maleństwu. aż wierzyć się nie chce, że takiej porady udzielił Ci lekarz. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Mój lekarz tez powiedział, że co niektórzy to go za to przeklną, ale powiedział, że mała ilość nokomu ni zaszkodzi. Oczywiście nie mówię tu o piciu tego wina codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda...nasz przyjazd zawsze wywoluje tyle emocji,szczegolnie moi Rodzice sa podekscytowani...a tu jeszcze taki news...tym bardziej,ze byla to 70 tka mojego Tatki i nikt,nikt o tym nie wiedzial...nawet moja Sis...no wiecie...na odleglosc latwiej utrzymac tajemnice...choc korcilo,oj korcilo!!!! U nas tez dzis pada od rana..zazdroszcze tym,ktorzy maja sloneczko!!! Ja jeszcze dzis mam wolne..ale musze nas rozpakowac co juz prawie uczynilam ,poprac,posuszyc(na szczescie mamy suszarke)i poprasowac...Oj pracowity dzien przede mna...no i na Kafe musze posiedziec...troche sie stesknilam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
Koliban,Misha, Anitka - jeszcze ja jestem chętna na sok! (choć ostatnio po cytrusach mam zgagę...) ale czuję się dużo lepiej - głowa ostatnio (tylko ciii, żeby nie zapeszać) nie boli - tylko coś mi się na dziąsłach porobiło - jakieś afty?? i boli...jeść nie mogę... We wtorek mam usg genetyczne - mam nadzieję, że dowiem się już czy to Ala czy ?;) ps. wczoraj weszłam do świata dziecka i wyszłam z paroma zabawkami...nie wierzę w przesądy i takie tam - dlatego muszę sobie tłumaczyć...nie kupuj za dużo niepotrzebnych rzecz! ale emocje i tak swoje...z moim synkiem byłam bardzo młoda w ciąży i nie miałam zwyczajnie za co kupować...a teraz obawiam się, że zaczynam rekonpensować sobie tamto - a wybór jest taki - łaziłam chyba ponad godzinę...po sklepie :) ps1. koliban ja dopiero zacznę jazdy i mam nadzieję, że uda mi się bezkolizyjnie - i nie w stadium największego zaawansowania je skończyć...tudzież zdać...więc jakby co mogę spokojowo gdzieś taxą dobić - mówcie tylko gdzie... ps2. Misha, Anitka - jakie szpitale w Warszawie wybrałyście?? macie już coś na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
aa pytanie zasadnicze - lekarz kazał mi przejść na witaminy - kupiłam feminatal do 12 tyg - czy powinnam brać równolegle folik? czy odstawić go? (bo w sumie w tych witaminach jest kwas foliowy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo... Wydaje mi sie,ze powinnas odstawic Folik....czasem za duzo to tez niedobrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo - no proszę to też Cię wzięło na jeżdżenie samochodem hehe wiesz teraz w krótkie znane trasy do 15 minut to bez problemu jadę... ale zawsze się obawiam korków bo Laura z tyłu jeździ ciągle tyłem i jej nie widzę i jak płacze to ciężko mi się skupić na jeździe. a spotkać się możemy w sumie wszystko jedno mi kiedy, jakby coś mam dobrą sokowirówkę, to \"sok z pewnego źródła\" możemy pić i możemy się spotkać u mnie, moja Laura i synek Anitki by się bawili a my się poznawałybyśmy hehe Misha pisała że jeszcze pracuje i możliwe jest po 17 albo w weekendy, ja jestem tylko od snu córci troszkę uzależniona a tak to luzik. a tak czy inaczej będą teraz coraz dłuższe i ładniejsze dni więc i popołudniu to jeszcze będzie fajna pora jakby coś. A zakupy.. ja mam na świeżo córeńkę małą więc jeszcze bardziej ciągną mnie zakupy dla niej ;) a dla drugiego bobaska jeszcze raczej nie kupuję, bo mam dostać coś od koleżanki która ma termin na 20 marca i potem mi przekaże ubranka jakieś bo nie planuje więcej dzieci.. A dziąsła tez mi się ostatnio takie nadwrażliwe zrobiły i jakby troszkę opuchnięte..;( nieprzyjemne uczucie... szpital - ja już pisałam że w bródnowskim będę rodzić ale słyszłąm że madalińskiego teraz fajny jest.. że sa salki podwójne, możliwy poród w wodzie np, i wyremontowana porodówka, znajoma rodziła i była zadowolona. a kwas foliowy.. ja będę brała.. w poprzedniej ciąży brałam dopiero od 6 tygodnia chyba bo dzieci nie planowaliśmy i ciąża była trochę zaskoczeniem mimo wszystko, choć braliśmy ją pod uwagę.potem brałam elevit i kwas foliowy do końca ciąży, a córcia miała wzmożone napięcie mięśniowe, dlatego teraz też zamierzam brać kwas foliowy długo i do witamin jak coś, choć podobno teraz jest taka tendencja że witamin sztucznych się nie zaleca tylko warzywa i owoce i dopiero jak są objawy braku witamin to wsparcie się preparatami np raz na 2 dni.. moja gin na razie witamin nie zaleca w każdym razie tylko kwas foliowy. no ale się rozpisałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo-Kiedy bylam na ostatniej wizycie moja gin,powiedziala mi,ze jak zaczne brac witaminy(po 12tc[biore centrum materna])to zebym Foliku juz nie brala.Mowila,ze to juz byloby za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy wszystkim wiadomo czy nie, że napięcie mięśniowe czy podwyższone czy obniżone to niedojrzałość układu nerwowego, który wspomaga właśnie kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban -to znaczy,ze jezeli skonczą mi sie witaminy to moge wrocic do brania Foliku? Bo wlasnie mi sie koncza:o a do kraju pojade za jakies 2-3tyg:( a tutaj w DK nie wiem co mozna wykupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym brała kwas foliowy a witaminy co drugi dzień na twoim miejscu ale wiesz ja nie jestem Twoim lekarzem prowadzącym czy Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka,Cleo,Koliban moze weekend?fajnie byloby sie spotkac razem:) ja mam studia ale sie poświęce:) ja wybrałam szpital na żelaznej \"zośke\" ale zaczynaja do mnie dochodzic nie zbyt ciekawe opinie i w sumie to nei wiem jeszcze co bedzie..macie jakies ciekawe propozycje co do szpitala?myslalam o szpitalu Orłowskim albo Karowa ale do Karowej to ja sama nei jestem przekonana,nie dopilnowali mnie gdy mialam torbiel i odwołali laparoskopie a 3 dni pozniej pekla razem z jajnikiem i tym sposobem go straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×