Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aska super ze wrocilas w dwupaku, wypoczywaj teraz kochana... Magdakate oby to tylko bylo cwiczenia Twojej macicy, dobrze ze jedziesz do szpitala, sprwadza co i jak i bedziesz spokojniejsza.... Zyrafa, po przeczytaniu jakie ciasto robisz moj synus tez zaczal skakac jak szalony, on kocha slodycze :) Dziewczyny z wymiana nr tel to dobry pomysl, ja mam numer do Sylwinki a Sylwinka do mnie wiec napewno jak zaczniemy rodzic to poinformujemy kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawioze dzisiaj jak M przyjdzie z pracy bo teraz mi się niechce tłuc audobusem. Pozatym jak wczoraj mnie złapał skurcz tak jeszcze dzisiaj go czuję i noga mnie przezto boli. Cleo biedulko ja niewiem co nato jest dobre może jakaś maść dla sportowców niech twój mąż idzie do apteki i się spyta oni czasem doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka maści dla sportowców odpadają - bo mają składniki p-zapalne :((( - gin powiedział kategoryczne nie - a amol nie działa...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wstałam dzisiaj lewą nogą, jestem zła i w sumie nie wiem na co...wkurza mnie wszystko, a w szczególności mój M.Zresztą już dostaje do głowy bo całymi dniami siedzę w domu, chcę sobie pojechać na zakupy to nie mogę bo sama nigdzie chodzić nie mogę, autem też nie mogę jechać bo zepsuje.. Asia dobrze już jesteś z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka - gin mówi - brać no-spę i szukać bezbolesnej pozycji - ale mnie boli przy każdym ruchu - idę parę metrów i boje się, że upadnę - bo boli mnie od kręgosłupa lędźwiowego i promieniuje na nogę, która jest jakby mniej kontrolowana...schylać się to wyczyn...on mówi, że albo macica uciska na nerw albo rwa kulszowa - poczytałam teraz o tym i wygląda na to, że to rwa...to już 4 dzień...:(( boli jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo wspolczuje ci, mnie pobolewa zoladek, mam straszny ucisk ...ale pewnie moj bol to nic przy Twoim, ile my jako kobiety zniesc musimy, czasem bym chciala zeby chociaz 10% naszych ciazowych przypadlosci faceci mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka77 dziekuje za linka - wózeczek fajny, w Pl niestety niedostępny. Cleo - qrcze strasznie mi przykro kochana ze musisz sie tak meczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka nie mają prawa żądać L4 od ręki.. masz na to 7 dni i nawet nie było z nimi dyskutować... bez przesady.. co by było gdybyś miaąła zalecenie leżenia? cytrynka fajniutki ten wózeczek :) Cleo - ja nie miałam nigdy takich problemów(rwa) więc nie pomogę niestety ale często bolał mnie kręgosłup.. :( ale może sprubuj odciążyć odcinek któy Cię boli.. np stajjesz pod ścianą twarzą i opierasz się mocno rękami i jednocześnie wypychasz dół bioder tak żeby kość ogonowa się schowała.. nie wiem czy mnie rozumiesz ale ja w ten sposób odciążam odcinek lędźwiowy i mam po kilku razach ulgę.. chociaż mam zwyrodnienie jak diabli tego odcinka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kurcze Dziewczyny nawet nie sądziłam, że sie tak martwiłyście. nie byłam tego świadoma, bo kazałabym mężowi napisać co u mnie. bardzo dziękuje za troske i przepraszam,że wcześniej nie mogłam napisać.... Basia napiszę raz kolejny.. puls miałam nawet ponad 125 i niestety nie ma na to leków, które byłyby bezpieczne dla kobiet w ciąży. mi pomogł Slow-mag i chyba to jest bez recepty... przepisał mi to lek rodzinny i gin potwierdził że jak najbardziej mam to brać. teraz mam puls nawet 90 i powyżej 100 ale nie mam uczucia kołatania serca. Co do materaca ja też mam kokos-pianka-gryka i wydaje mi się, że gdyby nie były dobre to w sklepie by nie mówili, że są super. poza tym do materaca dodany jest opis, który zaprzecza absolutnie tamtemu artykułowi. mój tato ma poważne kłopoty z kręgosłupem i odkąd kupił materac b twardy dolegliwości się zmniejszyły. my sami też śpimy na twardym i nie wyobrażam sobie spania np na piance..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 -No dobrze że wszystko ok..:) Ja mam tel do Cleo więc jak coś to będę ją bombardować informacjami. w razie pojawienia się dzidziusia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu ja tez tak czasem mam ze wstaje ze zlym humorem wszystko mnie drazni a zazwyczaj jest tak jak siedze dluzszy czas w domu a maz ciagle poza domem. Teraz np weekend minal super duzo czasu spedzilam z mezem i jakos jestem taka spokojna i szczesliwa gdyby nie zmartwienie z tymi skurczami. Mi tez w takich sytuacjach pomaga wypicie melisy. Asiu ale czy oprocz pulsu wysokiego masz jakies inne objawy? bo ja nie moge wtedy normalnie oddychac i robi mi sie slabo. Lekarz rodzinny mowi ze cisnienie mam niskie a puls za wysoki i dlatego musze skonsultowac to z kardiologiem, zeby pozniej w czasie porodu nie okazalo sie ze cos sie moze stac... no i jak dzwonilam do gina to tez mowi ze to tetno nie jest dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Asiu dobrze, że u Ciebie ok:-) Orange myślę nad wielorazówkami, ale mam dylemat. Czy kupować otulacze+wkłady w kilku rozmiarach czy może kieszonki w 1. W sumie to i to co nieco wyjdzie, a jak czytam fora o pieluchach to każda mama ma swoje upodobania. Ja reaguje alergicznie na podpaski z żelami (czyt. wyszystkie w rodzaj \"zawsze sucho\"), a u mnie w rodzinie trochę dzieci nie mogło używać pampersów... Dlatego myślę nad wielorazówkami. A która firma i rodzaj, to jeszcze przede mną. Wczoraj znalazłam sklep i widzę, że sprzedaje je Pani, która mieszka jakieś 2km ode mnie, więc spróbuje kilka zobaczyć na żywo. http://www.littlemiracles.pl/?czas-na-zmiane-pieluszki,31 I powiem szczerze, że jeszcze nie wiem co zrobię. Dziewczyny widze, że coś sporo z nas ma problemy ze skurczami... Ja chyba spakuje w tym tygodniu torbę, gdybym musiała jechać nagle do szpitala... Powiedzcie mi czy wy też macie problem z poruszaniem się? Jak chodzę to boli mnie w kroczu (tak jakby kości), a wytarcie nóg czy założenie majtek graniczy z cudem... Boli bardzo mocno jak podnoszę nogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja nie mogłam oddychać i złapać powietrza, miałam kołatania serca i wrażenie że serce mi zaraz wyskoczy.. mi ginekolog powiedział, że 120 puls nie jest taki zły, gdyby był ok 14o to by miał powody do zmartwień..w a szpitalu jak powiedziałam to nikogo to nie obeszło, powiedzieli że to normalne bo Dziecko może uciskać na przeponę i dużo kobiet tak ma.. dawali mi na to jakieś leki na wyciszenie cos na d ale nie pamiętam nazwy a wypis dostanę dopiero jutro.. mam też jutro wizytę u swojego ginekologa i nie wie że byłam w szpitalu bo nie miał w weekend dyżuru.. ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Asiu co o tym myslec bo moj ginekolog i 2 lekarzy rodzinnych stwierdzili ze to nie jest normalne i warto zbadac serce przed porodem czy to nie z jego przyczyn... kurcze ale jak tak piszesz to moze trace niepotrzebnie pieniadze na kardiologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno Basiu ciśnienie ma normalne właściwie trochę za niskie bo przeważnie 120/60 tylko ten puls wysoki... Figa bóle też miałam w kroczu, że mąż mi musiał myć nogi pod prysznicem bo nie mogłam się schylić i chodziłam jak kaczka kiwając się na boki, ha ha:) powiem Wam,że w sobotę jak ja byłam przyjmowana na oddział to przyszło jeszcze 6 kobiet, 2 z wysokim ciśnieniem, 2 rodziły, jedna z zatruciem ciąż i jedna z cukrzycą. położne się śmiały, że chyba lecimy z festynu bo tak nas dużo... jedna z tych co przyszła to już miała 6cm rozwarcia ipo 1.5 godz urodziła naturalnie, mały 3650..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję jeszcze raz bo gdzieś przepadły moje zmiany... NICK……………...…WIEK..P ŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 1.koteczek19833.26....Maja.........13.08....Świętoszów.. ......1 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........30....?...............28.08....Ostrów Wlkp.....2 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów.........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rzeszów..........3 6.aguchaaa........34....córeczka......01.09....Lublin ............7 7.justa140283…...26....synek .........01.09.... k/Łodzi.........13 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Madrid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańsk...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cambridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warszawa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleśnica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............10 22.Rudka............31....?..................10.09....Wawa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakowa…..…8 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorzelec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Warszawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....LidzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzyn -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostreszów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kielce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...11 44.jadzia4...........31....?..................20.09....AleksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Córeczka........20.09....Pi otrków..........8 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....?..................22.09....Wrocław..........0 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... -3 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Bydgoszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wrocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....Choszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Skierniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….córeczka.........25.09....Leszno...........11 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szczecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kraków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ...............6,5 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisław.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastów.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/Jasła.........5 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja tak nie uważam. piszę Ci tylko żebyś się nie martwiła. idź do kardiologa, zbadaj się, u Ciebie może być inaczej niż u mnie. ja się martwiłam i dlatego chodziłąm do lekarzy a skoro ekg coś wykazało to tym bardziej powinnaś skonsultować to ze specjalistą.. Oj i zaczynam znowu dużo pisać, kończę i idę się położyć. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ciąża to u mnie powoduje jeszcze sklerozę:-) Od tygodnia próbowałam wejść na nk, żeby dodać zdjecia. W końcu mnie oświeciło i udało mi się wejść, ale nie wziełam zdjęć. Basiu: konsultacja nic nie szkodzi, a każda ciąża inna, więc skoro lekarze chcą sprawdzić, to niech sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeżarło mi posta Wrrrrrr :( Figa ja tez mam problem ze schylanie się, myciem i wycieranim nóg. A o pięlegnacji stóp i paznokci moge zapomnieć :) Basiu mam nadzijee ze lakarz rozwieje wszytskie Twoje wątpliwość. Powiem Ci ze puls 120 nie jest jeszce taki straszny. Nasze serca są teraz podwójnie obciązone, do tego stres, cisnienie, pogoda, burze itd. Kardiolog zrobi echo serca, skieruje na badanie krwi i podejmie na pewno właściwą decyzje. Bądz dobrej mysli i nie zamartwiej się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki dziewczyny, dzis mam zrobic usg serca a na badania krwi skierowal mnie lekarz ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - witaj spowrotem, ciesze się, że wszytsko dobrze się skończyło basiu - obyś i Ty się lepiej poczuła ewelkajew - te w kadrach pewnie okres mają z zrzędy są :) cytrynka - wózio super, rzeczywiście podobny do maxi-cosi mura (a on b mi się podobał, tylko cena \"ciut\" za wysoka i spacerówka moim zdaniem niepraktyczna aczkolwiek ciekawa). ja walczę dziś z mega bólem głowy, dawałam czas żeby przeszedł sam - przespałam się 2 h nawet niedawno - ale boli chyba jeszcze bardziej więc łyknęłam apap - zawsze mam dylemat jak to robię, i piję słabą kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie! muszę Wam jeszcze coś napisać... przyjeżdżam dzisiaj do domu, wchodzę a w pokoju stoi bukiet kwiatów i wózek dla naszej Dzidzi.. tak mnie mój Kochany zaskoczył, bo kupił tego drogiego haucka, kiedys Wam pokazywałam taki jaśniutki bez.. poryczałam się okropnie i zadzwoniłam do niego do pracy a on mi na to, że zawsze jak będę wracać ze szpitala to będę miała niespodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozytywne opinie o wozeczku :) nawet dzisiaj moj m smska napisal ze cieszy sie ze go kupilismy, mam zamiar po jakims roku go sprzedac/oddac i kupic cos mniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu super prezent, a ile daliscie za tego houcka.... ja dzis miałam tyle energii ze wysprzatałam chałupe na błysk, a teraz nogi mi do tyłka wchodza i nie mam juz siły na nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam jakie wczoraj miałam zdarzenie, przyjechalismy juz tutaj do siebie i mielismy isc do znajomych i z misiem czekałam na meza pod blokiem nagle kobieta mnie wola z bloku naprzeciwko czy moge podejsc pod balkon no to podeszłam a ta czy pojde do niej do domu drzwi otwarte i otworze jej balkon bo dziecko ja zaczasło w szoku byłam poszłam jej otworzyc a dziecko mniejsze od mojeg michasia, ładnie załatwiło mame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×