Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość malinka8888888
ewelajkaw- od[poczywaj i dbaj o siebie!~!!! Żyrafo- mi też podoba się imię Wiktor. I jesli będę mila syna, to będzie Wiktor... Justo- A Malwinka, to bardzo ładne imię.... JA jestem Malwina... Hehe A aj leę i nic lepiej. Tylko tylke, że gorączki już nie mam... raz w życiu mam katar i mam go dosyć... N9os mam tak obtarty, że z ledwością go dotykam.... No i głowa mi znowu pęka.... Ide do wyrka papap P.S. wszystkiego najlepszego!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
Elewkajow jak tylko będziesz mogła to napisz co tam u ciebie .Myślami jestesmy z tobą będzie dobrze musi byc dobrze .Nerwy tylko pogarszaja sprawe ,wiem łatwo mówić ale musisz myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heje narazie krwawienie ustało ale jeszcze nie było obchodu i nic na razie niewiem co dalej al jak będe wiedziała to dam wam znać. Dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heje narazie krwawienie ustało ale jeszcze nie było obchodu i nic na razie niewiem co dalej al jak będe wiedziała to dam wam znać. Dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajew - trzymaj się z maluszkiem, niech się z tym obchodem pospieszą, powiedz ze my tu na dobre wieści czekamy!! to dopiero jakoś 11-12tc a ja już chcę II trymestru, mam naprawdę dość mdłości!!! od rana jeszcze znośnie, ale już koło 16 dopóki niepójdę spać to masakra, mdli i mdli :( a brzusio rośnie, tzn wiem że to jeszcze nie jest ten prawdziwy brzusio, ale po prostu już nie staram się wciągać bo po co i jest taki ładniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie ciężaróweczki:) szkrabek mogę cię pocieszyć.. ja miałam do 13 tc coraz gorsze mdłości,a jak się już zaczął 14tc minęły momentalnie z dnia na dzień:) tylko wiecie co jest najgorsze..jak zwykle idzie mi wszystko w tyłek:/brzuch rośnie,a dupsko razem z nim mimo, że jem mnej niż zazwyczaj i ograniczam się ze słodyczami..chyba już taka moja ciążowa natura:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw, jak z dzidziusiem wszystko dobrze to najwazniejsze. Ale sluchaj lekarzy i z lozka nie wstawaj. Moze wystarczy kilka dni. Goraco cie pozdrawiam i dawaj znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki!!! justa, nie dostałaś odpowiedzi o tabelce gdyz cału weekend spedziłąm na uczelni. A jak wrócilam do domu to umieralam z potwornego bólu głowy i nawet kompa nie uruchamiałam. Ale przeczytałam ze juz Żyrafka udzieliła pomocy :) ewelkajaw- 3maj się :) i pisz koniecznie jak się czegos dowiesz.... malinka8888888 - duzo zdrówka życzę i jeszcze wiecej siły na pokonanie tego diadelstwa. Widze też że poruszacie już tematy wózkó i imion. Co do wózków to mam male pytanko: czym się kierujecie przy wyborze? Bo ja nie mam pojęcia na co zwracać uwagę.... Tak jak pisałam wczesniej to bedzie pierwsze dziecko i malo sie w tym wszystkim orientuje. Jak bedzie ktos miał chwilkę i zechce napisać to bedę wdzięczna. Co do kg to ja dziś rano stanęłam na wadze i przytyłam od samego początku 1,7 kg tak mi się wydaje że to troche malo no ale cóż.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna jak bede kupowac wozek to na pewno razem z fotelikiem (i adaptorem do wozka) bo to b. duza wygoda przy przenoszeniu z samochodu np. do sklepu. I bede wolala kola gumowe a nie piankowe. A reszta to zobacze jak na zywo bede ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy właściwie wózek pod siebie powinien dobierać -zależy czy mieszkasz w bloku czy domku -czy wnosić go będziesz gdzieś musiała -czy zmieści się do bagażnika -czy dużo wycieczkujesz się, wtedy duże koła i bardziej sportowy wózek -mając drugie małe dziecko są wózki z tymi dostawkami -są wózki 2w1 lub 3w1 -poza tym gust jest pewnie tysiąc innych kryteriów. mój wózio nie może być ogromniasty np typu tako, bo ja niziutka jestem i nie chce wyglądać jak uczennica gimnazjum prowadząca wózek :). waga nie ma znaczenia bo mieszkam w domku i nie muszę go na piętra wnosić, często gdzieś wyjeżdzamy a moi rodzice to zapaleni spacerowicze po lasach itp i będą brali maleństwo więc musze mieć duże pompowane koła żeby im było wygodnie spacerować, (ale tym samym nie chce kosmicznego terenowego wózka) a poza tym u mnie w mieście chodniki to tragednia więc duże koła wskazane więc biorąc pod uwagę moj gust i potrzeby to moje wybory to: http://www.allegro.pl/item565644501_x_lander_x3_gondola_x_pram_graphite_hit_cena.html - CENA SUPER BO 3w1 TO OKOŁO 1200zł http://www.allegro.pl/item570776635_wozek_bolder_implast_kolekcja_2009_prom_rzeszow.html -TROSZKĘ JUŻ DROŻSZY :( http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=7&products_id=1048&osCsid=ef4c3ff422841f56a29017df42602d31 -CENA ZABÓJCZA, ALERODZICE DOKŁADAJĄ SIĘ DO WÓZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruth - ja właśnie chyba tak jak Ty...mam jakby coraz gorsze mdłości :( no i oby ustały za te dwa tygodnie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam dobre kobiety za info na temat wózków :) Myslę, że mam jeszcze troche czasu ale moge sie juz przecież porozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
ewelkajaw trzymaj się ciepło i daj znać co i jak... ja póki co jestem przy x-landerze - widziałam go na żywo i jest jakby idealnie dla mnie stworzony ;) - póki co oddałabym wszystko łącznie z bólem głowy, który trzyma mnie od wczoraj...kupiłam plastry dla dzieci - niezbyt działają...amol lepszy... jest beznadziejnie...a za godzin kilka usg genetyczne - trzymajcie kciuki...zabieram synka ze sobą - mam nadzieję, że zrobi już przez brzuch - bo dotąd jeszcze dopochowowo było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Cleo ja też mam dzisiaj USG genetyczne. czekam na ten dzień z niecierpliwością. mam nadzieję, że otrzymamy same dobre wieści. jak będziesz już po to napisz czy wszystko w porządku. trzymam kciuki. ja też napiszę ale nie wiem czy dzisiaj czy jutro bo wizytę u ginka mam dopiero o godzinie 19 i nie wiem jak długo się zejdzie. Pozdrawiam Was Brzuszki gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUCHATEK22 Tobie tez powodzonka zyczę. Dziewczyny koniecznie dajcie znac jak poszło. Bedę 3mała kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie bylo mnie chwilę bo zabiegana jestem trochę.. Justa tak jak Koliban napisała umowa tylko do dnia porodu, póxniej zasiłek macierzyński i tyle. co do farbowania włosów to ja farbuje na blond z ciemnych i mimo karmienia piersią miałam czas na wile rzeczy w tym na farbowanie, najważniejsze to być dobrze zorganizowanym, a jak ma się grzeczne dziecko to można je ze sobą wszędzie zabrać:P wiem cos o tym:) co do wózków to ja wybrałam jedo bartatine, na paskach skórzanych, z tego co wiem jest to najlżejszy wozek a fakt że ma paski sprawia że się buja na wszytkie strony i żadna dziura mu nie straszna, poza tym bardzo zwrotny, i duże ale pompowane koła to dal mnie podstawa:) poza tym fakt, trzeba pomyśleć kto jakie ma potrzeby, ja niby tez wózka nie wnosiłam na piętro ale za każdym razem jak gdzieś jechałam to wózek ze mną:) i teraz mi sie wydaje że fotelik montowany w ramie wózka to dobry patent:) ewelkajaw trzymaj się, będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
cześć :) :) stelka nawet fajny ten wózeczek i ma przystępną cene,pompowane koła na szprychah ale czy spacerówka rozkłada sie do pozycji leżacej bo to też jest ważne :) Wolałam bym wózek ze skrętnymi kołami z przodu podobno lepiej sie prowadzi. Znalazłam wózek który ma te koła blokowane więc równierz sprawdza sie na nierównym terenie przynajmniej tak mi sie wydaje :) Trzeba też zwrócić uwage czy spacerówka ma daszek który chroni dziecko przed słońcem.Spotkałam sie że niebyło w tańszych wózkach 2w1 czyli spacerówka +gondola Ja zastanawiam sie nad kupnem wózka firmy JEDO FYN 3DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
AKNA nic sie niestało ,zyrafa napisała co i jak .Jeśli chodzi o ból głowy to wiem co to znaczy bo mnie bolała 3 dni myślałam że nie wytrzymam wziełam pół apapu pomógł na 1 godz .Jakoś przetrzymałam poprostu burza chormonów . Ja miałam usg genetyczne w tłusty czwartek i też się bałam ale wszystko było oki i u was też tak będzie.Niesamowite przeżycie ,to było moje 2 usg , 1 miałam dopochwowo w 6 tygodniu wiec było widać małą fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Justa spacerówka rozkłada sie do pozycji lezącej i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, a zaraz obejrzę co Ty tu proponujesz:P co do skrętnych kół to ktos juz pisał że źle sie prowadzą, ja nie wiem bo nie miałam w praktyce, ale ten co ja mam świetnie sie prowadzi, nawet po śniegu:)i w sumie nie drogi bo ok 1000 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dawno mnie nie było, masa pracy niestety. Pisałam juz do Was w sobotę ale teraz widzę że nie ma mojego wpisu, nie wiem jak to się stało... Na usg genetycznym byłam w środę i wszystko było z dzidzią ok, tylko czekam na wyniki z krwi. Mogę dać Wam dobrą radę - przed każdym usg przez brzuch się wysiusiaj i nie wstrzymuj :-) Ja na moje usg jechałam 100 km i po drodze mi się chciało ale się wstyrzymałam, póżniej nie mogłam zaleźc toalety ale i tak z nerwów przed badaniem jakoś mi sie przestało chcieć. Więc przy badaniu przy młodym ginku, niezbyt uprzejmym zresztą i wyniosłym, on, nie mogąc dobrze zobaczyć obrazu na monitorze z głupim spojrzeniem na mnie: \" proszę iść do toalety opróżnić pęcherz\" więc ja z tego gabinetu do kibelka który okazał się być na przeciwko, a wszystkie czekajace w kolejce dziwnym wzrokiem na mnie jakby lekarz conajmniej kazał mi iść się podmyć. No powiem tak, nie wspominam tego zbyt miło. Ewelkajaw trzyam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala i żeby dzidzi a siię dobrze czuła :-) akna na ból głowy dobra jest zwykła czarna herbata O wózku jeszcze nie myślałam ale fajnie ze dajecie jakieś propozyje, może skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki.Chyba cos jest z tymi naszymi glowkami bo mnie tez boli juz drugi dzien ale moze dlatego ze jestem przemeczona od rana do wieczora na nogach a jeszcze w pracy szefa cos w tylek ugryzlo i po wszystkich jedzie.Nawet swojej kobiecie....mam nadzieje ze przejdzie mu to szybko bo juz trace checi do pracy.Dzisiaj to nawet na chwile nie mozna bylo usiasc bo zagladal ci chwile.Katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez boli głowa więc nawet nie mam siły komentować wpisów ewelka.. trzymaj się kochana! Stelka - apropo skrętnych kółek - ja mam i to po prostu czysta rewelacja ;) ae wydaje mi się że wszystko to kwestia jakości.. może po prostu tańsze wózki są gorzej wyważone i przez to się źle prowadzi ale nie mam pojęcia.. ja mam taki wózek.. no i tani nie był w sumie.. ja za niego rok temu dałam jeszcze więcej, bo mam dodatkowo ręczny hamulec i inną gondolką http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=796

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Witam was. Ja rowniez mam termin na wrzesien i niewiem kiedy powinnam zaczac pomalutku kupowac akcesoria i ubranka dla dziecka... Jak myslicie? Kiedy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sama juz nie wiem jaki ten wozek kupic.ale kupie podwojny i pojezdze pewnie pol roku i pojdzie w kat bo napewno moj syn majac 2,5roku nie bedzie chcial juz jezdzic wogole w wozku. Koliban-Myslalas juz jaki tort kupic na 1 roczek swojej corce??ja wlasnie sie zastanawiam bo czasu juz nie wiele.Myslalam nad jakas postacia z bajki Disney-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jak bedziesz znala plec.Ja sie pospieszylam w poprzedniej ciazy i nakupowalam rozowych ubranek a tu psikusa mi zrobil syn....a miala byc do konca dziewczynka...ja teraz z ubrankami poczekam do 5mc-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) trochę dziwi mnie pośpiech (pośpiech?) w sprawie wózków. ja jeszcze się nawet nie rozglądam, zresztą tak jak za całą resztą. uważam, że jeszcze za wcześnie, jeszcze ze wszystkim zdążymy :) siedzę na topiku wrześniowym z 2008 i czytam notatki z narodzin pierwszych wrześniaków... łezki się kręcą, ale ja, pomimo że tyle porodów przyjęłam, mam łzy w oczach prawie zawsze gdy widzę wzruszający moment przywitania swoich dzieci na świecie... dziewczęta, za pół roku też nas to czeka :) kiedy to będzie, to się wydaje tak odległym czasem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka- ja będę miała dwie imprezy ;) jedną dla znajomych z dziećmi.. mamy 3 z maluchami gdzie najmłodszy ma teraz 7 miesięcy i jedną parę w drodze... i na tę okoliczność mam plan zrobić dla dzieciaków tort jakiś marchewkowy czy marchewkowo-dyniowy, żeby tez coś wciągnęły ... a na drugą coś zamówić chyba ale jest tak ogromny wybór że sama jeszcze nie wiem.. A jeśli chodzi o wózek.. wszystko to kwestia jaki się chce.. ja na swój czekałam 8 tygodni więc znalazłam go wcześniej a potem po zakończonym 6 miesiącu zamówiłam, ale jak coś jest od ręki to rzeczywiście szkoda sobie wcześniej zawracać głowę. Tak samo robię teraz szukam i sprawdzam terminy jak nadejdzie odpowiedni moment to po prostu zamówię, chyba że znajdę wcześniej używany w dobrej cenie... bo okazje też czasem bywają i warto z nich korzystać... Anitka z przypuszczeniami to różnie bywa.. moja sąsiadka ma 2 letniego synka i jej syn prze ostatnie miesiące wózka nie tolerował teraz nie chce bez niego wychodzić na spacer, a ona jest w 39 tc i teraz się zastanawia co zrobić... więc nawet jak będę miała pojeździć pół roku i sprzedać to luzik, bo nie wyobrażam sobie iść na dłuższy spacer i nieść któregokolwiek dziecka przez większość czasu na rękach.... wszystko oczywiście zależy od \"oczekiwań\" ale wózki sensowne podwójne są już od 600 zł jakoś z tego co pamiętam.. więc jak sprzedasz za pół roku nawet za 300 to i tak ja uważam że wygoda przez te pół roku też jest ważna... aczkolwiek możliwe że ty poradzisz sobie bez takiego wynalazku ;) Ja jestem pędziwiatr i wędrownik i po prostu nie wyobrażam sobie żeby nie wychodzić z dzieciakami do parku czy lasku które mam w okolicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×