Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej ja też przyłanczam sie do zyczeń:) blender z linku fajny, na pewno sie przyda, ja kupiłam jak zaczełam gotować zupki córci bo na poczatek musi byc papka, a teraz tez czasem blenderuje jak nie chce jeść, a zmiksowane zawsze zje:P co do mikrofali to fakt że nie wolno mleko w nim podgrzewać, dlatego jak planujemy odciągać warto mieś podgrzewacz, ja do teraz używam przy Karoli, głównie do tego żeby herbatka była ciepła, bo teraz jedzenie podgrzewam w mikrofali bo mimo wszytko podgrzać np słoiczek z zupka to ok 15 min:P latator aentu na sporadyczne odciąganie fajny, a jak ktoś będzie musiał regularnie odciągac to lepszy elektryczny, no chyba że chcemy ćwiczyć mięśnie rąk:P:P:P:P ja mam aventu, a teraz kupie medeli elektryczny:) co do tego sprzedawcy co pisałyście zgadzam się że rewelacja, ja przy Karolince też u niego zamawiałam teraz nie musze bo prawie wszytko mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 wszystkiego najlepszego mam nadzieje ze czujesz się lepiej u gin.ok teraz mam co 2 tyg. chodzic jakis nowy wymóg bo w poprzedniej ciąży było co 3 po 30 tyg. kolory wybrane ale było ciężko , nie wiem jak wyjdzie ale chcę na dół dać kolor potem pasek tapety z wzorami dziecięcymi a góra waham się czy biała czy ten sam kolor co dół w ciąży nie powinno urządzać się mieszkania bo co chwila podoba mi się coś innego ale tak się nakręciłam że nie pamiętam kiedy miałam ostatnio huśtawki nastrojów chyba wcześniej miałam za dużo woln ego czasu i za bardzo nad wszystkim rozmyślałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie delikatnie pobolewa brzuch jak na okres... kurcze ja to sie teraz namartwie:( lekarz powiedzial zeby dzidzia posiedziala jeszcze chociaz z 4 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Stelka ja tez się przymierzam do elektrycznego z Medeli. Tylko nie kupuje odrazu. Mam zamiar wrócić do pracy, więc wtedy kupię, chyba, że będzie potrzeba to wcześniej. Tylko nie wiem który. Dostałam ulotkę z Medeli i oni chyba oszaleli, że wyłożę kasę na najdroższy model. Zastanawiam się czy Mini Eectric wystarczy. Basiu u mnie w sklepie o tym Twoim wózku dziś mówili, że strasznie cieżko je dostać i sami nie wiedzą co jest - być może się producent nie wyrabia. Justa ten Zus, to chyba tak wypłaca że sobie robią miesięczne okresy. Dziewczyny możecie mi poradzić jakąś fajną torbę do wózka? Do mojego wóżka można dokupić taką normalną i kosztuja 200zł, więc odpada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna wszystkiego naj naj basia 19g ja wczoraj do południa czułam się jak przed okresem ale samo przeszło na szczescie mam nadzieje ze tez Ci przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia:) Nie leże tylko powolutku chodzę po mieszkaniu i lepiej się czuję. jak się położe zaraz czuję ból. Małe dzisiaj świruje, już ją miałam wszędzie. u mnie na obiadek sos z pieczarkami i ziemniaczki, nie robię za wiele, bo może gdzieś się wybierzemy wieczorem a jeśli nie dam rady zamówimy do domu. Podobnie jak Żyrafka sterylizatora nie kupuję, będę wyparzać wrzątkiem. Laktator jak będzie potrzebny to wyśle męża i kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja mam ten robot- blender Brauna i jestem nim zachwycona. Jedyny mankament to taki że te wszytskie części zajmują duzo miejsca a ja mam małą kuchnię. Ale poza tym sprawuje sie swietnie :) Powiem Ci tez ta cena jest super... My zapłącilismy jakieś 100 zł wiecej, ale to było już jakiś czas temu. W kazdym razie polecam. Co do sprzętów o których pisałyście. Ja na pewno kupuje laktator Avent isis. Co do sterylizatora to wydaje mi sie zbednym wydatkiem, bo tak jak pisała już Zyrafa w warunkach domowych mozna go zastąpić wrzątkiem. Natomiast podgrzewacz już kupiłam - z Aventu. Mysle ze mezowi bedzie łatwiej jak wróce na uczelnie... Jeszcez raz kochane dziekuje za zyczenia :) basia19g ja też bedę zamawiac u tego sprzedawcy. Tylko muszę zrobic dokłądne rozeznanie co z mojej listy jest mi jeszcze potrzebne :) I tak pewnie kupię coś poza nią :) malinka8888888 ja dziś przygotowuję na obiad ziemniaczki + kurki w śmietanie z cebulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figo no jak dzwonilam do sklepu to mowila pani ze producent sie nie wyrabia bo bardzo szybko schodza wozki... ale udalo sie zamowic taki jak chcialam na allegro:) Mamuska no moze to maluszek gdzies uciska mam nadzieje ze przejdzie... Asiu zycze udanego i milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno ja jeszcze nic nie mam takze troche rzeczy kupilam:) no a reszte w nastepnym tyg kupie z moim mezem, zeby miec juz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mnie dzisiaj pod prawym zebrem boli, malenstwo chyba sobie nozki prostuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka mnie też uciska pod prawym żebrem, ale raczej główką. przed chwilką miałam pod żeberkiem takie delikatne rytmiczne pukanie chyba Dzidzia miała czkawkę.. czyli że jest ułożone pośladkowo, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu jesli glowka kolo zebra to raczej posladkowo... a ja siedze i pisze prace ale tak mnie boli kregoslup ze nie moge wysiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeli glowka to posladkowo, Zyrafa chyba niedawno opisywala jak mozna okreslic polozenie maluszka, co jest co :) ja akurat nieczuje zeby mnie kopalo, jakis ucisk tylko mam, a na zoladek to niewspomne, moge jest tylko male porce akurat na dobre mi to wyjdzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie wozki tylko na interenecie ogladam, najbardziej podpasowal mi Quinny buzz 4, ale brakuje mu koszyczka pod siedzeniem wiec szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka wiem,że Żyrafka opisywała jak się to sprawdza, ale powiem szczerze że ja tego nie potrafie.. jak mnie gdzieś porządnie kopie to wiem że nóżkami i jak wypycha pod żebra to raczej główka... ja mam strasznie napiętą skórę na brzuszku, Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka ja eżź mam napietą skóre:-( Pochodziłam po sklepach dziś rano i tak mnie boli jakby w kroczu, ale takie bóle jak jakieś reumatyczne - kości czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tez mam napieta. A wiesz co z tym badaniem to roznie bo mi sie wypychal kolo pepka bylam pewna ze to pupcia no a jak sie okazalo na usg to glowka bo maluszek sie przewrocil... a jak nacisne lewy bok to mnie boli a poza tym nie wiem co sie ze mna dzieje zrobilam tylko mizerie a sie zmeczylam jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 ja mam brzuch jak kamien, skora bardzo naciagnieta. mi sie tez wydawalo ze niepotrafie, ale polozna zawsze na wizycie zawsze mnie tak pada -sprawdza wlasnie polozenie wiec sama tez czasem jakos staram sie to zrobic mniej wiecej sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troszke się kręcę po mieszkaniu, powolutku odkurzam i chciałabym wytrzeć kurze ale cały czas siadam... do tego stasznie gorąco bez wentylatora ani rusz:( Cytrynka jeśli podobają Ci się takie wózki to zobacz sobie espiro wector 4 air, ma koszyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 - w Uk chyba ich niemaja, wogole tutaj z tego co widze narazie to jakis slaby wybor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ja sobie nie sprawdzałam wogóle jak Dzidzia jest ułożona, bo gin mi ostatnio powiedział że jak najmniej brzuszek głaskać i masowac.. a z położną widziałam się tylko raz. ale jak przyjdzie następnym razem to ją poproszę może mi pokaże jak to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety wentylatora nie mam:( wydaje sie to smieszne zeby czyms takim sie meczyc:) no ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wcale wozki niepodobaja, zostalabym przy samym foteliku, ale niestety tak niemozna :) Myslalam jeszcze o Maxi Cosi mura 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka cos w tym jest, bo ja też wózka nie wybieram po gondoli ale patrzę na spacerówke. gdyby nie to że trzeba Małą jakoś wozic zimą to pewnie kupiłabym samą spacerówkę i fotelik:) my chyba kupimy haucka traxx 4. zamówiłam espiro gtxa i nigdzie go nie ma i damy sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×